Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mirinda10
4. máj 2009

boze len ked budem v tom deliriu tak aby som nieco nevykecala 😀 😀 ale asi to nie je klasicka narkoza ale nieco ine lahsie hlavne aby sme necitili bolest ale normalne tam spite ...

no ja by som hned isla do doho ak nebude chciet nejake vysetrenia tak sup nech idem na to ja budem len rada 🙂 🙂 🙂

tinka12
4. máj 2009

kočky, dnes mala doobeda corine ET!!! corine, ako ti to dopadlo???? pekne pozravuj babatká a hlôadkaj brusko 🙂 😵 😵 😵 😵

mirinda10
4. máj 2009

lahhel mna bolia vajecniky ked mam ovulku ja si nemusim robit test bna hromony ja to citim taky tlak jeden den a potom nic tak to je super uz len presvedcit dokiho nech mi da zazracny plan ako otehotniet a mozeme ist na vec a robili ti aj HP alebo ste hned isli na stimulku?

lahhel
autor
4. máj 2009

Mirinda, mna boli ten vajecnik uz 5-ty den po ovulke, ale nevadi, neviem co to je..
Ja som mala HP robeny v roku 2006, fakt aktualny 😀 , ale doktor pozrel na ten HP a povedal, ze je to vpohode, tak sme isli rovno na stimulku 🙂

zuzla80
4. máj 2009

Lahhel aj ja sa k vám pridám - aj Tinka tuším začína stimulovať čo chvíľa - tak si sa o chvíľu všetci stretneme raz v jednej posteli - reprofiťáckej 😀 😀

lahhel
autor
4. máj 2009

Tak si to tak trosku zhrnme a napisme si kazda datumceky kedy cca zaciname stimulovat 🙂

Ja zacinam stimulovat 14-15 maj...

mirinda10
4. máj 2009

to ja ztial neviem nakolko moja skusenost je, ked cakam na mrchu ako na smrt, tak vzdy si dava nacas a ked nechem aby prisla, tak je tu presne ako hodinky. Necham sa prekvapit co bude ale rada by som, to by sme boli dobry team 🙂

julietka
4. máj 2009

babenky neviem ci tu vobec niekto je, lebo akosi sa nam temicka prepadla, ale hlasim ze zajtra mam ET a zatial nam ziju obidve "mimina" 😵
tak mi prosim drzte palciska na zajtra 😉

lahhel
autor
4. máj 2009

Julietka, som tu a straaaaaaaaaaaaasne sa tesim, ze tvoju drobci ziju a urcite im bude dobre aj u teba v brusku, uvidis...tak sti budem taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakto velmi drzkat palce 🙂 🙂

zuzla80
4. máj 2009

Julietka to je supeeeeeer - tak zajtra držíme a stískame všetko čo máme 😵 😉

Lahhel - mne 1.DC vychádza okolo 17.5. - no len tiež dúfam, že mrcha nebude meškať, ale beriem antikoncepciu, tak snáď nebude, lebo tiež je to s mojou mršinou biedne - robí a chodí si kedy sa jej za chce 😠

Takže teoreticky stimuláciu začínam okolo 18 - 19.5. a dúfam, že aj prakticky 😉

lahhel
autor
4. máj 2009

Tinka, tak som nakoniec neodolala a zavolala setricke, nech sa mi mrkne do karty, aka velka je ta cysta a som trosku smutna, le je velka 3,6 cm 😢 ..no je to stale menej ako 4 cm, ale pomaly sa to blizi k tomu rozmeru..Dokonca zajtra vypadla nejaka pacientka, tak som sa hned prehlasila a uvidime co mi povied doki...

zuzla80
4. máj 2009

Jul a o ktorej máte transfer? Aby sme vedeli, v ktorú hodinu máme na teba myslieť 😉

mirinda10
4. máj 2009

julietka ta nie len ja som od vas dnes dostala kopec dobrych sprav ale aj k tebe sa tie dobre spravy uz dostali superrrrrrrrrrrr urcite to bude dobre, treba verit, tak zajtra na teba budeme mysliet, treba zacat tehu vlnu a potom sa ostatne uz iba pridame 😉 😉 😉

zuzla80
4. máj 2009

Lahhel moja nesmúť, uvidíš bude dobre, musíš tomu veriť. Napíš Macháčovi - aspoň len informatívne hmmm.

Mirinda veru veru, treba naštartovať tehu vlnu, aby sme mohli všetky naskákať 🙂

julietka
4. máj 2009

dakujeeeem ti lahlel 😵 tesim sa na zajtra, tentokrat by to uz konecne mohlo vyjst!
a bolo by uplne super keby nam to najneskor do leta vyslo vsetkym ako sme sa tu zisli 🙂 😉

lahhel
autor
4. máj 2009

Veru veru julietka, tebou to vsetko zacne, tak budeme na teba velmi mysliet, aby to dobre zacalo a my sa potom uz s tebou len zvezieme 😀 ..a zajtra vykroc pravou nohou, tfuj tfuj, tfuj.. 😀

julietka
4. máj 2009

babenkyyyyyyyyyyy tak vam veeeeelmi dakujeeeeeeeem za drzanie palcekov 🙂 😵
veru jedna z nas by mohla zacat tu novu reprofitacku tehu vlnu 😅

zuzli ET mam okolo 13.30 h 🙂 som rada lebo aspon nemusim vstavat o 4h rano ako pred OPU, ale aj tak je to to najmenej

lahlel neboj vsetko dobre dopadne. ja som mala po prvom neuspesnom IVF cystu 6cm a 4cm a niekde sa asi stratili pretoze to dalej ani nikto neriesil, tak musis verit ze aj tie tvoje sa snad niekde vstrebu! 😉

lahhel
autor
4. máj 2009

Julietka, dakujem, dufam, ze to nakoniec aj´u mna dobre dopadne..

A to je super, ze mas ten ET az poobede, aspon sa nemusite nahanat a rano zavcasu vstavat, aspon pojdes na prenos vyspinkana a oddachnuta...No toto som ani v jednom CAR-e nezazila, vsade boli prenosy len rano...tak za toto davame R. dalsie plus 🙂

corinne
4. máj 2009

Ahojte,citaj,ze je po mne vyhlasene patranie 😀 Mam v brusku dvoch drobcov,a teraz len cakat 🙂 Za 5 minut som bola hotova,nic som necitila 🙂 ,len pocujem dr.tak a hotovo a polezte si 30min a mozte odist 🙂 Dala mi recept na utrogestan a na niejake naplaste-patch a az 14 dni na krv,ale kedze bud.stredu odchadzame s manzelom prec tak na krv pojdem az 16den. Julietka tak ako si dopadla,idem vas docitat,lebo nic neviem co a ako 😀

lahhel
autor
4. máj 2009

Jej corine, ahojky 🙂 ..tak uz mas za tym a v brusku dve bambulky..moc sa tesim a velmi ti drzim palceky, aby to dopadlo tako // 🙂 🙂

corinne
4. máj 2009

Dakujem a verim ze aj ty sa dockas,co nevidiet zacnes stimulovat a potom to pojde rychlo 🙂

zuzla80
4. máj 2009

Corine gratulujem k dvom mimískom v brušku, takže začínaš tehu vlnu, vieš o tom 😉

kanhwa
4. máj 2009

jeeej, corinne, drzim palce, nech to vyjde.
julietka, teba na zajtra moc-moc.

lenka20
4. máj 2009

jeeej, kukam, ze tanicka a zuzlik emigrovali aj sem do reprakovskej temicky 😀
tak aj ja sa hlasim, reprofit je super, mozem len vrele odporucat, lekari su vsetci zlati s kym som mala docinenia a krasny Dr.K - kto videl nepotrebuje komentar 😎 😎 narkoza sa mi zdala ovela slabsia ako v heliose, teda pocas OPU som pocula co hrali v radiu, co sa rozpravali a prebrala som sa hned... myslim, ze je to naozaj len take slabucke, inak by urcite neriskovali bez predoperacnych...mne teda reprofit maximalne vyhovoval vo vsetkom 😵 😉 drzim vam vsetkym palceky, nech im vylepsite statistiky 😉

tanitta
4. máj 2009

corine.. tak thuj thuj 😉 ..D1 to istia 😉 ...
Leniii.. kuk.. no ja sa vortem vsade 😀 ... ja do zajtra nevidrzim napis co sa udialo 😕 ...

kanhwa
4. máj 2009

no, tak vidim, ze uz mi adminky zmazali moje srdiecko - a je zo mna ruzova hlava...

tinka12
4. máj 2009

corine ..supeeer, pohladkaj brušenko 😵 😵 😵 😵

julietka, zajtra sa drzte, vravela som ze malý su bojovníci!!! skvelé, a zajtra uz budu u maminky 😵 😵 😵 😵 😵

lenka, vitaj 🙂 vidim, ze mas uz za sebou toho vela! obdivujem tvoju silu!!!! kolko IVF si absolvovala v brne?

kanva, no veru, srdiecko ti nepreslo 😨 tak nahod nejaku foto 😉

lahhel, zlatko, no ta cysta je dost 😕 spytaj sa na nu v reprofite. Mozno by ta mali znovu vysetrit, alebo aspon do mailu napis, ze je tam a aka je velka, ze co si on, ako odbornik o tom myslí, ci ju treba najprv odstranit, alebo ju nechat radsej tam a stimulovast na IVF. skor si myslím, ze ti povie, ze ju netreba odstranovat, asle uvidis. Vraj je to vseobecne známe, ze endo cysty sa do 4 cm vobec neoperuju. Endometrioza je pre lekárov este stale dost velké tabu, ale stale sa vyskumy posuvaju dopredu. nestrachuj sa hlavne. V Reprofite su profici, daju na teba pozor. Najlepsie je na endometriozu otehotniet, takze sup do toho, nech nemá ta potvora sancu!!!

lahhel
autor
4. máj 2009

Tinka, dakujem...stale som si myslela, ze je to len 2 cm, ale neodolala som a zavolala sestricke a tam ma trosku schladila tou velkostou...Zajtra idem k dokimu, dam si to pozriet a zmerat a hned to poslem Machacovi a uvidim, co mi na to povie...K dokimu som objednana az na 16.40, myslite, ze vo R. odpovia aj na meilik nejak neskor vecer, alebo az rano..viem ze su k dispozicii na tel. 24 hodin, tozvie ci aj na meily..

lahhel
autor
4. máj 2009

Tinka, uz je to tu toho tolko napisane, ze stracam prehlad...ty kedy zacinas stimulovat?

lahhel
autor
4. máj 2009

Julietka, ty si brala ako tie lieky? Tiez si mala clostil a co si to dopichavala a v akej davke, uz nemam prehlad...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre