Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sarasota
13. máj 2013

@tancik drzim palceky na zajtra 🙂

sally2401
13. máj 2013

@nelly3 to teda sú nervy, áno prvý UTZ tak kázal dr.Macháč, keď som mu písala 15 deň po ket že test pozitívny, tak odpísal o 14 dní na UTZ, na krv nekázal ísť tak som nebola, asi som mala už by som vedela na čom som, možno........, bol to strašný mesiac čakania a ak s toho nič nebude......... ach.

sarasota
13. máj 2013

@sally2401 ale bude taky malicky vonavucky uzlicek 🙂

horalka79
13. máj 2013

Tak sa po dlhsom case opat hlasim. Dievcence, snazilkam drzim palce, nech mame leto plne pozitivnych testov a tehulkam pekne tehulkovanie! 🙂
Cas letiiii..v septembri bolo IVF a dnes to mame uz len za 20! 🙂
Dnesny ultrazvuk prebehol super, babo je dole hlavkou stale, plodovej vody dostatok, drobcek vazi asi 2600-2700g a CTG bolo tiez OK. Krcok maternice nemeral,ze to uz nieje dolezite,lebo ak sa aj hned narodi bude to ok, hm, takze tak a stredu idem na tehu-akupunkturu! 🙂 tesim 🙂 Prajem vam pekny den/tyzden/mesiac plny pozitivnych sprav 😎

sarasota
13. máj 2013

@horalka79 tak uz to mate za par nech ste zdravucky a maminke vela mliecka a potom nas potes foteckou 😀

horalka79
13. máj 2013

@sarasota Dakujem Sarasotka, isto sa potom ozvem a poslem nejaku fotecku 🙂

melisska
13. máj 2013

@horalka79 jej 🙂 tešíme sa na vanilky a držíme palceky 🙂

amali
13. máj 2013

ahoj baby 😉

sarasota
13. máj 2013

@cora41 nestresuj ja som mala iba164 a bola som tehulka vsetko bude uz iba dobre tesim sa spolu s tebou a pozitivne myslenie na nasledujucich 9 mesiacov teda uz menej 😀 😀 😀 😀

sarasota
13. máj 2013

@cora41 pozdrav som odovzdala a segra drzi palceky 😉

martinusa22
13. máj 2013

Baby môj gynekolog mi vravel ze ked chcem mam hned po ket prísť k nemu a ze mi nasadi nejaku hormonalnu liečbu vo forme injekcii tak neviem ci mam ísť alebo nie?

annetty
13. máj 2013

@sally2401 držím palce nech je bublinka v poriadku! Posielam srdiecko! 🙂 🙂

0vrtulka0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sally2401
13. máj 2013

@annetty ďakujem veľmi pekne

michelitta
13. máj 2013

ahojte kocky,ja to vidim uz uplne bledo ako tie moje testy..ale na nalade nestracam..chcem sa len spytat,robili mi vsemozne vysetrenia,genetika,hustota krvi,zrazanlivost,som proste o.k.mam len nepriechodne vajcovody..fakt v roku 2013 kedy uz sa srdce transplantuje na dennom poriadku,neexistuje metoda ktora by spriechodnila vajickovody?mne robili len laparskopiu a tam mi to zistili..doktor povedal ze prefuk(rontgonom) sa to len zistuje,neznamena to ze sa "prefucia"..
a este ako sa vysetruje ci nie som imunna voci partnerovym spermiam??doteraz vsetky embryjka ok,blastocysty uz sa samy vraj "vyzliekali" z obalu..dakujem pekne za oddpovede..nech Vam to rastie!!😉

izzie27
13. máj 2013

@falin bola vcera a mam zo 6/4 vajicka. Dnes som si volala, tak 3 sa pekne oplodnili a 1 sa este rozhoduje co bude 😀 Predpokladany vklad piatok o 14,00

melisska
13. máj 2013

@michelitta moja obavam sa že nie, ale poznám zienky čo to mali a otehu prirodzene...

melisska
13. máj 2013

@izzie27 držíme palceky 🙂

bergalm
13. máj 2013

caute baby ako to tu citam tak mam v hlave mensi chaos ideme do Brna na 1 konzultaciu a nase doterajsie vysetrenia v BA su teda dost chabe mame len genetiku a u mna priechodnost ktora bola o.k. moze to byt tym ze sme mali darcovske? alebo nam spravia nejake dalsie vysetrenia aj v Brne?podla lekarov som o.k. tak neviem vie mi niektora z Vas poradit?dakujem

vilaamalia
13. máj 2013

@bergalm nemaj ziadne obavy, o vsetkom sa tam porozpravate, ved preto ides na 1. konzultaciu🙂 Doki Ti navrhne riesenia a podla toho sa zariadite. Drzim palce, nech je to Tvoja konecna stanica🙂

dafy
13. máj 2013

@michelitta ahoj ja som kvoli tomu bola v novembri na laparku skusiť odstraniť zrasty vraj sa to nedá 😒 mne ich nakoniec vybrali

alka025
13. máj 2013

Caute baby takže dneska 8DC a na utz 8 folikulov vsetky okolo 18-19 až 20 mm takže v stredu o 10:00 hod OPU.

michelitta
13. máj 2013

@dafy ahooj a preboha preco Ti ich vybrali??to akoze nedavaju sancu ze by sa same uvolnili?mne zas doktor povedal ze sa to moze aj samo uvolnit ale zas boh vie kedy😉 a to sa ta hned pytali pre operaciou ze ci ti ich mozu vybrat ci ako?? na prefuku-rontgene si nebola?drz sa😉

alka025
13. máj 2013

@tancik ahoj tak to máme fakt skoro naraz jeden deň hore dole. Držím tí palce na zajtra🙂

michelitta
13. máj 2013

a kocky mohli by ste mi prosim este povedat ako sa vysetruje ci nie som imunna voci partnerovym spermiam? pripadne ten prednison na co to beriete?a ako prebieha to vysetrenie??dakujem moc..naozaj hladam dovody preco sa to neuhniezduje..tie sklamania su hrozne..moc dakujem!!

melisska
14. máj 2013

Dobré ranko 🙂

@michelitta neviem, ale myslím z krvi na genetike

melisska
14. máj 2013

Kde ste spachtosky???? Chýba mi tu pracujúca inteligencia, dievčatá 🙂))) 😵

lienka_1
14. máj 2013

@melisska Sme na ceste do Rf. Ideme si po nas/nase poklady 🙂 🙂 🙂

lienka_1
14. máj 2013

@michelitta My sme boli na reprodukcnej imunologii v Prahe v Podoli. Ja mam vysoke protilatky proti spermiam a hlavne vysoke protilatky proti trofoblastu. Mala som aj hranocny annexin. Vysetrenie mi robili z krvi a muzovi robili nejaky specialny spermiogram. Baby chodia aj za dr. Malickovou do Prahy, ze je velmi dobra.

melisska
14. máj 2013

@lienka_1 jeeej, držím palceky 🙂 ku ktoremu dr,. Chodíš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre