Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinna13
27. apr 2013

@sally2401 ten posledny vyzera nadejne. Ja som fotku s testami poslala svojmu doktorovi a odpisal mi, ze je to slabe biochemicke tehotenstvo, ani na krv ma neposlal. Chod zajtra urcite na krv. Drzim palce aby to bolo zdrave prosperujuce tehotenstvo 🙂 Moje testy boli slabsie. Skusim ti ich odfotit, idem sa pohrabkat v kosi, rano som ich vyhodila 😲

lucky29
27. apr 2013

@nelfilka
Ok 🙂

melisska
28. apr 2013

Dobré ranko :o)

tancik
28. apr 2013

@dafy moja drz a nejako to musis prekonat......

mimika1973
28. apr 2013

@lucky29 a kde sa idete ubytovat? priamo v Brne ci v okoli? mate uz daky typ? a zostanete aj par dni po OPU ci pojdete naspat na SK a potom znovu pridete do Brna na transfert? tiez bude predlzena kultivacia embryjka? ;)

melisska
28. apr 2013

@mimika1973 ubytovanie je najlepšie penzión integrity, nájdete na webe, hneď vedľa reprofitu🙂

nelfilka
28. apr 2013

Ahoj holky, prosím vás, mám OPU v 9h, v kolik hodin vás pouštěli z Reprofitu? Ptám se, jelikož bych chtěla stihnout jít na krev ještě v Praze kvůli imunologii-mám kontrolní odběry a nechce se mi jet znova do Prahy, když takhle jedu přes Prahu. Díky 🙂

mimika1973
28. apr 2013

@melisska ah oki, mrknem teda tu ich web stranku, diky 🙂

dafy
28. apr 2013

@tancik snažím sa aj ked bez slz to nejde v mojom prípade 😢 každopádne este raz pojdem skusiť ani neviem kedy mozem ist najskor po ET.. som sa zabudla spýtať lekara

lucky29
28. apr 2013

Baby ak mám OPU v utorok ráno tak môžme mať a manželom ešte dnes večer sexík 🙂

lucky29
28. apr 2013

@mimika1973
Budeme ubytovaní v penzióne intengrity, mali by sme mať predĺženú kultiváciu.Ideme v utorok domov a prídeme na transfér späť.

amali
28. apr 2013

@lucky29 veľmi by som ten sex neodporúčala.......mohli by popraskať vajka

melisska
29. apr 2013

@lucky29 ani ja nie aj pre banka aj spermie :-*

Dobré ráno 🙂

sally2401
29. apr 2013

ahojte, tak dnes 15 deň od KET som si ešte robila digitálny, musím sa objednať na krv aby som si bola na istom.

tinna13
29. apr 2013

@sally2401 držím palce 🙂

tinna13
29. apr 2013

@melisska ahoj. Ako? Už máš aj nevolnosti?

melisska
29. apr 2013

@tinna13 ahoj, býva mi spatne na žalúdok, ale negrckam.

cora41
29. apr 2013

@melisska ahoj moja🙂 akurat som na teba dnes myslela, ako sa mavate, ci ti uz byva zle a kedy dalsi doktor.. Si este stale doma? 🙂

melisska
29. apr 2013

@cora41 som doma...na kontrolu ideme 10.5. No a asi ten strach p babetko bude stále...

cora41
29. apr 2013

@melisska jasne, ze bude, ale je to predsa normalne po tom vsetkom, nie? ja som mala vcera vklad dvoch 4 bunkovych stoplikov, tak som dnes doma a modlim sa, aby to zvladli.. mala si po tomto poslednom KETe aj nejake bolesti vpodbrusku, alebo aspon pocit, ze je to ine ako bolo vtedy, ked to nevyslo?

melisska
29. apr 2013

@cora41 držím palceky 🙂 nie nebolelo ma bruško, jediné čo som si všimla, ale to bolo v ten večer, keď sme prišli z brna po vklade, nafuknute bruško.

cora41
29. apr 2013

@melisska dakujem... tak ja nafuknute nemam a pobolieva ma od vcera, myslim, ze to moze byt aj z utrosa, ale mozno nie🙂 treba verit, mozno nebicko bude milosrdne aj tentoraz🙂

melisska
29. apr 2013

@cora41 tak moja 🙂 a hlavne pokoj v duši

cora41
29. apr 2013

@melisska to asi najviac🙂 vcera som bola na hrobe svojej super mamy, takze pokoj v dusi mam velky 🙂

falin
29. apr 2013

@rot - dakujem za odpoved 😉

falin
29. apr 2013

@sally2401 - sally, ved ten posledny je pekny. Ak neberies do uvahy ten 20-tkovy, tak ciarka silnie. Drzim palceky a verim ze to bude ok

falin
29. apr 2013

@nelfilka - cca za 1,5 hodky

@dafy - 1 cyklus pauza a mozes ist znovu. Uz ti je lepsie? Chce to cas, aby to prebolelo

@cora41 - silno drzim palceky, aby to tentoraz vyslo 😉

melisska
29. apr 2013

@falin ahoj moja, ty sa ako cítiš ?

amali
29. apr 2013

tak dnes sme skončili v nemocnici ☹

melisska
29. apr 2013

@amali čo moja ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre