• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. mája 2017 
@melisska Chodime k fesimu, ako ho tu baby volaju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: S Koudelkom sme mali konzultaciu a komunikujem s nim, ale odber mi robila taka mlada doktorka.
14. máj 2013 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska
ja dneska doma, oddychujem :wink:
14. máj 2013 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sally2401
dneska cakame na same dobre spravy od teba :dizzy_face: myslim na teba.
14. máj 2013 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska ahoj no z krvi na genetike urcite nie,to mame spravene..ale uz som si to zistila,lebo tu kym dostanem odpoved:slight_smile:je to imuno v Prahe,beru sa kortikoidy prednisom,ked sa tvoria protilakty voci embryu,udrzuje to plod a zabezpecuje uhniezdenie:slight_smile: takze uz len posledne vysetrenie a potom uz fakt neviem..Melis ako dlho po sebe si chodila na ivf?ja som bola zakazdym 4x po 3 mesiacoch a naposledy som mala pauzu aj 3/4roka(co som mala asi najmenej folikul)..myslim,ze ked pojdeme po dvoch mesiacoch bude kvalita vajicok nejak ovplyvnena?mam 30rokov diki
14. máj 2013 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 super:wink: aj beries nieco?ci to budes az od vkladu?? drzim palce!! a dakujem za odpoved! nech ti to vyjde Leni,uz bojujeme fakt dost dlhe,ide ma *ebnut do puce!!!:frowning2::frowning2::frowning2:
prajem Ti pozitivne testy a dotiahnutie az do uspesneho konca!!:slight_smile:aspon ty ked uz asi ja posledna zo vsetkych ivfkariek nie...nemam support,mam depky..haha
14. máj 2013 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelitta mrzi ma, ze to nevyslo. Nejako kona nestiham, ked som na Slovensku. Ja som bola skoro 3/4 roka na prednisone 5mg a mali sme naordinovany striktny kpndom styk. Po polroku som mala vysledky ukazkove. Koudelka mi teraz znizil prednison na 2,5mg a mam aj tri infuzie nejako specialne upraveneho tuku, ktory naviaze protilatly na seha. Ci to pomoze ividime za 2 tyzdne. A rychlo vysmut a bpjuj dalej. Oplati sa. Ja mam toto ovf nejako v pazi. Strespvala som iba pred odberom. Ved nejakp uz bude. Difame, ze uz iba dobre :slight_smile: a sorry, ze pisem ako madar, ale v aite hrla a ja mam tucne prsty a tieto dotykove zazraky si ak tak robia, co chcu :slight_smile:
14. máj 2013 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 taktak :wink:
@michelitta myslím, že nie, ja som bola v júni a potom september :slight_smile:
14. máj 2013 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska dik zlato,drzkaj sa:wink:
14. máj 2013 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kde ste vsetky ??? Ria, cora, falin, .....a ďalšie?
14. máj 2013 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska sadim na terase kvety do kochlikov:slight_smile: ved je tak krasne:slight_smile:
14. máj 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vilaamalia u nás prší je nízky tlak a zima:slight_smile: ja mám kvietky už naporiadku :slight_smile:
14. máj 2013 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zelam krasny slnieckovy den :slight_smile:
14. máj 2013 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@michelitta no mne uz viacerí povedali ze zrasty sa nikdy same neuvolnia a nedaju sa ani odstranit ked ich je tam vela prefuk pomoze iba ked máš ani neviem ako to napísať...maličké e nie stare stvrdnute zrasty.......mne robili prefuk pod rontgenom cca 11 rokov dozadu vtedy zistili ze ich mam nepriechodne a rovno ma dali na IVF ze ziadna ina sanca nie je.....po 6 neuspešných vkladoch som sa sama rozhodla ist na laparku v kutiku duse som dufala ze mi tie zrasty odstrania...a šok nastal ked som sa prebudila a oznámili mi ze mi ich museli vybrať :unamused: ....pred operaciou podpisujes papiere ze ked nastanu komplikacie alebo ked je nutne nieco vybrat tak to mozu spraviť......mne dr povedal ze som prisla v poslednej chvíli pretoze som uz v takom stave mala vajcovody zapalene od zrastov ze sa mi namotali na črevo a z toho by neskor mohol vzniknut nador na čreve :confused: ....takze koniec koncov som bola aj rada mozno aj preto sa mi nedarili vklady ze som mala tie zapali ...a aj tak mi boli nanic kedze boli nepriechodne...vraj je väcsia sanca na IVF ked ich uz nemas
14. máj 2013 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska ako sa máme tehulka ?? :grinning: :grinning:
14. máj 2013 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 držííím silno palce :wink:
14. máj 2013 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@izzie27 - drzim palceky :slight_smile:
@lienka_1 - jej, lienka super. Drzime palceky, nech sa im u teba zapaci :wink:
14. máj 2013 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy máme sa dobre :slight_smile: horšie je počasie
14. máj 2013 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska - ahojky, pracujem, teraz som trosku nakukla. Ako sa mas?
14. máj 2013 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska - neboj aj u nas vbolo v nedelu neprijemne, teraz sa to presunulo k vam, ale uz je tu slniecko. Takze verim ze aj u vas bude coskoro pekne :wink:
14. máj 2013 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin ste nám závideli dobré počasie tak ste nám to tu poslali co?? :grinning:
14. máj 2013 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy - jasnacka, aby vam luto nebolo ze vas"zmrzlaci" obidu :grinning:
14. máj 2013 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin dúfam, že bude už zajtra krajšie :slight_smile:
14. máj 2013 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 uz leti srdiecko pre tvoje srdiecka v brusku :slight_smile:
14. máj 2013 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@izzie27 drzim palceky nech sa krasne delia :slight_smile:
14. máj 2013 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin tak ten fialkovy svetrik je nadherny moju velkost nemaju :grinning: :grinning:
14. máj 2013 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
vcera som pisla Stelclimu ze uz mame vsetky vysledky.Odpoved:Bohuzial to tak byva ze sa pricina nenajde.Odporucil dodrzat 6 mesacnu pauzu.Inak sa zvysuje pravdepodobnost anomalii placenty v dalsom tehotenstve.Ohladom ketka je za Nativ.Dufam ze Pani nahoda ma bude obchadzat velkym oblukom inac dostane po drzke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@melisska ako moja drobcek poslucha?Dnes je tu neako ticho.
14. máj 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak odidem do prace a potom sa to tu rozprudi
14. máj 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zajtra kontrola....dúfajme že bude všetko OK
14. máj 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@amali neboj bude a v tom najlepsom :slight_smile:
14. máj 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok