Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
9. máj 2013

@ria191 no vidis..ty tomu zacinas verit a ja to uz VIEM, ze to raz pride 😉 🙂

ria191
9. máj 2013

@speranza1 to poznám 😀 😀 😀

melisska
9. máj 2013

@amali ahoj, čo robkas? Dnes máš utz , nie?

ria191
9. máj 2013

@speranza1 ty si "tehuľa" priznaj sa 😀 😀 😀. A že doma a ona na tajnáša na KET 😀 😀 😀

speranza1
9. máj 2013

@amali ahoj moja..tak ako sa mas??? kedy ides na sono??? ako sa citis srdiecko? 🙂

lenkalenk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
speranza1
9. máj 2013

@ria191 dnes som este len 1DC....draha... ale tento mesiac idem na KET...a netajim sa tym..uz som to povedala minule 😀 😀 😀 ... ved co sa ma stat to sa stane....no a mne sa stale len to najlepsie 😀 😀 😀

amali
9. máj 2013

@melisska nič nerobím....dnes musím ísť do práce odniesť nejaké papiere a poobede budem variť obed...budú rybky a sono mám až v stredu .......už nech je 😉

amali
9. máj 2013

@speranza1 ahojky, mám sa dobre..........na sono idem v stredu 😉 a už by som mala dostať aj teh. preukaz

speranza1
9. máj 2013

@amali tesim sa, ze sa mas dobre 🙂

ria191
9. máj 2013

@speranza1 tak ja som chcela už zavádzať a konšpirovať a ty mi to všetko pokazíš 😀 😀 😀 . Ja viem, že plánuješ až teraz 😀 😀 😀

melisska
9. máj 2013

@amali súper, ja neviem čo na obed

speranza1
9. máj 2013

@ria191 😀 ...a ty si co porabala vcera???

lienka_1
9. máj 2013

Zeny, drzte nam palce! Ideme na to. Doteraz som bola frajerka a kaslala na to vsetko, ale stres ma dnes nejako premohol 😀

speranza1
9. máj 2013

@melisska chces nieco lahsie...alebo tazsie??? vymyslim ti nieco....ma to byt z ryze alebo zo zemiakov???
lahsie: cestoviny, salatik, kuracie na grile, granadiersky pochod, palacinky.... a pod
tazsie: segedin, gulas, paprikas, kolozvarska kapusta,
polievky: vyvar....akykolvek....alebo hraskova zelena polievka, fazulkova polievka, zeleninkova polievka, mrkvova...
tak a dumaj co z toho chces 😀 😀 😀

speranza1
9. máj 2013

@lienka_1 mojaaaaaaaaaa.... mas ET??? alebo sa ti zacal cyklus ako mne????

lienka_1
9. máj 2013

Dnes OPU. A velmi silny pocit, ze ovulka bola uz v utorok 😖

melisska
9. máj 2013

@speranza1 granadiersky 😀

melisska
9. máj 2013

@lienka_1 ako to???

lienka_1
9. máj 2013

@melisska Tolke roky sledovania ovulacie ma naucili rozoznavat ju aj bez testov, ci merania TT. Dnes uz uplne sucho a bezbolesti. Ak moje telo neklamalo, tak ovu bola v utorok. Ale ja som optimista, verim, ze tam najdu nejake spomalene vajko 😀

falin
9. máj 2013

@mauerka - ano je to mozne. Vsetko je to v rukach bozich. Niekedy su krasne jednotkove blastocysty a nic a niekedy aj pri horsej kvalite sa pekne uhniezdia. Ver svojim bojovnikom. Bude tak ako ma byt. Pekne ich hladkaj, prihovaraj sa im a naozaj mysli pozitivne. Drzim palceky

cora41
9. máj 2013

@speranza1 moja, ved este sa tesim iba potichucky... zajtra budu tomu 2 tyzdne, ked som mala OPU.. takze v pondelok krvicka a potom sa budeme tesit este viac 🙂 a ty ako?

speranza1
9. máj 2013

@lienka_1 to som aj ja mala stale taky pocit...neboj sa... ja ked som isla na OPU ...tak som uz mala pocit, ze vsetky vajcia vo mne popraskali...ale oni nepopraskali... NIC neboj...lekari vedia, co robia😀
juuuj tesim sa..takze tento mesiac ideme do toho spolu.... takze sa priprav na to,ze to bude tutovka, ze budeme tehule 😀 😀 😀

speranza1
9. máj 2013

@cora41 no a test je kde,???? chcela by som sa troska pokochat z //...vies, lebo ja svoje uvidim az niekedy thoto roku v juni..no zaciatkom juna aby som bola presnejsia 😀 😀 😀

speranza1
9. máj 2013

@falin ahooooj falin..... tak ako moja..nejdes so mnou do boja??? tento mesiac bude plodny.... pod..... 😀

ria191
9. máj 2013

@speranza1 čo som robila ? Tak to by bolo na strááášne dlhooooo, ale väčšinou robím ostudu 😀

speranza1
9. máj 2013

@ria191 ja mam casu habadej 😀 😀 😀

ria191
9. máj 2013

@cora41 tuším mi niečo ušlo 😠 . Potichúčky gratulujem 😀 . Veru aj ja by som rada videla nejaké koľajničky 😀

amali
9. máj 2013

tak psík vyvenčený....detičky tiež 😀

ria191
9. máj 2013

@speranza1 ale ja nie 😠 😠 😠 . Vidno, že si na mňa "nás" kašľala, lebo by si vedela že nemôžem byť tak často na koňovi a aj teraz už musím končiť, lebo si zbytočne vyrábam problémy 😠 😠 😠 . Ale ja som na vás taká závislá 😀 😀 😀 😀 😀 ach joooo tak zatím pa 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre