• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

16. októbra 2017 
@annetty ty si ale "hovadzina" ja už rodím?????? Tak v máji len konzultácia a potom ťažké preťažké rozhodovanie. Môžem prísť o maternicu ja sa fakt toho strašne bojíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím teraz som ešte hrdinka :grinning: :grinning: :grinning: . Tak s endoškou som kámoška pretože mi nerobí žiadne problémy, ale ten pako ma serie :grinning:
3. máj 2013 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi a už vieš alebo tušíš čo my nie? :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2013 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty :grinning: :grinning: :grinning: no tak to je jasne, ze ak si si povedala, ze "len nie v decembri", tak to urcite bude prave v decembri :grinning: :wink: . ja to tak mam vo vsetkom :sunglasses:
ja som vzdy chcela mat babo na jar, ale uz je to jedno, len nech je a nech je zdrave :dizzy_face:
3. máj 2013 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty - moja, to co mate za sestricku :confused: :confused: :confused: . Ved HCG mas krasne. Super, len tak dalej, vsetko bude dobre neboj. Pekne oddychuj, vyloz nozky a ziadne okna neries. Ty si z Kopanky? tak to sme "susedy" , pridem aj okna vylestit a poprosim za to tehu virusiky a poriadnu davku :grinning: :grinning: :grinning:

@mimika1973 - Mimi, ja som cvicila Mojzisku a chodila aj k fyzioterapeutke. Je to casovo riadne narocne, kazdy den. Mala som potom super vypracovane brusko aj zadok ale k tehu to nedopomohlo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Mala by som vsak cvicit, citila som sa lepsie, len nemam na to akosi cas a energy :confounded: . Za vyskusanie nic nedas, niekomu to dopomoze k tehu.

@ria191 - cauko riuska. Vcera si bola u toho svojho dr.? Chybala si tu :grinning: . Po operacii 6 mesiacov pauza? to je desne to cakanie :confounded: . Ale na dobre sa caka dlho :wink:
3. máj 2013 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 nie, nieeee, este nic neviem ani netusim. len som pozitivne naladena :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
testik az toho 8.5. :dizzy_face:
3. máj 2013 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi :grinning: :grinning: :grinning: to je za chvíľku to ešte vydržím :grinning: :grinning:
3. máj 2013 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mabumi - to je tu co by dup a verim ze bude pekne pozitivny tak ako si ty naladena. drzim palceky. Inac aj u mna je to tak, ze ked poviem ze takto to nechcem, tak just to tak je. Ja som spociatku chcela tiez baby na jar az leto, ale clovek si nenavybera a bude rad aj ked to bude s datumom 31.12. :grinning:
3. máj 2013 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 no ine nam ani nezostava :grinning:
@falin presne ako pises. ja som chcela dievcatko a na jar. ale uz je to uuuuplne jedno :grinning: . takze teraz by som si mala povedat "len nieeeeee v januaaaari" a dufat, ze sa mi to zase raz just tak stane :dizzy_face: :grinning:
3. máj 2013 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin ahoj falinka :grinning: :grinning: :grinning: . Áno bola som u svojho, aby mi poradil na SK dobrého operatéra, aby som mohla rozbehnúť nejaké konzultácie a ten ako vždy, keď som mu povedala, že idem do Prahy tak povedal, že uvidíme ako dopadnem tam a potom sa porozprávame. Ale aspoň ma podporil v tom, že mám do toho ísť keďže som totálne pokakaná. Už som si to raz odskúšala a to ma potom na tých 6-mesiacov hodili do umelého prechodu kvôli endometrióze fuuuuuj na to ma už nenahovoria, ale po Prahe budem múdrejšia :grinning: .
3. máj 2013 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 mne na slovensku tiez po operacii odporucali liecbu, a v Prahe naopa, cim skôr po operacii IVF. takze mozno nebude take dlhe cakanie :wink:
a neboj sa, tym, ze je to taka narocna operacia, tak budu na to pripraveni a budu velmi opatrni. niekedy je to lepsie ako pri "banalnej" operacii, ked si nedavaju taky pozor a prave vtedy sa môze nieco poserkat... ja som si ista, ze to dopadne OK :wink:
3. máj 2013 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi
prosim ta a ty si bola v Prahe na operacii endosky ci? aj si si to dala preplatit formou refundacie?
3. máj 2013 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 na to ze si trosku pokakana, celkom dobre to beries :grinning: :grinning: :grinning: Povedz, z ktorej planety si ty ale? :grinning: Ja sa tu stresujem kvoli endoske a ty si s nou kamaratka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to pravda paka v sebe nemam, na okoli by som nasla par.....:grinning: Ale v Prahe su tutkovia, paka ti daju prec :grinning: 29-ho budem sa modlit, aby sa im to podarilo... :slight_smile:

@mabumi ano, je to tak aj u mna zial, co nechcem najviac, tak to sa mi urcite podari :slight_smile: A tiez som ani testovat nechcela, lebo som to necakala a neverila som tomu. A ked som uvidela test u muza, tak som vlastnim ociam neverila, som si myslela, ze mm robi sradnu a dorobil tam ciarocku :grinning: Toto embryjko mi bojovalo skoro 2 tyzdne v RF. To je taky maly zazrak pre mna :slight_smile:
3. máj 2013 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ja som cakala ze ti ho poradi aj toho na sk, aby si mohla ist obom na konzultaciu a potom sa rozhdnut. Ale dobre je ze ta podporil v tvojom rozhodnuti a aj ked mas strach, tak sa napokon rozhodnes dat toho paka prec. Ja som myslela ze tych 6 mesiacov je pauza po operacii a to kvoli endoske. Inac poznate niekoho komu ten umely prechod pomohol zbavit sa endosky? Lebo baby co poznam a to podstupili, tak im to vobec nepomohlo. A Marcel co povedal na endosku? odporucil ti nieco?
3. máj 2013 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi ale kvôli tomu, že by mi odstraňovali ten myóm, tak by tam musela byť taká dlhá pauza aspoň tých 6 mesiacov a aby sa k tomu nezhoršila endoška tak preto ten prechod. Inak aj ja by som hneď išla na KET keby sa to dalo :angry: :angry: :angry:
3. máj 2013 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin dobre si to pochopila 6 mesačná pauza kvôli myómu a prechod kvôli endoške :grinning: . Ten prechod je kvôli tomu, aby sa to nezhoršilo, vyliečiť sa to nedá. A Štelcl čo hovorí na endošku? Chudák nechcel mi nakladať, tak len pokrútil hlavou.
3. máj 2013 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin no moja sestricka je extrem....ale co uz. Doki je dolezitejsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:. No fakt rozmyslam, ze aspon ti predne okna umyjem, nech to nejak vyzera na tej Hviezndej :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Zadne by som uz nechala na teba :grinning: :grinning: :grinning:
A ked uz to bude sure u mna, tak ti dam take teho virusy, ze porodis petorcata :grinning:
3. máj 2013 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin
ahoj, no mne ten prechod nepomohol, endoska sa vratila :angry:
3. máj 2013 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin
@nelly3 ani mne to nepomohlo...
@ria191 ved uvidis toho 29. mozno ti povie uplne nieco ine :wink:
3. máj 2013 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin umely prechod na endosku? myslis vyvolat umely klimax? lebo ja som mala liecbu s lucrinom, to boli moje najkrasie mesiace, nemala som ms a ani bolesti, ale po tom co som prestala s injekciami, rapidne rastla endostka a zacali sa mi vytvarat tie cokoladove cysty, co som pred tym nemala. Do pol roka som mala neprechodne creva.....a stale si myslim, ze endoska sa mi zhorsila vdaka hormonlanej liecbe :frowning2:
3. máj 2013 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty 29. je len konzultácia :grinning:
3. máj 2013 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty
ano umely prechod, ja som brala 6 mesiacov tiez lucrin - bola som happy ako ty ze nemam menzes+bolesti, obcas navaly, ale dalo sa to, po liecbe opat krasavica endoska sa vratila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. máj 2013 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi vieš, že sa na to spolieham, že mi povie veď to nie je vôbec také zlé a že to všetko bude malina :grinning: . Predsa len on vidí veľmi veľa ťažkých prípadov a berie to úplne inak, ako bežný gynekológ.
3. máj 2013 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty a
@nelly3 aj ja sa pridávam k Lucriňačkám :grinning: :grinning: :grinning:, ale mne tie návaly strašne vadili, ale našťastie endoška spinká teda aspoň cysty nemám :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2013 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 @ nelly no ja som sa mala fakt paradne, ziadne navaly, kludna som bola ako nikdy predtym, muza som znicila v spalni, proste bol to abnormalny stav pre mna....stastna vysmiata......a ked som prestala, tak muz reklamoval u doki, ze uz sa mu vratila sekerka z dovolenky :grinning:
A ked ti spi endoska, to je super, mozno ju neprovukujes ani s jedlom. Mne povedali, ziadne mliecne (aj tak som dostala alergiu na mlieko - po lucrine), menej muky, to niez nie je problem, lebo som celiaticka a ze aby som vynechala aj soju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. máj 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty
neviem v akom je stave, ale ja mavam problem aj so zaludkom a pripisujem to endoske aj, mliecne ja moc nemusim, mlieko vobec nepijem od malicka bleee, neobmedzujem sa v nicom, ale asi by som sa mala ked ma ten zaludok bolieva a byva mi zle z nicoho nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. máj 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 ja som vynechala chleba, hlavne cerstvy a tmavy mi robil zle. Ani ovocie a zeleninu moc nemusim, hned s vysypem a skoro na vsetko mam alergiu. Este ze mi maso nerobi zle, lebo som hrozne masozravec :grinning:
3. máj 2013 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 super správa sa posunies ďalej
3. máj 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka veru áno. Aj sa teším aj sa bojím, ale to je normálne. Ty sa pochváľ ako pokračuješ?
3. máj 2013 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm vyšetria ťa aj cez menzes :grinning: , ale mne to nebolo dva krát príjemné. MUDr. ma musel veľmi veľmi presviedčať.
3. máj 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ako to tu stíchlo :grinning:
3. máj 2013 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok