• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

28. júna 2017 
@tancik drzim palceky na zajtra :slight_smile:
13. máj 2013 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 to teda sú nervy, áno prvý UTZ tak kázal dr.Macháč, keď som mu písala 15 deň po ket že test pozitívny, tak odpísal o 14 dní na UTZ, na krv nekázal ísť tak som nebola, asi som mala už by som vedela na čom som, možno........, bol to strašný mesiac čakania a ak s toho nič nebude......... ach.
13. máj 2013 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401 ale bude taky malicky vonavucky uzlicek :slight_smile:
13. máj 2013 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sa po dlhsom case opat hlasim. Dievcence, snazilkam drzim palce, nech mame leto plne pozitivnych testov a tehulkam pekne tehulkovanie! :slight_smile:
Cas letiiii..v septembri bolo IVF a dnes to mame uz len za 20! :slight_smile:
Dnesny ultrazvuk prebehol super, babo je dole hlavkou stale, plodovej vody dostatok, drobcek vazi asi 2600-2700g a CTG bolo tiez OK. Krcok maternice nemeral,ze to uz nieje dolezite,lebo ak sa aj hned narodi bude to ok, hm, takze tak a stredu idem na tehu-akupunkturu! :slight_smile: tesim :slight_smile: Prajem vam pekny den/tyzden/mesiac plny pozitivnych sprav :sunglasses:
13. máj 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@horalka79 tak uz to mate za par nech ste zdravucky a maminke vela mliecka a potom nas potes foteckou :grinning:
13. máj 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarasota Dakujem Sarasotka, isto sa potom ozvem a poslem nejaku fotecku :slight_smile:
13. máj 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@horalka79 jej :slight_smile: tešíme sa na vanilky a držíme palceky :slight_smile:
13. máj 2013 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby :wink:
13. máj 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41 nestresuj ja som mala iba164 a bola som tehulka vsetko bude uz iba dobre tesim sa spolu s tebou a pozitivne myslenie na nasledujucich 9 mesiacov teda uz menej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41 pozdrav som odovzdala a segra drzi palceky :wink:
13. máj 2013 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby môj gynekolog mi vravel ze ked chcem mam hned po ket prísť k nemu a ze mi nasadi nejaku hormonalnu liečbu vo forme injekcii tak neviem ci mam ísť alebo nie?
13. máj 2013 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401 držím palce nech je bublinka v poriadku! Posielam srdiecko! :slight_smile: :slight_smile:
13. máj 2013 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím dievčatá...rada by som sa vás opýtala na vysadzovanie Estrimaxu a Utrogestanu po IVF. Ako ste dávku liekov znižovali vy? Mne Dr. napísal, že Estrimax (beriem 3x2 mg) mám znižovať po ukončenom 12 tt takto: 2-2-1, 2-1-1 ... až do vysadenia a v posledný deň vysadenia Estrimaxu mám vysadiť aj Utrogestan, ale ten naraz. Zdá sa mi to nie veľmi OK, lebo beriem 4-2-4, čo je dosť mega :unamused: . Bojím sa ohrozenia tehotenstva. Dííík
13. máj 2013 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty ďakujem veľmi pekne
13. máj 2013 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,ja to vidim uz uplne bledo ako tie moje testy..ale na nalade nestracam..chcem sa len spytat,robili mi vsemozne vysetrenia,genetika,hustota krvi,zrazanlivost,som proste o.k.mam len nepriechodne vajcovody..fakt v roku 2013 kedy uz sa srdce transplantuje na dennom poriadku,neexistuje metoda ktora by spriechodnila vajickovody?mne robili len laparskopiu a tam mi to zistili..doktor povedal ze prefuk(rontgonom) sa to len zistuje,neznamena to ze sa "prefucia"..
a este ako sa vysetruje ci nie som imunna voci partnerovym spermiam??doteraz vsetky embryjka ok,blastocysty uz sa samy vraj "vyzliekali" z obalu..dakujem pekne za oddpovede..nech Vam to rastie!!:wink:
13. máj 2013 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin bola vcera a mam zo 6/4 vajicka. Dnes som si volala, tak 3 sa pekne oplodnili a 1 sa este rozhoduje co bude :grinning: Predpokladany vklad piatok o 14,00
13. máj 2013 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@michelitta moja obavam sa že nie, ale poznám zienky čo to mali a otehu prirodzene...
13. máj 2013 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@izzie27 držíme palceky :slight_smile:
13. máj 2013 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
caute baby ako to tu citam tak mam v hlave mensi chaos ideme do Brna na 1 konzultaciu a nase doterajsie vysetrenia v BA su teda dost chabe mame len genetiku a u mna priechodnost ktora bola o.k. moze to byt tym ze sme mali darcovske? alebo nam spravia nejake dalsie vysetrenia aj v Brne?podla lekarov som o.k. tak neviem vie mi niektora z Vas poradit?dakujem
13. máj 2013 o 19:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm nemaj ziadne obavy, o vsetkom sa tam porozpravate, ved preto ides na 1. konzultaciu:slight_smile: Doki Ti navrhne riesenia a podla toho sa zariadite. Drzim palce, nech je to Tvoja konecna stanica:slight_smile:
13. máj 2013 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelitta ahoj ja som kvoli tomu bola v novembri na laparku skusiť odstraniť zrasty vraj sa to nedá :unamused: mne ich nakoniec vybrali
13. máj 2013 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby takže dneska 8DC a na utz 8 folikulov vsetky okolo 18-19 až 20 mm takže v stredu o 10:00 hod OPU.
13. máj 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@dafy ahooj a preboha preco Ti ich vybrali??to akoze nedavaju sancu ze by sa same uvolnili?mne zas doktor povedal ze sa to moze aj samo uvolnit ale zas boh vie kedy:wink: a to sa ta hned pytali pre operaciou ze ci ti ich mozu vybrat ci ako?? na prefuku-rontgene si nebola?drz sa:wink:
13. máj 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tancik ahoj tak to máme fakt skoro naraz jeden deň hore dole. Držím tí palce na zajtra:slight_smile:
13. máj 2013 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kocky mohli by ste mi prosim este povedat ako sa vysetruje ci nie som imunna voci partnerovym spermiam? pripadne ten prednison na co to beriete?a ako prebieha to vysetrenie??dakujem moc..naozaj hladam dovody preco sa to neuhniezduje..tie sklamania su hrozne..moc dakujem!!
13. máj 2013 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ranko :slight_smile:

@michelitta neviem, ale myslím z krvi na genetike
14. máj 2013 o 06:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste spachtosky???? Chýba mi tu pracujúca inteligencia, dievčatá :slight_smile:))) :dizzy_face:
14. máj 2013 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@melisska Sme na ceste do Rf. Ideme si po nas/nase poklady :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. máj 2013 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@michelitta My sme boli na reprodukcnej imunologii v Prahe v Podoli. Ja mam vysoke protilatky proti spermiam a hlavne vysoke protilatky proti trofoblastu. Mala som aj hranocny annexin. Vysetrenie mi robili z krvi a muzovi robili nejaky specialny spermiogram. Baby chodia aj za dr. Malickovou do Prahy, ze je velmi dobra.
14. máj 2013 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 jeeej, držím palceky :slight_smile: ku ktoremu dr,. Chodíš?
14. máj 2013 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok