• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

20. januára 2017 
@melisska ja som na ten prvotrimestralny isla, teda na sijove prejasnenie tentokrat, lebo ja vsledkom z krvi neverim. jednak sme pod hormonalnou liecbou, vyberieme stovky utrošov, tie vysledky nemozu nebyt skreslene. tak ked som vedela za NT v 13tt je v norme, bola som kludnejsia. a samozrejme, ze triple mi vysli aj teraz pozitivne.. ale kaslala som na to, verila som tento krat pevne ze babo je zdrave :slight_smile:
10. máj 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pufa gratulujem. Vyšlo to na 1x?
10. máj 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leuska1 nie je to moje prve tehotenstvo ani moje prve ivf, ale v podstate sa da povedat ze to vyslo na prvykrat :slight_smile:
10. máj 2013 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pufa To je super. Mna moje neuspechy dosť deprimujú.
10. máj 2013 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. máj 2013 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky, dnes som bola na uzt a v nedelu by malo byt OPU, tak som zvedava, dufam, ze to vsetko dopadne dobre :slight_smile:
10. máj 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leuska1 - urcite robis dobre ze ides do rf, su to machri, velmi dobri odbornici. Aspon si porovnas nazory. Koudelku si baby chvalia, ja som u neho zatial nebola. Uvidis ze budes odchadzat ostial s dobrym pocitom
10. máj 2013 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izzie27 - dopadne to dobre, neboj. Drzime palceky. Daj potom vediet kolko bolo vajok
10. máj 2013 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá neviete poradiť dokedy mám brať utrogestan ??? Dr. Neodpisuje
10. máj 2013 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska do 12 tt urcite. Mala by si ho postupne vysadit po dohode s lekarom. Ja som vysadila a trochu som zakrvacala. Ale to asi skor z heparinu. Potom som brala duphaston do 20 tt
10. máj 2013 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bettypo ďakujem, počkám čo odpíše...
10. máj 2013 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska pockaj na jeho odpoved, utros Ti nemoze uskodit, neda sa z neho predavkovat:slight_smile: pytala som sa na to...
10. máj 2013 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vilaamalia počkám, len mi je jasné že sa nemôže vysadiť naraz :slight_smile: ďakujem
10. máj 2013 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá tak, dnes som bola na utz a som veľmi sklamaná len 2 folikuly :cry:. V utorok OPU
10. máj 2013 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica1979 nebuď sklamaná, stačí jedno to pravé. A možno po opu ich bude viac :slight_smile:
10. máj 2013 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj. Ten utros drzi mrchu? Pokial ho nevisadim, mrcha nepride? Dnes som 7den po et , bez PK. Tehu priznaky ziadne a ovu test negativny. :frowning2: Smutno presmutno mi je... :frowning2:
10. máj 2013 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica1979 budem na teba mysleť. :slight_smile:
10. máj 2013 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rous mrchu mozes dostat aj cez utos, mne pri poslednom tak stalo ale7 den je skoro..este nevesaj hlavu, do krvičky ber utos ako mas napísané.
10. máj 2013 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leuska1 určite robíte dobre, že idete do RF, ja som sa trápila v BA s konskými dávkami hormonov pokaždé, a v RF mame za sebou jeden cyklus, len s clostylom a boli 4 vajka, síce neúspešne po ET ale aspon vieme že to ide aj inak. Takže hlavu hore a pozitívne myslenie.
10. máj 2013 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lubica1979 menej je niekedy viac! Ja som takto bola tehotena po 2 vajkach pri OPU (aj ked len 10 tyzdnov) a nikdy sa mi to nepodarilo, ked som mala nad 10 vajicok. Neboj si na dobrej ceste:slight_smile:
10. máj 2013 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rous Neblazni, nad cim rozmyslas 7 dni po ET? Hadam nechces mat este tehu priznaky, na to si este par dni alebo tyzdnov pockas:slight_smile: pockaj si pekne na testik aspon po 12 dnoch:slight_smile: Uvidis, ze budu //:slight_smile: Drzim palce!!
10. máj 2013 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin mam 2 folikuly, asi sme sa s @lubica1979 dohodli :grinning: A co si mam priniest na OPU? nejaku koselu? A kto vam pichal pregnyl?
10. máj 2013 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rous @melisska @bettypo a vsetkyyy AHOOJ,ahojte kocky,ja som tiez 7.den po Et/ak neratam den vkladu/ a uz som si pisala aj s @cora41 :slight_smile: no robila som test poobede a mam pocit ze tam je taka slabulilinka ciarka..nemoze to byt este z pregnylu?? dalsia ved tie ovu testy neskresluju trochen? tie som robila od 4dna a 2 palice a teraz su uz uplne slabe..tak je to tym ze sa blizi mnzs? predsa je to ten na lutein,hormon nie na hcg..co si o tom myslite??? dakujem pekne za radu..zabijam cas do zajtra koky :D
10. máj 2013 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelitta Mali ste PK?
10. máj 2013 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vilaamalia Hej chcela by som mat uz tehu priznaky :slight_smile: Myslis, ze je to velmi skoro? Uhniezdene embryiko by uz malo byt a zacat produkovat hcg. Telo by to uz malo citit... Alebo nie?
10. máj 2013 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rous nie,len 4bunkove vkladali,mali sme malo vajiciek len 2 a 1 embryjko,moj rekord v opacnom slova zmysle :slight_smile: vzdy som mala blastocysty,teraz na 5x 4.bunkace,, :slight_smile:
10. máj 2013 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis soory jaka supa velka fotka! no len ci to neni pregnyl,alebo je to prd,falosne pozitiv..zajtra sa uvidi aked nie tak 10/12 den isto..su to stresy :slight_smile:)))
10. máj 2013 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michelitta moze to byt pregnyl ale ja dufam, ze je to z uhniezdeneho embryjka
10. máj 2013 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bettypo no je to testovat fest skoro..ale tak kto to nepozna,ze?? nevadi,uvidime v pondelok,to bude asi relevantnejsie,drzkajte sa!!! :slight_smile:))
10. máj 2013 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok