Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

cora41
8. máj 2013

@sarasota posielam moja 🙂

cora41
8. máj 2013

@bibi24 tak to si ani nie vela, 12 kg pri dvojickach je skvele🙂

ganesh
8. máj 2013

ahojte dievcata 🙂 obcas tu nakuknem ako sa vam dari,samozrejme vsetkym drzim palce... aj ja cakam babatko z Brna 🙂 viem,ze predbieham situaciu 🙂 len mi to stale vrta hlavou... je tu niektora, co caka alebo uz ma druhe babatko z IVF? nemyslim dve naraz samozrejme 🙂

vilaamalia
8. máj 2013

@bibi24 vdaka za vzacne rady🙂 citala som si stranky aj roky dozadu a vidim, ze si si tiez presla vselicim:( Je fajn, ked sa to napokon podari🙂 O chvilocku si uz v cieli a my dalsie Ta s malymi reprofitakmi budeme nasledovat🙂

melisska
9. máj 2013

@sarasota poslala som🙂

melisska
9. máj 2013

@bibi24 pekne , keď len 12 kíl 🙂))

melisska
9. máj 2013

Dobré. ranko 🙂

melisska
9. máj 2013

@cora41 aj tebe srdiečko 🤐

mauerka
9. máj 2013

@vilaamalia Jaaaaj, vidim - citam, ze tu niekto preziva presne take rozcarovanie a pochybnosti, ako ja od soboty 🙂 Uz som aj baby oslovila, lebo my sme mali na 5. den sice blastocystu, ale pomalsiu a aj nizsej kvality, teda vlastne dve. A od soboty len hladam po nete, ci aj s tykym niecim dievcata otehu... a zaver: ani s ukazkovymi embryjkami to nie je iste a na druhej strane aj pomalsie zabojovali a su z toho babatka.
Ja som dnes 5.den po vklade, idem do prace a normalne sa tesim, lebo uz toho polihovania bolo dost a aspon pridem na ine myslienky. Drzme si prsty 🙂

lubica1979
9. máj 2013

Dobré ránko, dievčatá, chcem sa opýtať, zajtra idem na sono ale do Rožňavy a potom mám volať do Brna. Mám zavolať na non-stop linku a tam nahlásiť aké sú výsledky?

melisska
9. máj 2013

@lubica1979 áno, na nonstop linku 🙂 dr. Anna je dobrý a ma súper usg 🙂 držím palceky

speranza1
9. máj 2013

dobre ranko zienky...daaavno som tu nebola..ale uz sa hlasim znova... tak, co ma ktora noveho???? 🙂
@lubica1979 mozes svoje vysledky aj poslat emailom svojmu osetrujucemu lekarovi.... a Dr. Anna je suprovy..ved sama uvidis🙂..vela stastia 😉
@melisska ahojky tehulka 🙂

speranza1
9. máj 2013

@mauerka mojaaa, nad tym ..akej kvality su embryjka sa absolutne nezamyslaj .... naozaj.. je to v poriadku.... a vsetko bude aj tak len ako ma byt 🙂 🙂 🙂 ..prajem vela stasticka..

melisska
9. máj 2013

@speranza1 ahoj moja, pekné, že si nás prišla pozrieť 🙂
Ešte čakám pracujúcu inteligenciu :-* nelly, ria,...

cora41
9. máj 2013

@melisska jeeeej, dakujem 🙂

cora41
9. máj 2013

@melisska tak ich mam zase zazrakom 7 😀 😀 tak hadam ta krvicka v pondelok bude suprova s tolkymi srdieckami.. a ked hej, rozdavaaaaam 😀 😀 😀 😀 a ked nie tak tiez 😎

speranza1
9. máj 2013

@melisska 😀 😀 😀 ano.. aj ja si na ne pockam..... 😉 🙂
a ako sa ti dari? teraz by si uz mala byt v ktorom TT?

speranza1
9. máj 2013

@cora41 co to tu ciiiitam??????? 😀 😀 😀 jupik.... kedy si bola na ET?

ria191
9. máj 2013

@speranza1 ahoj speri 😀 😀 😀 kurňa už som sa o teba bála, keď si tu tak dlho na nás kašľala. Kde si bola bosorečka?

ria191
9. máj 2013

@melisska veru pracujúca 😀 😀 😀 . Ale vám je doma vylihovať 😀 😀 😀 . Aj ja chcem, ale nie ako nezamestnaná ale ako vy tehotná 😠 😠 😠 😠 😠 😠

melisska
9. máj 2013

@speranza1 citim sa dobre, máme 11tt 🤐 😵

speranza1
9. máj 2013

@ria191 aale zlato...doma som bola.... 😀

melisska
9. máj 2013

@ria191 budeš , príde tvoj čas 😀

speranza1
9. máj 2013

@melisska 😵 ... iste 🤐 ... 😉 a absolutne ta chapem, ze taka velmi opatrna.... kiezby sme si aj my mohli uzivat pokojne a pohodove tehotenstvo..bez takeho velkeho strachu... iste chapem, ze bat sa boja aj tehulky, ktore otehu prirodzene...ale "nas" strach asi pochopi len ten, co zazil nemat tolke roky babulko... ☹

ria191
9. máj 2013

@mabumi kurňa ☹ ☹ ☹ škoda preškoda, ale pozerám ako super to berieš. Ty to určite dobojuješ ku koľajniciam takýmto prístupom verím tomu. Drž sa moja 🙂

ria191
9. máj 2013

@speranza1 šunky si si váľala? Tak dlhooooo?

ria191
9. máj 2013

@melisska normálne už začínam tomu aj veriť 😀 že aj ja sa raz dočkám 😀

speranza1
9. máj 2013

@ria191 si predstav 😀 😀 😀 ...a vobec som si ani neoddychla...horsie som utahana ako keby som bola v robote.. (to neznamena, ze v robote nic nerobim😀 😀 😀 😀 !!!)

amali
9. máj 2013

@ria191 určite sa dočkáš 😉

melisska
9. máj 2013

@ria191 100% :-*

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre