• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. mája 2017 
@ria191 ja mam pocit ze stojim na mrtvom bode, som paralizovana neuspechom a nic ma nebavi.buduci tyzden idem k mojej gynde na kontrolu, dohodnem laparku a hyster. a uvidime čo dalej.
3. máj 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka čím skor sa na to odhodláš tým lepšie ja som bola na laparke v novembri a vtedy mi lekar povedal ze také 3-4 mesiace mam počkat a tak ist na umelé.....
3. máj 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska a ty si kolko mala vkladané teraz pri KEtku?? uz je isté ze iba jedno sa uchytilo?? či nám spravíš prekvapko a zahlasiš o tyzden ze cakaš dvojky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2013 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy
melisska si dala vlozit jedno, jedine, ze by sa to jedno rozdvojilo, aj take sa stava. Po pravde ja osobne by som nechcela dvojky, nie som na dve pripravena a mam uz ten svoj komfort :slight_smile: staci na zaciatok jedno, nech si ho poriadne uzijem a to bude aj moje posledne, viac uz nechcem ( vek ... atd.) v jednej teme som vcera citala, co ma 5 mesacne babo doma, ze caka dvojky po KET, ty kokso nechcela by som byt na jej mieste, klobuk dole.tak skoro ist na KET hmmm :confused:
3. máj 2013 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 no ja som stále chcela mat aspoň 3 detičky no ale neviem sa dopracovat ani k dvom zatial :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tie co chcu mat jedno maju dvojky tie zas co chcu dvojky maju jedno.....tak budem tvrdit ze chcem iba jedno a mozno tak budem mat dve :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2013 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy
ved ako sa kto citi a ake ma aj naroky, ja chcem ist aj na dovolenku atd. ako som pisala, uz mam ten svoj komfort a zalezi aj od financnej situacii.
3. máj 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy mala som vložené iba jedno :slight_smile:
3. máj 2013 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 - tak uz mam v tom uplne jasno :pensive:

@annetty - co blaznis ze pätorcata :fearful: :grinning: Mi doprajes :grinning: A ne tie okna sa vykasli, nenatahuj sa zbytocne.
Inac som rozmyslala ze co jes, ked si na skoro vsetko alergicka :confounded: To musi byt problem aj vymysliet co navarit

Baby ked tu citam o tej endoske , tak som prestastna ze sa mi po laparke hned podarilo ket-ko a zostala som tehu. Klop-klop odvtedy problemy nemam

Pekny vikendik
3. máj 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcatá hlasim sa k stimulantkam, od zajtra zacinam :slight_smile: Chodili ste do prace alebo ste boli doma?
@tinkatinulka preco je lepsie si pichat doobeda?
3. máj 2013 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@izzie27 to mi poradil doktor pri poslednej stimulke :slight_smile:asi aby si hormony cez den rozchodila
3. máj 2013 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka dakujem :wink: uz len aby to dobre dopadlo
3. máj 2013 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby tak a uz mam konecne termi u dr Stelca ,dufam ze budem spokojna a vycaruje mi nejake dvojicky :slight_smile:
3. máj 2013 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@izzie27 ja som chodila do práce , rýchlejšie prešiel čas :slight_smile:

@jahoda333 držím palceky :slight_smile:
3. máj 2013 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak zajtra začínam so stimulkou, konečne som sa dočkala. Dúfam, že všetko dobre dopadne. Kedy je najlepšie si pichať injekcie?
3. máj 2013 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lubica1979
kedy chces, mne to vyhovovalo rano, pred pracou, manzelik ma pichol a isla som do prace :grinning:
@izzie27 ja som tiez vzdy chodila do prace, ako pise meliss - rychlejsie prejde cas :wink:
3. máj 2013 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska velmi pekne dakujem :slight_smile: snad sa postasti aj mne byt konecne maminou po inom ani netuzim :grinning:
3. máj 2013 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska velmi pekne dakujem, :slight_smile:
@lubica1979 ahoj, tak to vyzera, ze budeme stimulovat spolu :slight_smile:
3. máj 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 aj ja to chcem tak, že pred prácou mi to bude mm pichať. Zajtra prvá injekcia, dobre, že to vyšlo na víkend zacvičí sa a v pondelok to už pôjde v pohode.
3. máj 2013 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izzie27 vyzerá, že stimulujeme spolu, akú máš stimulku?
3. máj 2013 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak ja po dnesnom OPU u dok. Vitouskovej 10 vajicok, z toho 9 zrelych. Asi len teraz nastanu nervaky, ked sa to bude delit. Do stredy ma aj porazi:slight_smile:
3. máj 2013 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@izzie27 Pri stimulke nie je potrebne byt doma, ja som bola vzdy az po ET, potom som si polenosila.:slight_smile: Vela stastia!
3. máj 2013 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica1979 ja mam minimalku- clostilbegyt, merional-2prásky s 1 vodickou. A ty?
3. máj 2013 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vilaamalia ja som byvala, aj pred OPU, ale to som mala dlhe protokoly. tak terez to skusim inak :slight_smile:
3. máj 2013 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vilaamalia pekný výsledok, bude z čoho vyberať, určite. :slight_smile:
3. máj 2013 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izzie27 ja mám clostilbegyt a merional 225j
3. máj 2013 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lubica1979 potom mam asi 150j
3. máj 2013 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izzie27 ak máš 2 ampulky tak 150j
3. máj 2013 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini dakujem, no ved uvidime, lebo ja z tych velkych poctov vajicok nemam az taky dobry pocit, ale toto nie je az tak vela, myslim, ze akurat:slight_smile: V minulosti to bolo tak okolo 18 a nic z toho, akoby to islo na ukor kvality, si myslim...
3. máj 2013 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vilaamalia toto je ale 9 zrelých. Je to veľmi pekná reakcia na minimánu stimuláciu. Aj ja som tak podobne mala naposledy a je to proste super výsledok. Nie je ich málo, ale nebol to hyperstimulák, kde je ich veľa nekvalitných a nezrelých. Určite našli superské spermijky a už sa to pekne vyvíja :slight_smile:
3. máj 2013 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izzie27 urcite je lepsie byt doma, ako sa nervacit niekde v robote. Ja som akurat mala tento tyzden pred OPU nervaky, ako davno nie, dufam, ze tie moje vajka budu dostatocne silne, aby si stres nevsimali...
3. máj 2013 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok