Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
7. máj 2013

@dafy - mozno jun - jul, este nie som rozhodnuta

falin
7. máj 2013

@ria191 😀 😀 😀 , o tom nepochybujem 😎

pufa
7. máj 2013

@martini po porode ti nedavali injekciu, myslim ze sa vola REGA? ja som v rovnakej situacii co sa krvnej skupiny tyka a vzdy po neuspesnom tehotenstve som dostala tri tie injekcie, aby sa mi v buducom tehotenstve netvrili protilatky.

izzie27
7. máj 2013

@ria191 moja v to dufam aj ja. V piatok idem k svojmu dr. na sono, tak som zvedava ako to dopadne.A ty ako? Este som to tu nestihla precitat. 🙂

suelda
7. máj 2013

@martini Dakujem za odpoved. Cennik na stranke Reprofitu neviem najst. Nasla som len cennik v Helios, ale podla toho, co citam, tak davam prednost Reprofitu.

ria191
7. máj 2013

@izzie27 ja som na nervy z toho, že zase musím čakať a dlho a tu to zase krásne stehotnieva 😀 😀 😀. Ja stále na niečo musím čakať, ale taký je život. Možno sa aj na mňa šťastie raz usmeje 😀. Zatiaľ sa teším z vás ostatných 😀 😀 😀.

ria191
7. máj 2013

@suelda jasné že RF ani neváhaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

izzie27
7. máj 2013

@ria191 Samozrejme ze sa aj na nas usmeje stastie. Aj ja sa tesim, ked to niekomu vyde. Ja to take pozitivne pre mna bojovat dalej. 🙂 🙂 🙂

tinka9075
7. máj 2013

@suelda jednoznačne Reprofit nad iným centrom ani nerozmýšľaj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

martini
7. máj 2013

@suelda
http://www.reprofit.sk/page.php?id=26&rodic=7&l...
Tam je, len si to rozklikni.
@pufa pichli mi, a aj tak sa vytvorili :(

bergalm
7. máj 2013

@falin dakujem si zlata

bergalm
7. máj 2013

@dafy ahoj no vyzera to tak ze ja asi koncom juna uvidim co povie doktor na 1konzultacii ta je 5.6.

cookienka
7. máj 2013

@lubica1979 ahoj lubi, no mame za sebou neuspešný pokus 😒 Dnes test rano negat., pisala som dr. , sice napisala že aj krv si mam dať, že až potom budeme vedeť, ale nemyslim si že by sa to este zvrtlo. takže ideme dalej. tebe držim palce, nech ste uspešnejší a na konci stimulky budu dve čiarky.

lubica1979
7. máj 2013

@cookienka ahoj, tak to mi je veľmi ľúto, veľmi som Ti priala dve čiaročky. Ešte uvidíš čo krv. Musíme to raz dobojovať do šťastného konca.

cookienka
7. máj 2013

Aj dobojujeme verím tomu. 🙂

tlucka
7. máj 2013

@dafy ahoj ja začnem so stimulkou v priebehu pár dní

vilaamalia
7. máj 2013

@martini fiha, tak to su vazne veci s tymi protilatkami, je to neuveritelne, ako sa mozu veci tak velmi zamotavat. Verim, ze to nebude az take komplikovane, ako sa nazdavate a babatko bude v poriadku. Velmi Ti drzim palce!!

vilaamalia
7. máj 2013

rano o 8.30 idem na ET, verim, ze vsetko pojde podla planu. Neskromne dufam, ze odidem s dvomi blastocystami pod srdcom🙂 Drzte mi palce!

melisska
8. máj 2013

@vilaamalia držíme palce🙂
Dobré ráno 🙂

mabumi
8. máj 2013

@nelly3
@annetty
@ria191 ahojte baby, tak u mna nic, test negativny 😢 😢 😢
Nevadi, siedmy pokus bude ten stastny 😝 😵 snad 😔

annetty
8. máj 2013

@mabumi Neverim 😢 😢 😢 placem 😢. Tak som dufala, že bude pozitívne. Žiadny duch? Ale skús to za dva dni este pre istotu 😢

melisska
8. máj 2013

@mabumi Hlavku hore, preboli to a podarí sa určite moja, všetko je tak ako ma. Držím palceky ďalej

Tak a slivky som dojedla, skoro som ich dnes poslala do wc ...funkciu

mabumi
8. máj 2013

@annetty nie vobec nic cisto bielo 😢
Neviem, uz by som si najradsej aj vysadila lieky 😒 ☹

mabumi
8. máj 2013

@melisska ved hej, uz to poznam, dnes to bude smutne, potom sa postupne pozbieram. Snad s raz dockam aj ineho vysledku 😔

melisska
8. máj 2013

@mabumi dockas moja, v ten správny čas

emma30
8. máj 2013

@mabumi a tak som strašne na teba myslela celý čas že by sme testovali spolu, je mi to ľúto

emma30
8. máj 2013

@dafy ja začínam stimulku začiatkom júna tak na mna počkaj však sme sa dohodli 🙂

mabumi
8. máj 2013

@emma30 no tak teraz ma predbehnes ty v juni 😉 budem ti drzat palce 🙂

sarasota
8. máj 2013

@cora 41 gratulujem ku kolajnickam a tentokrat nech to dotiahnete do uspesneho konca 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mauerka
8. máj 2013

Zienky, vyznate sa, preto sa obraciam na vas s otazkou, kt. ma trapi od soboty, kedy som mala ET - embryologicka ma presvedcila na dve embryjka z dovodu "nizsuej kvality" - obe sice v stadiu blastocysty, ale... ta nizsia kvalita ??? Jasne, snazim sa mysliet pozitivne, ale viete ake to je... stretli ste sa aj s otehu v takomto pripade, alebo sa mam pomaly pripravovat na to, ze ok... skusili sme... ☹ @melisska @vilaamalia @mabumi @nelly3 @annetty @ria191

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre