Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dafy
2. máj 2013

@mimika1973 hehe máme rovnaké zmýšlanie to ten clostilbegyt aj mna zaujima vobec neviem načo je dobrý 😝 😝 😝

dafy
2. máj 2013

@amali tak uz len klystír ja som musela mať v tehotenstve lebo nic ine nepomohlo 😒

mimika1973
2. máj 2013

babky ked som kopirovala tu tabulku,mne to dako blblo, a je to tam nalepene 2x! ako to teraz vymazat z forumu, je to skaredeeee!!! grrrr 😒

dafy
2. máj 2013

@mimika1973 tak si asi idem dať 😀 😀

mimika1973
2. máj 2013

@dafy no ja to poznam tu vo FR ako Clomid (clomifen) a viem, ze to tu sa dava este na zaciatku snazilkovania, ako na lahku stimulku, t.j. vyprodukovat tak 1-2 vajka a potom sup do postielky zarobit! ale pri IVF??? tak to veru ani ponatia nemam, ze naco sa to miesia ku injekciam?! 😲

mimika1973
2. máj 2013

@dafy co? kapustu?! 😀

mimika1973
2. máj 2013

@dafy veru, posledne riesenie ten klistir! 😀 aj ked nie velmi "glamour"! 🤐

dafy
2. máj 2013

@mimika1973 no možno nie glamour 😀 😀 ale radset toto ako umieranie na zachode od bolestí 😝 ja som bola uz na tom tak zle ze sama som si ten klystír vyprosila su to strašne bolesti hlavne ked máš zlatu žilu..podla mna porod oproti tejto bolesti je malina !! 😀 😀 😀 😀

dafy
2. máj 2013

@mimika1973 od zajtra začínam detoxikáciu organizmu 😀 začnem tým ze si budem denne odštavovat ovocie a zeleninku 😝 😎 mnamky uz sa teším

melisska
3. máj 2013

Dobre ráno 🙂

tinkatinulka
3. máj 2013

@mimika1973 cvicila som,je to dost náročné,teraz mám pauzu ale idem cvičit zase.skus podla videa na nete,ja chodim aj kfyzioterapeutke.

annetty
3. máj 2013

@melisska Dobre ranko ranne vtaca🙂 Ako sa mate v takomto uprsanom pocasi?🙂

annetty
3. máj 2013

Baby, prave mi odpisal Stelclik, ze ta hodnota po KETke je paradna 🙂. Takze mozem potvrdit, ze na Kopanke kvitne teho🙂 Dakujem vam babulienky, ze ste mi drzali palce 🙂 Teraz uz len otazka je, ci sa tej bublinke u mna zapaci alebo nie. Keby som mohla, tak by som na krcku spravila uzol, aby mi neodisla 😵

mabumi
3. máj 2013

@annetty 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 zapacilo sa bublinke, urcite 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

melisska
3. máj 2013

@annetty máme sa dobre 🙂 a vy ?

melisska
3. máj 2013

@annetty sestrička sa do toho nevyzna 😀

annetty
3. máj 2013

@melisska To je super, ked sa mate dobre🙂 Ja som zas uz dnes velmi kludna, lebo ta moja sextricka vcera poriadne vystrasila...ze 625...hehe...to je nic.... 😅 Este som pisala Marcelovi, ze moj doki chcel znizit davku na utros a mam kvasinky tak mi naordinoval kremik, ale chvala bohu dlhodobo je nedostupny. Povedal, ze nech si beriem aj utros a aj estrimax tak ako mi predpisal a ze ziadne kremy ak nehori 😀. Este mi pisal, ze kludne mozem ist k nemu na sono 😉

ria191
3. máj 2013

@annetty krásne HCG to čo je za "tapu"? Krásne správičky hneď z rána a verím, že to tak bude pokračovať 😀 . Konečne si tú pliagu porazila a to je pozitívna správička pre nás ostatné, že nelča 😀 @nelly3 a @mabumi 😀

ria191
3. máj 2013

@dafy tak on sa hlavne rozhoduje podľa diagnóz a aj tak tá prvá stimulka je väčšinou "skúšobná" niekomu výjde a niekomu hold nie, ale taký je život. Ja som prvé dve na SK prerevala a tú tretiu v RF som mala na háku a na konci som sa veru usmievala. Tak verím, že sa budeš teraz ty usmievať 😀 😀 😀

mabumi
3. máj 2013

@ria191 100 percentnu pravdu mas 🙂 . A ty mas nieco nove ohladne operacie?

ria191
3. máj 2013

@mabumi 😀 😀 😀 29. mája smer Praha 😀 😀 😀 a uvidíme ,čo povie pán MUDr. a podľa toho sa rozhodnem 😀

mabumi
3. máj 2013

@ria191 to je coby dup 😉 a to ides uz na op.alebo na konzultaciu? Drzim palce 🙂 🙂 🙂

annetty
3. máj 2013

@ria191 Ahojky rius🙂 No, zatial to vyzera dobre, ale ta svina ma este obcas bolieva 😠 . Ale nenecham sa. Znicime ju s progesteronom 😀. Moj doki len pozeral, ze s takouto endoskou som otehotnela, ze to musi dat do novin 😀. Pamatam si, ked mi povedal, ze dievca, kde vsade v riti mate tu endometriozu v sebe...s vami to bude tazke.......teraz by som mu odpapulovala, ze nie je to tazke, len treba chodit k Stelclovi 😀..ale este to nechcem zakricat, lebo..hehe, to je este len zaciatok🙂. A ty sa mas ako riuska?

ria191
3. máj 2013

@mabumi a inak keď som bola u Štelcla tak sme riešili hlavne ten myóm a on pozerá ako puk na monitor a zrazu na mňa a čo tá "endoška" a já pohoda to je kámoška 😀 😀 😀, ale podľa jeho výrazu som usúdila, že asi dobrá kámoška to nebude 😠 😠 😠

mabumi
3. máj 2013

@ria191 no, je to veru svina 😠 ale my ju porazime ako @annetty 🙂
Tiez ju mam vsade 🙄

ria191
3. máj 2013

@mabumi na konzultáciu ešte len kurňa zase budem len čakať 😠 😠 😠 . A keď sa rozhodnem pre operáciu tak 6 mesiacov pauza. Ja sa asi zbláznim 😠 😠 😠 z toho čakania.

ria191
3. máj 2013

@annetty dobre. Samozrejme vás tu šmírujem tehuľky naše ako sa mi máte 😀 😀 😀 a onedlho smer Praha uff 🙂

mabumi
3. máj 2013

@ria191 6 mesiacov? to ti povedal ten lekar? to je dost, ale ubehne to ako voda uvidis 🙂 a pod stromcekom si najdes // 😉
@annetty uz bude rodit, a ja budem uz fucat vtedy, lebo ja az v januari 😎

annetty
3. máj 2013

@ria191 Prave citam ze 29. maja konzultacia....to je celkomdobry a skory termin, nie ako u nas, ze som pol roka cakala na operiaciu a to som bola na onkologii ako urgent 😅 . Ale to cakanie potom...hmmmm, nech to rychlo ubehne a myom nech ide prec. Fuj hnusoba jedna 😠 . A ty sa kamaratis s endoskou? 😀 😀 😀 Vidim, u teba je to malina 😀

annetty
3. máj 2013

@mabumi veru, dobre si to napisala, okolo vianoc, ak sa to udrzi.....bude to zaujimave. Stale som povedala, ze len december nieeeeeee......tam uz mam kazdy narodky menininy, mikulasa a vianoce a silvester.........no neva. Len tak zo zvedavost som vyratala s tou kalkulackou, kedy by to teda malo byt, a vyslo mi 31.12.2013...ale pockam, na dokiho co mi povdie za par tyzdnov, lebo debilnejsi datum ani neexistuje. Januar to bude super @mabumi 😉 Rius zas sa bude smiat, ze doma v pohodicke bude vianocovat s bruskom.....a potom na skoru jar vytlaci malu riusku :-P

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre