Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dafy
29. apr 2013

@martinusa22 držím palce 😉 ides na KET??ci dalsie IVF?? ty si si nedala pauzu? či to uz tolko prešlo? 😎

speranza1
29. apr 2013

@tinkatinulka jeeeeeeeeeeej to je supeeeeeer..... strasne sa tesim s tebou🙂 ...
@martinusa22 vela stastia pri stimulke🙂

martinusa22
29. apr 2013

@dafy mala som mesiac pauzu a idem na ivf soft od zaciatku takze uvidíme ci to vyjde nechám to na náhodu, nebudem to brat tragicky a ani si to všetko nebudem všímať tak uvidíme a ďakujem

falin
29. apr 2013

@dafy - nad dalsim nerozmyslaj, toto sa musi podarit a basta 🙂 😎 . Ozaj ako reaguje vasa mala na to ze je sama. Lebo nasa stale rozprava ze chce sestricku a ze preco ju este nema. Strasne tuzi po sestricke a niekedy jej je tazko vysvetlit ze to proste nejde tak lahko.

falin
29. apr 2013

@martinusa22 - prajem aby bol dalsi boj uspesny 😉

melisska
29. apr 2013

@martinusa22 prajem , aby bol pravý bojovnicek 🙂

mimika1973
29. apr 2013

@martinusa22 dobry napad martinusa! treba ist Rovno do toho a neodkladat, ked ma clovek chut a silu na novy pokus! 😉 a dufajme a verme, ze to bude uz aj "posledny pokus"! 🙂
Inac, zmenili Ti liecbu nejako tentokrat, ci ani nie a je ta ista? a stale tie iste lieciky budes brat?
Ty to chodis ku Stelclovi, uz ani neviem presne, sorry! 😀

mimika1973
29. apr 2013

Babky nalada pod vodou, prsiiiii a je fest zamracene!!!! 😒
Dnes som citala na jednom forume, dva povzbudzujuce pripady, ked zienky otehotneli, spontanne! Jedna po 10r a druha po 14r snazenia, aj so snazilkovanim sa cez centra reprod.asistencie, co im nic pozitivne velmi neprinieslo.
A bàc, jedneho dna BINGO a zazrak je tu! Takze ak aj doki povie, ze nie je sanca prirodzene otehotniet, netreba pocuvat, a smelo skusat pod perinou! 😵 😀
Tuzba po babetku je velka, uz by som taaak strasne chcela byt tehulka veru, a ked aj detektujem tu ovulku, tak preco to nefunguje teda???? ach jaj, keby na to bola daka odpoved! 😖
Dnes som 20 DC, snazilkovali sme sa trosku, ako kazdy mesiac, ha ha a clovek stale moze snivat, no nie? 😕
No uz koncim moj roman, lebo bude deprimka len potom! 😝

melisska
29. apr 2013

@mimika1973 si , trpezlivosť ruže prináša 🙂

martinusa22
29. apr 2013

@mimika1973 no len mi pridal o jednu tabletku clostybegytu na viac čiže tri krát denne a potom dva krát menopur a chodím od zaciatku k dr. Otevřelovi 🙂 a ked to ma vyjst to vyjde 🙂

mimika1973
29. apr 2013

🙂 urcite to vyjde, musiiii !!!! 🙂 🙂 🙂
tak to sa berie ten clostyl, 1tableta rano, jedna na obed a jedna na vecer? ci 3 naraz rano? a menopur len vecer pichnut?

mimika1973
29. apr 2013

a takto vyzeral moj ovul testik! 🙂
tak kde to potom viazne tak dlhooo? 😖

mimika1973
29. apr 2013

trosku vam osladim zivot s jahod tiramisù 😉

tinna13
30. apr 2013

@annetty ahoj tak čo testy? Už si bola na krv?

tinna13
30. apr 2013

@mimika1973 mnam vyzerá to dobre aj tiramisu aj testy. Ja som to s ovulacnymi testami ešte nikdy neskusala ani neviem kedy a či mám ovulku. Teraz si davame pauzu tak by som to s nimi mohla skúsiť.

melisska
30. apr 2013

Dobre ráno 🙂

@tinna13 aj ty si tak skoro tu 😀

Annety čakame 🙂

melisska
30. apr 2013

@mimika1973 ani ka s nikdy nepoužívala ovu testy, ale viem, že druhá musí byť silnejšia, a to máš stále také testy aj teraz?

melisska
30. apr 2013

@dafy ako moja ? 🙂

falin
30. apr 2013

dobre ranko dievcence

@melisska - ranovstajko, ahoj 🙂

@mimika1973 - a spg aky mate? Aj tam to moze viaznut 😖

melisska
30. apr 2013

@falin ahoj 🙂

speranza1
30. apr 2013

dobre ranko babulky.... takze rozhodla som sa... v maji si ideme pre zmrzlinku.... 🙂 ... tentokrat to bude tutovka 😉 😀

speranza1
30. apr 2013

@nelly3...dakujem nelly 🙂

ria191
30. apr 2013

@speranza1 😀 😀 😀

speranza1
30. apr 2013

@ria191 co sa rehnis????????? 😀 😀 😀

speranza1
30. apr 2013

@ria191 aky si mala vikendik?

nelly3
30. apr 2013

@ria191
no rius a ty si kde bola vcera? nemala som co citat pri praci 😀

ria191
30. apr 2013

@speranza1 si ma potešila svojím rozhodnutím 😀 zrazu aký pekný deň mám. No pracovný predsa 😀 😀 😀, ale už je krásne tak sa dá makať vonku 😀

ria191
30. apr 2013

@nelly3 no ja som tu stále 😀 😀 😀 a inak neštikúta sa ti 😀

nelly3
30. apr 2013

@ria191
nieeee, malo na mna myslis 😀

sarasota
30. apr 2013

@cora41 ahojcek.Vecsinou je u mna slnecno len sem tam prebehne mracik s ktoreho trosinku zaprsi..V dobrom slova zmysle zavidik babulkam ze uz to maju za par .Nuz my si musime este pockat.Tomasko bol zdravucky takze sa mozne pustit do dalsieho boja. Asi az po dovolenke.Chcela som ist v Juli len od 5 do 14 sme v Chorvatsku a akurat nestihnem ist na meranie sliznice..August to isti.Mame dvoch nanucikov. 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre