• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. mája 2017 
@mimika1973 - ja som pila cajik pred ket, aby narastla sliznica, ale neviem posudit ucinok, lebo som vzdy brala aj estrimax a ten je na rast sliznice. teraz posledny krat som skusila tie valovicove kvapky a isla som v native (bez estrimaxu), sliznicu som mala tusim 8-9, uz si nepamatam :pensive: . Ach jo, nepotrebne info vypustam
30. apr 2013 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 ano, bola som v RF a vkladaju aj menej bunkove, hlavne, ked mas iba dva, ked nie je co rozmyslat:slight_smile: lepsie im je dnu ako v skumavke :grinning: :grinning:
30. apr 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cora41 Drzim palceky nech do teba zakuse bublinka :slight_smile: Aj 4 bunkove sa moze krasne vyvijat :slight_smile: My sme mali horsie embryjko a horsiu sliznicu nez v januari, teda o moc nie, ale predsa len sa jej viac zapacila horsia podmienka...teda zatial... :wink: Este par dni v strese a potom dufajme ze budes mat krasne kolajnicky :slight_smile:
30. apr 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@falin Ja som zas vynechala vsetky bylinky aj kvapky ako mi radila Vitouskova. Takze som ficala na nosifole a cervenom vine 2 tyzdne. Sice este obcas som si davala kamilkovy caj rano, ale ziadnu alchemilku a kvapky. Doktorka mi povedala, ze potrebujem vitaminy a nie bylinky, kedze vajecniky mi funguju a sliznicu s estrimaxom napriavia. Ale ja si myslim, ze je to hodne individualne :wink:
30. apr 2013 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môžem si dať faktu čipky v tehu ?
30. apr 2013 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty mas svatu pravdu, ono je to tak individualne, ze nikdy nevieme,kedy sa tym nasim deturencom u nas zapaci :slight_smile: tak len nech je to tentoraz tutovka pre nas obe :slight_smile:
30. apr 2013 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte, mali ste niekto hyperstimulacny syndrom? Alebo aspon nabeh nanho? V piatok idem na OPU a v pondelok mi na sono potvrdili, ze mam taky zacinajuci:( Tak neviem, ci je dobre vyprodukovat mozno aj 20 folikov, nie je ten pocet na ukor kvality? Mam pocit, ze menej je niekedy viac:( aspon teda v tomto pripade. Poznate niekoho, kto otehotnel s takymto poctom vajicok?
30. apr 2013 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vilaamalia hlavne pi veľa vody a musíš cikat to pomôže, poznám zienky aj s viacerými vyprodukovanymi vajickami čo otehotneli, dôležité je to pravé z nich :slight_smile: držím palceky

Dobré ranko srdiečka :slight_smile: ako slavite sviatok práce ? :grinning:
1. máj 2013 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska ahoj moja, ake si ty ranne vtacatko:slight_smile: ja som chcela sadit kvietky do kvetinacov, ale este pockam na vyplatu, nech si mozem viac vybrat, ked bude viac peniazkov:slight_smile: takze len oddychovat, usmievat sa a byt pozitivny. vsetci traja :slight_smile: ako sa mas? dufam, ze ti nevyba velmi zle.. uz sa ti blizi sono, uz je maj, vsetko bude super, viem to :slight_smile: ja mam testovat 13.5- to je taky super termin, takze uvidime, ci to vydrzime dovtedy:slight_smile: podbrusko boli, podla mna super znamenie:slight_smile: papa a oddychuj:slight_smile:
1. máj 2013 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cora41 ahoj moja, kvietky milujem :slight_smile: Mne priniesla 13 šťastie, tak aj tebe moja :slight_smile: Ja už mám v 9 tich čr. Na okná posadené muškáty, ešte su maličké, ale nárastu, v okrúhlych 2 fuksie a jeden muskat s takými zltymi kvietkami , pomáhali mi kamarátky :slight_smile: ešte potrebujem do dvoch, jeden muskat a druhý nijaké farebné tahave kvietky :slight_smile:
1. máj 2013 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska tak to mas uz pekne nasadene!! mne nema kto pomoct a nechcem sa teraz moc zohynat a krcit, tak trosku pockame:slight_smile: ale dnes svieti slniecko tu v KE a to je skvele:slight_smile: poobede mame ist pozriet kamosku, maju novy dom a aj taku malu 3 rocnu Sasku, tak sa tesim.. a ty co dnes na plane?
1. máj 2013 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska dakujem, snazim sa pit vodu a caje, myslim, ze to nie je este tak velmi rozbehnute, aj ked k tym 20 folikom to smeruje. Uvidime pri OPU v piatok. Uz som to 2 krat mala v takej slabsej forme, jeden krat mi aj stopli ET, ale nikdy z toho nic ine ako len vela vajicok, nebolo:(
1. máj 2013 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41 ja doma ako vždy a sama ako vždy :slight_smile: mm pracuje
1. máj 2013 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vilaamalia moja do ktorého centra chodíš? Ja som chodila 3 roky do KE a lutujem, že sme nešli hneď do brna
1. máj 2013 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska moja reč :wink:
1. máj 2013 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@melisska moja rec!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@melisska chodim uz teraz len do Brna, pred tym BA.
1. máj 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak, ešte kontrola dnes 17 deň od KET a ranný testík, už písala aj Dr. Machačovi, na krvou sa nemám stresovať, za 14 dní na sono do RF.
1. máj 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@sally2401 blahozelam:slight_smile: krasny pocit? ... teraz uz len do pekneho konca - nech je vsetko v poriadku!!!
1. máj 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401 supeeer :slight_smile: držím palceky
1. máj 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401 supeeeer:slight_smile: nadherny testik:slight_smile: gratulujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2013 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401 krasa,krasa,krasa dnes mam hned od rana pekny den dalsia tehulka pre taketo dve kolajnice sa oplati ist stale vpred takze bojujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a my ten boj vyhrame- boj je predsa zivot :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sally2401 krásny testík gratulujem :slight_smile: :slight_smile: pekne sa to tu rozbieha Reprofit je super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. máj 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota to si pis moja, ze vyhrame!! tak skoro sa nevzdame, nie? :slight_smile: este trosku nebeskej pomoci a zvladneme to. urcite :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
1. máj 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 uz sa ti to moja krati:slight_smile: ako sa vam dari? vsetko v poriadku? uz si nachystana byt dvojnasobnou mamou? :slight_smile:
1. máj 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska aj moja reč, ja som sa našťastie stahovala tak som stihla len jedno Ivf
1. máj 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sally2401 krásne ciarocky, blahozelam :slight_smile:
1. máj 2013 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41 ahoj no kráti celkom dobre až na nevolnosti lebo stále dávim nepribrala som ani gram včera som bola na sone a bábetká sú o týžden pozadu ale asi porodím v termíne pekne si narastú :slight_smile: :slight_smile: už mám kúpené všetko a sa teším na malých drobcov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. máj 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tinka9075 drzim palce - Tvoj termin dvojiciek je zhodny s narodenim mojho muza a jeho sestry - tiez dvojicky:slight_smile:, len teda o par desatroci skor, takze ten datum Ti urcite prinesie stastie:slight_smile:
1. máj 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vilaamalia ďakujem pekný dátum ešte sme sa z mužom smiali že ich podržím ešte jeden den a budú znamenie lev ako my z mužom :slight_smile: :slight_smile: ale 4 vznamení leva v jednej domácnosti by bolo veľa :grinning: :grinning:
1. máj 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok