Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
7. máj 2013

@dafy -ides do stimulky? Ak ano, drzim palce

@alka025 - vela stasticka a uspesnu stimulku

@melisska - dobre ranecko moja. Ako sa mas?

falin
7. máj 2013

@13nika13 @bergalm - ano, spravne info. Je to na tvojom rozhodnuti ci pojdes na utz do RF alebo k svojmu dr. a das vediet vyvoj folikov. Na kontrolne utz sa ide 1-2 krat podla vyvoju folikov, do Brna ides na OPU a potom na ET. Prajem uspesnu stimulku

melisska
7. máj 2013

@falin ahoj🙂 mám sa dobre, nebýva mi už ani zle na žalúdok , na zápchu: ráno 4 dcl vládnej vody, sušené slivky, neskôr jogurt s lanovymi semiackami, poobede vlákninu...pomáha

falin
7. máj 2013

@13nika13 @bergalm - ano, spravne info. Je to na tvojom rozhodnuti ci pojdes na utz do RF alebo k svojmu dr. a das vediet vyvoj folikov. Na kontrolne utz sa ide 1-2 krat podla vyvoju folikov, do Brna ides na OPU a potom na ET. Prajem uspesnu stimulku

falin
7. máj 2013

@melisska - super, tesim sa ze sa mas fajn a ze sa ti dari. Tesim sa na spravicky z utz, dufam ze bude aj pekna foto 😉

melisska
7. máj 2013

@falin ďakujem moja, ja sa aj teším aj trošičku bojím, moja dr. Tam nemá tlačiareň, iba ak nezabudnem odfotit do mobilu 🙂

amali
7. máj 2013

@melisska ja mám presne ten istý pocit...a ešte po tom špinení sa bojím aby sa bábetká vyvíjali....mám strach do stredy ma porazí 😒

martini
7. máj 2013

@mimika1973 počkaj počkaj, čo znamená, že mrcha sa už hlási? už špiníš? lebo ak nie, tak ešte nehadž flintu do žita. Ja ked som otehotnela, tak deň predtym ako som mala naplánované urobenie testu som dostala také silné mrchovské bolesti, že som si aj poplakala, že to zasa nevyšlo a teraz to behá po byte 🙂 Ak sa smiem opýtať koľko máš rokov a koľko pokusov za sebou? a aký je váš hlavný zdravotný problém?

alka025
7. máj 2013

@falin ďakujem 🙂

martini
7. máj 2013

@vilaamalia HB je hatchujúca blastocysta a tá jedna za lomítkom značí akej je kvality. XB je trošku nižšie vývojové štádium blastocysty, expandovaná blastocysta. ale to asi vieš. Ja som si vybrala iba to, že chcem vložiť dve embryjká. PK urobili preto, lebo embryí bolo dosť, ani sa ma nepýtali, ale ja som vedela, že pri tomto počte pojdu do PK a mne sa to páči. A to aké vývojové štádium embrya dosiahli na piaty deň som nevedela vybaviť 😀. takže moje rozhodovanie spočívalo len v rozhodnutí o počte koľko vložiť, oni odporúčali vzhľadol na ukážkové embryo vložiť len jedno, ja som chcela dve, že nech necestujem 2x ked som z KE 😀 😀 😀 Prepáč, že som sa tak rozpísala, ale nerozumela som celkom otázke...

lucky29
7. máj 2013

Od nedele ide čas tak pomaly :( V sobot si robím prvý testík 🙂) , len nech tam sú 2 kolajničky a skúsim asi ten ovu test.

pufa
7. máj 2013

@lucky29 poznam par zien, ktore mali na 5-ty den CM a otehotneli. Nie vsetko musi prebiehat ako podla ucebnice aby to bolo v poriadku 🙂 drzim palce!

vilaamalia
7. máj 2013

@martini dakujem, krasne si mi to vysvetlila🙂 nerozumela som len tym skratkam, ale uz som si to aj pozrela v tych papieroch, co nam dali. V ktorom si vlastne tyzdni?

vilaamalia
7. máj 2013

@lucky29 neboj budu //🙂 Mna to caka od zajtra🙂 Dufam🙂

melisska
7. máj 2013

@amali moja čo ma byť bude, je to v božích rukách🙂

martini
7. máj 2013

@vilaamalia desiaty týždeň končíme 🙂

vilaamalia
7. máj 2013

@martini tak to si uz v peknom stadiu🙂 najtazsie mas za sebou... vemi drzim palce. Si doma pn alebo pracujes?

ria191
7. máj 2013

@dafy pozerám, že si to zháňanie liekov rozbehla na plno čo ti ešte chýba? Myslím si, že @nelly3 by ti mohla pomôcť s orgalutranom či?

ria191
7. máj 2013

@speranza1 a kde je moja "šalena" východniaročka? Kde si sa mi stratila a ako sa mi máš?

ria191
7. máj 2013

@izzie27 veľa šťastia a verím, že pre teba bude RF tutovka 😀 😀 😀

ria191
7. máj 2013

dneska tu zdochol pes? žiadna východniarka žiadna západniarka? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

lubica1979
7. máj 2013

ahojte, tak v piatok idem na sono, som zvedavá koľko bude folikulov a potom sa uvidí kedy OPU. Trochu sa aj bojím, ako to dopadne.

ria191
7. máj 2013

@lubica1979 ideš do Brna na sono?

lubica1979
7. máj 2013

nie do Rožňavy, to mi odporučil Štelcl

ria191
7. máj 2013

@lubica1979 neboj sa dobré to bude. Tak veľa šťastia 😀

lubica1979
7. máj 2013

@ria191 ďakujem 🙂

annetty
7. máj 2013

@lubica1979 drzime palceky!!! 🙂
@ria191 ty si nejaka naspeedovana dnes 😀

ria191
7. máj 2013

@annetty ahoj "tehula" 😀 😀 😀 veď sa tu nič nedeje. Treba to tu trošičku rozprúdiť 😀 . Ako sa mi máš. Endoška poslúcha? Dúfam, že už nemáš bolesti.

dafy
7. máj 2013

@ria191 haha hej rozbehla chcela by som ist tento mesiac 🙂 no este váham ci nepočkať este jeden mesiac neviem sa rozhodnut 😒 ..zas sa bojím ze ako to bude v juli s dovolenkami 😝 a este mi chybaju injekcie merional alebo menopur 7ks ..a miesto orgalutranu som zohnala cetrotide za cenu receptu tak som rada .....este mi bude treba pregnyl alebo ten ovidrelle neviem ktore teraz lebo v cene je poriadny rozdiel ,ale teraz som kukla email a Stelcl napisal ze to je jedno vraj rovnaky učinok

ria191
7. máj 2013

@dafy veď "Marcelkovi" napíš on ti určite odpovie podľa mňa to už majú naplánované 😀 a je tam toho veď je jedno kto tam bude či?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre