Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...
speranza1
9. máj 2013
@cora41 tesim sa 🙂
ria191
9. máj 2013
@speranza1 čo bude vedieť?
ria191
9. máj 2013
@speranza1 eeeeee to bol blbý fór 😃 😃 😃 Viem
speranza1
9. máj 2013
@ria191 🙂
nelly3
9. máj 2013
@ria191
ja som tu, len dneska mam v praci nejako toho vela, tak len nakuknem a makam dalej 😉
ria191
9. máj 2013
@nelly3 tak už sme skoro celá "stará" zostava 😃 😃 😃 . Veru aj ja by som už konečne mohla niečo urobiť 😃
annetty
9. máj 2013
Ahojte baby😞 Krvacaaaaaaammm😞 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 , tak tolko bolo moje teho 😞
tinka9075
9. máj 2013
@annetty utekaj rýchlo na pohotovosť ja som to mala pri prvom tehu zostala som v nemocnici a krvácanie zastavili,,,
annetty
9. máj 2013
@tinka9075 o piatej mam sono u mojho lekara :S, neviem ci to este stiha zastavit. Ale mam take velke bolesti v bruchu....uz to vidim. Mm mi hovori, ze nech sa ukludnim...no jasan.....ale diky za podporu, uvidime co poved doki za 3 hodky
tinka9075
9. máj 2013
@annetty ja by som šla na pohotovosť tým nič nepokazíš daj vedieť ako si dopadla držím moc palce 😉
annetty
9. máj 2013
@tinka9075 uz leti pre mna mm, tak mysli na mna ,,,,,😞
tinka9075
9. máj 2013
@annetty budem držím palce neboj všetko bude ok 😉
falin
9. máj 2013
@annetty - ach nie moja. Suhlasim s Tinkou, chod na pohotovost, necakaj. Myslim na teba
falin
9. máj 2013
@annetty - posielam srdiecko
dafy
9. máj 2013
@annetty silno držím palce aby to dobre dopadlo x-)
lucky29
9. máj 2013
Ahojte baby, chcela by som podať žiadosť o refundáciu nákladov do VŠZP. Nemáte náhodou link kde by som našla toto tlačivo. Ja som to hľadala na ich stránke ale...........
Našla som len toto http://www.vszp.sk/poistenci/zdravotna-starostl...
ria191
9. máj 2013
@lucky29 tam je zeleným vysvietené: Žiadosť o refundáciu platby v hotovosti za vecné dávky poskytnuté v EÚ to je to tlačivo rozklikni ho
ria191
9. máj 2013
@annetty môže to byť aj hematóm vykrváca a bude dobre. Drž sa mojenko.
bibi24
9. máj 2013
@vilaamalia aj u nas to tak bolo, ze nase zvysne 2 morulky neboli po dalsej kultivacii vhodne na mrazenie. A ja som to samozrejme vzdala aj s tymi vlozenymi. A vidis 😉 Stal sa zazrak 🙂
lucky29
9. máj 2013
@ria191
Ok , ďakujem len som sa chcela uistiť že som našla správne tlačivo 🙂
lucky29
9. máj 2013
@bibi24
Ahoj, dnes som 4 den po ET a cítim taký zvláštny pocit v podbrušku. Mohlo by to byť uhniezdenie?
bibi24
9. máj 2013
@lucky29 neviem, samotne uhniezdenie nie je mozne citit. Podbrusko ta moze boliet z utrogestanu, cele telo je nim ovplyvnene 😉
vilaamalia
9. máj 2013
@bibi24 si zlata, ako mi zakazdym prekazis vsetky moje cierne myslienky🙂 pozitivnymi a hlavne realnymi argumentami🙂 dakujem Ti za to:)
dafy
9. máj 2013
@melisska si počula???ze vraj Hredzák uz nepracuje ze zavreli centrum?? nechápem ani sa mi nechce veriť =-) =-)
vilaamalia
9. máj 2013
@falin dakujem🙂 verim, ze sa im bude u mna pacit🙂
bibi24
9. máj 2013
@vilaamalia nemas za co 😉 bola by som velmi rada, keby sa aj u teba potvrdilo to, ze aj slabsie embryjko ma sancu na uspech 😉 a pripominas mi mna pred par mesiacmi 😃 velmi drzim palce 😉
sarasota
9. máj 2013
@melisska dakujem za srdiecko poslem dalej 🙂
melisska
9. máj 2013
@dafy áno počula, no, možno aj dobre ....
@annetty posielam srdiečko
lucky29
9. máj 2013
@dafy
Fuuuu ha to sa mi nechce verit ale ja osobne by som tam nikoho neposlala 😃 Asi tie vysledky boli na pí..... 😃
martinusa22
9. máj 2013
Takze dnes po OPU a na pocudovanie len jedno dozrete vajko, tak ked sa bude vyvíjať hned v nedeľu bude ket

Začni písať odpoveď...

Odošli