• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. júla 2017 
@sarasota posielam moja :slight_smile:
8. máj 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 tak to si ani nie vela, 12 kg pri dvojickach je skvele:slight_smile:
8. máj 2013 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata :slight_smile: obcas tu nakuknem ako sa vam dari,samozrejme vsetkym drzim palce... aj ja cakam babatko z Brna :slight_smile: viem,ze predbieham situaciu :slight_smile: len mi to stale vrta hlavou... je tu niektora, co caka alebo uz ma druhe babatko z IVF? nemyslim dve naraz samozrejme :slight_smile:
8. máj 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bibi24 vdaka za vzacne rady:slight_smile: citala som si stranky aj roky dozadu a vidim, ze si si tiez presla vselicim:( Je fajn, ked sa to napokon podari:slight_smile: O chvilocku si uz v cieli a my dalsie Ta s malymi reprofitakmi budeme nasledovat:slight_smile:
8. máj 2013 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@sarasota poslala som:slight_smile:
9. máj 2013 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 pekne , keď len 12 kíl :slight_smile:))
9. máj 2013 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré. ranko :slight_smile:
9. máj 2013 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41 aj tebe srdiečko :zipper_mouth:
9. máj 2013 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vilaamalia Jaaaaj, vidim - citam, ze tu niekto preziva presne take rozcarovanie a pochybnosti, ako ja od soboty :slight_smile: Uz som aj baby oslovila, lebo my sme mali na 5. den sice blastocystu, ale pomalsiu a aj nizsej kvality, teda vlastne dve. A od soboty len hladam po nete, ci aj s tykym niecim dievcata otehu... a zaver: ani s ukazkovymi embryjkami to nie je iste a na druhej strane aj pomalsie zabojovali a su z toho babatka.
Ja som dnes 5.den po vklade, idem do prace a normalne sa tesim, lebo uz toho polihovania bolo dost a aspon pridem na ine myslienky. Drzme si prsty :slight_smile:
9. máj 2013 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, dievčatá, chcem sa opýtať, zajtra idem na sono ale do Rožňavy a potom mám volať do Brna. Mám zavolať na non-stop linku a tam nahlásiť aké sú výsledky?
9. máj 2013 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica1979 áno, na nonstop linku :slight_smile: dr. Anna je dobrý a ma súper usg :slight_smile: držím palceky
9. máj 2013 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobre ranko zienky...daaavno som tu nebola..ale uz sa hlasim znova... tak, co ma ktora noveho???? :slight_smile:
@lubica1979 mozes svoje vysledky aj poslat emailom svojmu osetrujucemu lekarovi.... a Dr. Anna je suprovy..ved sama uvidis:slight_smile:..vela stastia :wink:
@melisska ahojky tehulka :slight_smile:
9. máj 2013 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mauerka mojaaa, nad tym ..akej kvality su embryjka sa absolutne nezamyslaj .... naozaj.. je to v poriadku.... a vsetko bude aj tak len ako ma byt :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..prajem vela stasticka..
9. máj 2013 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ahoj moja, pekné, že si nás prišla pozrieť :slight_smile:
Ešte čakám pracujúcu inteligenciu :-* nelly, ria,...
9. máj 2013 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@melisska jeeeej, dakujem :slight_smile:
9. máj 2013 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska tak ich mam zase zazrakom 7 :grinning: :grinning: tak hadam ta krvicka v pondelok bude suprova s tolkymi srdieckami.. a ked hej, rozdavaaaaam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ked nie tak tiez :sunglasses:
9. máj 2013 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@melisska :grinning: :grinning: :grinning: ano.. aj ja si na ne pockam..... :wink: :slight_smile:
a ako sa ti dari? teraz by si uz mala byt v ktorom TT?
9. máj 2013 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41 co to tu ciiiitam??????? :grinning: :grinning: :grinning: jupik.... kedy si bola na ET?
9. máj 2013 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ahoj speri :grinning: :grinning: :grinning: kurňa už som sa o teba bála, keď si tu tak dlho na nás kašľala. Kde si bola bosorečka?
9. máj 2013 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska veru pracujúca :grinning: :grinning: :grinning: . Ale vám je doma vylihovať :grinning: :grinning: :grinning: . Aj ja chcem, ale nie ako nezamestnaná ale ako vy tehotná :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
9. máj 2013 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 citim sa dobre, máme 11tt :zipper_mouth: :dizzy_face:
9. máj 2013 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ria191 aale zlato...doma som bola.... :grinning:
9. máj 2013 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 budeš , príde tvoj čas :grinning:
9. máj 2013 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@melisska :dizzy_face: ... iste :zipper_mouth: ... :wink: a absolutne ta chapem, ze taka velmi opatrna.... kiezby sme si aj my mohli uzivat pokojne a pohodove tehotenstvo..bez takeho velkeho strachu... iste chapem, ze bat sa boja aj tehulky, ktore otehu prirodzene...ale "nas" strach asi pochopi len ten, co zazil nemat tolke roky babulko... :frowning2:
9. máj 2013 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mabumi kurňa :frowning2: :frowning2: :frowning2: škoda preškoda, ale pozerám ako super to berieš. Ty to určite dobojuješ ku koľajniciam takýmto prístupom verím tomu. Drž sa moja :slight_smile:
9. máj 2013 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 šunky si si váľala? Tak dlhooooo?
9. máj 2013 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska normálne už začínam tomu aj veriť :grinning: že aj ja sa raz dočkám :grinning:
9. máj 2013 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ria191 si predstav :grinning: :grinning: :grinning: ...a vobec som si ani neoddychla...horsie som utahana ako keby som bola v robote.. (to neznamena, ze v robote nic nerobim:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: !!!)
9. máj 2013 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 určite sa dočkáš :wink:
9. máj 2013 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 100% :-*
9. máj 2013 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok