Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tanitta
24. okt 2009

Miri.. ked som lezalôa v nemocke tak vzdy pocuvali srdiecko.. rano a vecer...no ja by som najradsej bola keby aspon kazde 2hodiny lebo maly nebol velmi akcny v brusku a zvacsa len spinkal...niekedy som sla za sestrickou nech ho popocuva ci je tam....ale vzdy bolo krasne ked prisiel mangel hned sa zavlnilo brucho a supol sa za jeho hlasom...

avaka
24. okt 2009

Miri,sikovne dievcatko to je 😵 Ved nam to vsetkym aj pekne dokazala..Veru taky dennicek by nebol na skodu..
A to je super,ze medzi sestrinou malou a vasou bude tak maly rozdiel,aspon Ti pojdu vecicky rovno ani ich nemusis nikde nadlho uskladnovat.. 🙂
Tani,boze,to teda naozaj leti.. 🙂 tak budete mat velku oslavu

takyna
25. okt 2009

Ahojte babule, Mirindík vítam vás obe na Slovenku 😵 už sme sa ťa tu nevedeli dočkať 😵 😵 😵 😵 , ak budeš mať chuť kludne nám všetko napíš, ved ty vieš , že mi to tu aj tak všetky spolu prežívame, aj starosti aj radosti 😵

my sme včera mali 18tku juj bolo , ze to behania , opitych 😎 , jedina triezva som bola ja a este aj s autom tak si viete predstavit brazdila som ulice nad ranom, ale nebola som asi pri tom sama 😉 , prisla som domov, testla a je tam ruzova ciarocka aj ked este neni uplne ako by som chcela , ale je 😵 takze o 00,45testik 9den bez PK mám ho v albume tak hadam aj vy ju tam uvidite, aj ked je to fotakom uz rano fotene 😉 😵

ninockaskv
25. okt 2009

uzasna sprava na nedelnajsie rano.. takyna, drzim palce..nech to silnie..

v dalsej vlne pojdeme teda my ostatne 😉

lenka20
25. okt 2009

ahojte zlaticka, tak som doma 😵 😵 😵 a krasne spravicky - takynka - aj duch sa pocita, a tak skoro si testla, ja myslim, ze zajtra uz to bude jasne - // 😉 poriadne, silne 😉
zuzlicek a vies, ze ma vobec nemrzi, ze moj hcg typ nevysiel, hlavne ti gratulujem ku krasnemu cisielku, na 1 babatko to vyzera a bude to najocakavanejsie babo vo vychodoslovenskom kraji 😅 😅 gratulujem tehulka, krasne ti tt svietia, s tou PN to mas dobre vymyslene, ja myslim, ze nie je cas na hrdinstvo v praci, treba sa teraz starat len a len o seba a o to male..prajem ti to najkrajsie tehulkovanie, nech vsetko ide podla tvojich predstav a nech si ho poriadne uzijes 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenka20
25. okt 2009

jeeej taky, asi sme pisali naraz, no supeeeeeeeer 😵 😵 😵 fantastiko 😵 😵 😵 pocitaj ako keby si dnes bola len 7.den po ET lebo si mala ET skor o 2 dni, takze na 7.den je to vynikajuce a jasne tehu 😵 😵 😵 mam z vas radost babule, ste sikulky 😉
tadeuska - este to nemusi byt stratene, aj ja som myslela, ze poznam svoje telo dokonale a predsa ma vie niekedy tak oklamat... este sa to moze zvrtnut na // 😵 😉
adrik - u teba uz je to celkom jasne?? si bola uz aj na krvi ci ako?
baby - vsetky sa raz dockame, musime len ist vzdy dalej a dobiedzat a dupkat nohami a ked budeme dostatocne dlho otravne ako svietiplyn tak na nas rad pride celkom isto 😉 😵
mirindik - vitajte doma, presne ako ti baby napisali - nikdy sme nemali take pravidlo, ze vesele prijemne veci sa pisu do temicky a smutne do IP.... to by potom ani nemalo ten efekt.. mame si pomahat, podporovat sa, v dobrom aj v zlom.. minuly tyzden sme vsetky prezivali s tebou, sice na dialku, ale mysleli sme na teba, vedeli sme co asi prezivas, ake tazke chvile, a teraz sme s tebou stastne ze to dopadlo aspon takto, princeznicka je v poriadku, rastie, dari sa jej, budes mat krasnu dcerku mirindik a ked potrebujes zo seba dostat smutok, tak tu je na to priestor, aby si potom mohla byt uz len stastna a vesela tehulka a maminka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a to budes, to si pis 😉 a inak - baby tehulky a maminky - vase skusenosti - tie dobre aj zle - su velmi poucne pre nas cakatelky alebo nove tehulky, vsetko co vy prezijete, vyskusate, zistite - nam to pomoze ked by sme nahodou boli v podobnej situacii, takze nie je to len o tom, ze sa tu jedna druhej vyrozpravame, ale ucime sa od vas... 😉 😎
tanicka, no veru, veduci uz ide mat tiez 1 rocik, nevesta o 2 tyzdne skor, ale ani neviem, ci idu vobec oslavovat 😕 😕 inak mala bola zlata, dobrucka, pohrali sme sa, okupkali, napapali, a sla spinkat, zaspala v momente uplne v pohode...

bobjan
25. okt 2009

ahojte🙂

Miri, vitejte domka, držkajte sa a kľudne napíš, my sme s vami stále, tak som za, aby si napísala na fórum..

Tadea, je mi to ľúto, ale ešte vyčkaj a možno sa to otočí k dobrému. aj keď si osobne myslím, že to žena proste cíti...

Taky, super, je tam krásne viditeľná 😎 Držím palce 😉

Adra a je to definitívny koniec???

Lenka, super, že si si to s malou užila a bola dobručká 😉

Tanitka, že rok...tý brďo, si pamätám keď si našla //, ležala si v nemocke a my sme ti na AR držali silno palce a čakali na správy od teba, či sa držkáte 2v1....to ubehlo, človeče....

ja som včera začala krvácať, síce nie silno, ale predsa a dúfam, že cysta praskla...v utorok idem k dr.

avaka
25. okt 2009

Dobre ranko 🙂
Kocky,ved tu sa to oslavami len tak hemzi.. 🙂
Taky,prijemne vystrojenie dcery do dospelosti.. 😵 Oslavime 18-ku,urobime testik a zaciname odzaciatku 🙂 🙂
Leni,tak aj Ty si si uz zase potrenovala... 😵
Juli ako si pisala,ze Ti stvrdlo brucho...mne sa to aj pred tym stavalo,ale som si nebola ista,lebo to vacsinou len na jednej strane ,dolu v podbrusku,ale dnes rano som sa zobudila a brucho ako kamen.. 😒 Potom to preslo..
Stale citam,ze je to normalne,ale aj tak... Kolko si davas toho magnezka?
Ahoj Bobjan 😉

tomka12
25. okt 2009

Taky, to su super spravy 😉, len tak dalej 😉 drzim palce 🙂

takyna
25. okt 2009

dakujem kočky 😵 , veru osemnást a fajront, ale radsej asi zacneme od zaciatku 😎

tinucha
25. okt 2009

Sory, že sa tu montujem. 😅 Taky paráááááááááda, teším sa tešíííííííím a nech čiarka silnie a silnie. 😀 😀 😀 Kedy ideš na krv?

sarik1
25. okt 2009

Ahoj holky, ráda bych se zeptala jaké máte zkušenosti s Reprofitem, já byla v Praze Gennetu, tam jsem 2x otěhotněla, ale také bylo 2x zamklé těhu.... ted se nám delší dobu nedaří a zvláště po KET, vždy sem otěhotněla po ET... musím mít dárkyni vajíčka.... zkusili jsme Sanus, jelikoz jsem z Pardubic, tam je to také super, ale v pátek opět KET nega.... máme siceještě 4 mrazáčky,ale kdyby to bylo opět neg. tak zvažuji Reprofit, jelikož při porovnání výsledků tak Gennet měl 20 procent uspěšnost po KET a Reprofit s darovanými vajíčky 60 procent, což je opravdu výrazné odlišný výsledek..

takyna
25. okt 2009

ahoj Tinuska, no dufam, ze bude, ze sa to ne...zí 🙂 , dakujem, idem 30.10 😵

hava77
25. okt 2009

ahojte kocky, teda sa z vas neskutocne tesim 😵 😵 😵
zuzlik aj taky 🙂 krasne testiky 😉

mirinda10
25. okt 2009

taky no super, tak jednu dievku mas dospelu a teraz by sa to male hodilo ako sol ale je to velmo pozitivne 😉 uz tam nieco bude 🙂, ja som po PK testovala prvy krat az na 8den a neviem neviem ci som mala taku peknu ciarku, takze za chvilu bude dalsia oslava

no mne zenusky je, lezkam na posteli a muzik vysava cely dom to je co, a to nie je mala plocha iba 300m2 😀 , uz prezliekol perinky lebo vcera sme mali po nasom dlhom cestvani prestavku iba nakupil a navaril ja vobec nic nerobim aj veceru mi doniesol do postele, no tomu sa hovori ako prasa v zite 🙂

adra17
25. okt 2009

Ahojte!
Takyna, krásna čiaročka, tak nech len silnie...
Lenka, Bobjan, už je to preč a začala som novú stimulku, teda je to úúúúúúúplne jasné. Ale zase som len na Clostile, zatiaľ, Dr. sa nedá prehovoriť na silnejšiu liečbu. Tak uvidíme vo štvrtok, čo z toho bude. Zasvieti slniečko už aj na nás?
Pekný deň všetkým 😵 😵 😵

adra17
25. okt 2009

Mirindik, Tanitka, ďakujem vám za podporu, dobre to padne, lebo už nám nejako dochádzajú sily...

julietka
25. okt 2009

mirindik, tak super nemusis aspon nic kupovat ked budes mas vsetk od segry..babulka sa krasne ukazala ako mala vodnarka, no vyzera to tak ze vsetky tri budeme mat vodnarov, ty, avusik aj ja 😉
tiez by som velmi rada uz konecne pocula srdiecko, verim ze je to ten najkrajsi zvuk na svete 😵

taky kraaaasna ciarocka 🙂 baby ja sa z vas tak tesim pekne to tu otehulkovava po takej dlhej letnej pauze, budete mat letne babatka 🙂

avusik davam si magnezko ako ma napadne, niekedy jednu tabletku, niekedy dve za den, nemam chut do seba pchat tolko tabl.lebo musim aj to zelezo uzivat..ale ma prekvapilo ze doki mi povedala aby som neuzivala prenatalne vitaminy, vraj je to uz zbytocne, lebo drobcom sa uz nema co vyvijat, vraj uz len rastu..a potom vraj budu velmi velki. 😕 ale ja uzivam Femibion a tam je napisane ze zabranuje aj predcasnemu porodu..tak ja neviem..co lekar to iny nazor..

lenik ty sa naozaj pekne zacvicujes, len pozor aby si sa toho velmi nenasytila... 😉 ja som mala taku krizu som vsade a vsetkym chodila varovavat a kocikovat a tak som sa presytila ze som este aj v 30tke nechcela vlastne deti, to keby muzik s tym nezacal, tak neviem neviem..ale teraz si uz neviem predstavit ze by to bolo inak 😵

takyna
25. okt 2009

Adra tak drzim palce, nech je uspesna stimulka na riadne dialnice 😵
Pozdravujem všetky, dnes dospavame veru oslavy 😉 🙂
Miri ja som tiez zavelila, ze dnes len odychujem, tak manzel ide varit, dievka bola v obchode, poriadia a ja iba lezkam 😵 , nech nas len pekne rozmaznavaju 😉
pre pokoj si dievcata s mojej temy , kupili na pocuvanie srdiecka pristoje, je to vyborna vec

julietka
25. okt 2009

adri nebojkaj aj na vas sa slniecko usmeje, len ako som uz vyssie pisala, my nekonecne snazilky musime mat viac konskej trpezlivosti, ako "bezne snazilky", jednoducho len treba skusat do zblbnutia, lebo raz sa to podari kazdej 😉

tani no krasne jeden rocik bude mas nas blondacik, prvy reprofitacik, naozaj to rychlo preletelo, ako pise bobjan nedavno si bola este 2v1 co sme sledovali ako to s vami vyzera a nech vydrzite co najdlhsie a aha ho uz je tomu rok 🙂

avusik este k tomu tvrdnutiu bruska...to co vravis to lokalne tvrdnutie to je normalne, tym sa vobec nezaoberam, lebo to mam asi od 15tt ked som ich zacal citit, lebo to sa tam drobci prevaluju a tocia, vyduvaju ritku a tak, takze ked sa ti princezna nasunie do jedneho miesta tak brusko stvrdne, ved je to sval, ale to co sa ti potom stalo to som mala tiez len jedinykrat ked som ho mala uplne ako kamen, presne v rozmedzi ako je maternica od hora az dole. Ja som sa docitala ze su to tie Braxton highinsove ci ake falosne kontrakcie ktore zvyknu byvat od 22tt a presne mi to tak aj zacalo, niekto to vraj neciti niekto ano a maternica sa tym pripravuje na porod, horsie by bolo keby to boli pravidelne kontrakcie, to je treba ist do nemocnice. Ale pre istotu mi doki kazala brat to magnezium a ta kamoska co robi na Antolskej porodnicku povedala ze si v tehotenstve nesmieme vobec chytat brusko, lebo nase dotyky sposobuju maternici kontrakcie...no ja si aj tak neviem predstavit ze by som drobcov aspon takto nepohladkala, ved to je jediny kontakt ktory s nimi mame

julietka
25. okt 2009

taky vraj okolo 6mesiaca je pocut srdiecko babatku aj cez brusnu stenu, ked tatino prilozi ucho na brucho..no sme to este neskusali, iba stetoskopom, ale nic nie je pocut, ale ked is prilozim ruku na miesta kde sa asi drobci nachadzaju tak citim strasne rychle pulzovanie na oboch miestach a myslim si ze by to mohli byt srdiecka...ved tam dole nemam tep 😕

takyna
25. okt 2009

Juli urcite je to srdiecko, 🙂 mozno je to aj tym ked je zena plnsia tak je menej pocut, to je napr.moj pripad, mne sa tazsie robil aj ULZvuk , neviem ako u vas, ale u nas v BB je nadherne pocasie 😵

avaka
25. okt 2009

Adri,budeme silno drzat palce,aby bola toto posledna a uspesna stimulka.. 😉 naozaj sa to kazdej raz podari..
Juli,vacsinou to mavam naozaj len tak,ze asi mala vystrci ritku.. 🙂 Ale myslim,ze dnes to bola naozaj ta Braxton Hicks kontrakcia,ale tiez vsade citam,ze je to normalne,tak si dam max.jedno magnezko naviac.. 😉
A tiez mi neda malinku len tak nepohladkat,ale snazim sa nesuchat a moc nehladkat a len tak ju drzim.. 😵
Dnes rano som dokonca ,presne ako pises,citila pulzovanie,normalne silny tep na brusku..ale ked pocuvam tym fonendoskopom,co som kupila,tak to nepocujem absolutne nic...maximalne vlastny tep v usiach.. 😅

julietka
25. okt 2009

taky aj u nas je krasne 🙂

avusik aj ja pocujem len svoj tep v usiach ked si dam stetoskop 😀 je to blbost s tym pocuvat, nastastie sme ho nekupovali, lebo by som lutovala vyhodene bubaky za to, svagrina je lekarka tak nam jeden pozicala 😉
dnes muzik prvykrat videl na vlastne oci ako sa mi vlnilo brusko, asi sa zasa drobci otacali a tiez prvykrat citil aj pohyb rukou, lebo doteraz sa mali betari schovaju ked tatino prilozi ruku 😵

mirinda10
25. okt 2009

juli mne v podbrusku pocut teda da sa zmerat tep mojho srdca ja to viem nakolko mi tam prikladali tu masinku na pocuvanie srdiecka, tlkot srdiecka, inak bolo mi povedane, ze by mali mat aj na poradni taketo masinky ked nerobi utz tak by mali kontrolovat tepovu frekvenciu srdiecka ale na to si musime pockat

avaka
25. okt 2009

Juli,aj nasa sa hra s tatom na schovku,ale uz sa mu podarilo ju zoparkrat najst.. 😎 😀
Taky,aj u nas je nadherne,asi sa pojdeme trosku prejst,treba to vyuzit 😉

gabika24
25. okt 2009

ahojte babulky. Tehuľkám gratulujem z celého srdiečka a teším sa na to, keď budem môcť gratulovať aj ostatným. Peknú nedeľu 😉

julietka
25. okt 2009

miri mne robi namatkovy UTZ pri kazden poradni a teraz uz zacinam chodit kazde dva tyzdne do poradne, tak to bude castejsie, ale srdiecko mi nedavlaa pocuvat, ked som sa na to dotazovala tka povedala ze to este nie je pocut..to bolo asi tak v 12tt..ale zajtra ideme na 3D tak skusim poprosit dokktora ci nam da popocuvat ak bude moznost 🙂

takyna
25. okt 2009

Miri , ale u vas to vyzera na rybicku 🙂 a to s tou vodickou ide veru viac do kopy 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre