Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

amali
29. apr 2013

@melisska špinila som....tak som šla do nemocnice

speranza1
29. apr 2013

@amali juj amali...a co ti povedali? ze co to moze byt?

melisska
29. apr 2013

@amali ale ste vporiadku?

amali
29. apr 2013

@speranza1 mne sa okolo jedného plodu vytvorila tekutina...ktorá asi pravdepodobne praskla tak preto som špinila, krvácanie tam nie je žiadne........
@melisska ano sme v poriadku, srdiečka nám bijú........veľa oddychovať a keby niečo hned prísť do nemocky

speranza1
29. apr 2013

@amali chvala Bohu, ze je vsetko v poriadku 🙂 .... drzim tebe a aj bambulkam paluchy... nech sa vam dari.. 🙂

amali
29. apr 2013

@speranza1 dakujem.....dúfam že do nemocky pojdem najbližšie rodiť 🙂

melisska
29. apr 2013

@amali to som rada, tak len oddychovat 🙂

leamax
29. apr 2013

ahojte dievcata
neviete mi povedat, na ktory DC sa v RF robi vklad pri KET? dakujem

falin
29. apr 2013

@melisska - ahojky moja, ja sa mam fajn, mrcha uz odisla, tak je dobre. Kebyze este prirodzene otehotniem, tak by to bolo uplne super. Snivajte s nami 😀 . Dame trochu pauzu, nasetrime bubaciky a ideme dalej 😉
A ty ako? Nechces si dat odratavane tyzdnov nech vidime ako ubiehaju? Planujs byt zrejme cele tehu na PN, vsak?

falin
29. apr 2013

@leamax ahoj, 19-20 DC

falin
29. apr 2013

@amali - som rada ze ste v poriadku. Oddychuj max. kolko len mozes.

leamax
29. apr 2013

@falin coooo? az tak neskoro? a to aj v prirodzenom cykle?

falin
29. apr 2013

@leamax - ano, tak neskoro. Ci som brala estrimax alebo nie, vzdy som isla tak. Naposledy som bola zaciatkom aprila, takze mam cerstve info 😀 Okolo 10-12 dna sa ide na utz sliznice, potom som dala vediet dr., nasadil mi utrogestan a 20-ty den som mala vklad

leamax
29. apr 2013

@falin aha, tak vdaka. som myslela, ze najneskor nejaky 16DC, to by mi vyhovovalo. a co myslis, je lepsie si dat po IVF pauzu, ci ist hned nasledujuci cyklus na KET?

falin
29. apr 2013

@leamax - ak ides v prirodzenom, tak kludne mozes ist hned. Ak s estrimaxom, tak odporucaju si dat pauzu 1 cyklus. Takze sup do toho. Bola si teraz na ivf? kolko mate mrazacikov?

leamax
29. apr 2013

@falin ano, bola som teraz, teraz cakam mrchu. mame jedneho zamrazeneho najsilnejsieho bojovnika 😵
no ja by som isla aj hned, ale problem je v tom, ze to mame tri hodky cesty do brna a muzik mi chodi robit von. a kedze ten vklad je az tak neskoro, tak to uz bude v robote a busom teda moc nemam chut ist. nemam sa tam potom ako dostat 😖

falin
29. apr 2013

@leamax - verim ze bude ten pravy bojovnik a konecne to vyjde 😉 . Skus napisat dr. ci sa neda aj skor ist ked sa ide v prirodzenom cykle. Ku komu chodis? Budem drzat palce, aby to vyslo.

leamax
29. apr 2013

@falin dakujem, aj my mu verime 😵 urcite to je ten pravy bojovnik😵
chodim ku koudelkovi. keby sa dnes mrcha uz spustila, tak najneskor 17DC by sme tam vedeli ist. vsetko zalezi od toho, kedy sa milostivej uraci, az potom mu napisem, zatial to nema vyznam, kedze neviem. ale uz ma boli brucho, tak uz hadam kazdu chvilu dojde

melisska
29. apr 2013

@falin nie ešte nedám tyzdne až po 10.5. Po kontrole , som opatrná , ale upokojuje ma, že je to v božích rukách ...

Je mi spatne na žalúdok....som stále doma, nič nerobim iba varím...

tinna13
29. apr 2013

@leamax Ahoj aj ja som mavala Ketko vzdy na 20 dc. A myslim,ze je lepsie ist hned bez pauzy, drzim palce nech ti to uz vyjde.

rachel36a
29. apr 2013

tak sa k vám pridávam, ideme na IVF do Reprofitu... rozhodli sme sa pre Brno, lebo potrebujeme darované vajíčka a na Slovensku sa dosť dlho čaká... tu nám našli darkyňu hneď... takže OPU je približne 24.7. a ET 27.7. - 29.7. len som zvedavá ako zladia môj cyklus s jej... 13.5. ideme na konzultáciu...

leamax
29. apr 2013

@tinna13 dakujem 🙂 no ja by som veru najradsej isla hned, ale tak ako sa tam dostanem bez stresu?jaaaaj, nemoze to byt hned tot za rohom 😀

sarasota
29. apr 2013

@cora41 silno budem drzat palceky nech to tentokrat dotiahnete do uspesneho konca.Posielam srdiecko mam iba jedno ale viem ze chrobacikovia sa podelia ved budu surodenci. 🙂 🙂 🙂

falin
29. apr 2013

@melisska - hej, chapem ta. A verim ze to bude dobre. 10.5. as utz? Niektore maminy odporucali trochu koly, ked im bolo tazko od zaludku, vyskusaj.

melisska
29. apr 2013

@falin ďakujem,áno dala mi teraz utz až 10.5. To bude 11tt, bola som v 8tt+2 dní , akbude všetko vporiadku, urobí odbery a vystaví tehu knižku, vieš aj ona je opatrná...

nelfilka
29. apr 2013

@falin
Děkuju 🙂

cora41
29. apr 2013

@sarasota dakujeme krasne🙂 jasne, ze sa podelia, velmi si ma potesila😉 ako sa moja mavas? co nove? kedy sa chystas na dalsiu cestu a tentoraz uspesnu? 🙂

tinkatinulka
29. apr 2013

Ahojte kočky dufam že Vás poteším, moja "Dovera" mi poslala vyrozumenie preplacaju nám 90% nákladov z prvého IVF, trvalo im to "iba" 4 mesiace 🙂

martinusa22
29. apr 2013

Tak dievcence dostala som skor menzes a začala som dnes stimulovat, tak a ide sa do druhého kola🙂)

dafy
29. apr 2013

@falin ano pojdem este raz ked sa to tentoraz nepodarí tak potom uz neviem lebo peniazky uz nebudu....dufam ze ma do mesiaca daju do poriadku s tou koprivkou dneska som uz dostala jednu fajne bolestivu injekciu a zajtra zas dalsiu ale vydržim len nech ma toho uz zbavia 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre