Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

olusam
15. máj 2013

@melisska ahoj, tak ja som to dnes testla a mam // 😉

cookienka
15. máj 2013

@cora41 gratulujem 🙂

cora41
15. máj 2013

@olusam jeeeeej supeeeer🙂 gratulujeeem🙂

cora41
15. máj 2013

@cookienka dakujem pekne🙂

cora41
15. máj 2013

@vilaamalia ani netestuj skor ako 12 den.. zbytocne nervy - vlastna skusenost, aj ked sa to lahko hovori 🙂

vilaamalia
15. máj 2013

@cora41 ved to, z vlastnej skusenosti to skusat skor ako v nedelu nebudem - to bude akurat 12. den. A tebe blahozelam🙂 Ktory den si po ET s takym krasnym hcg? A kolko a co Ti vkladali? Drzim palce, nech to zvladnes takto krasne az do 9. mesiaca🙂

vilaamalia
15. máj 2013

@olusam drzim palce, nech to takto krasne ide aj dalej🙂 Ktory den si testovala?

melisska
16. máj 2013

@olusam supeeer , držím palceky ďalej 🤐 😵

melisska
16. máj 2013

Dobré ranko 🙂

speranza1
16. máj 2013

dobre ranko🙂

cora41
16. máj 2013

@speranza1 dobre ranko 🙂

cora41
16. máj 2013

@vilaamalia moja, bola som 17 den po ET ale po 2 dnovej kultivacii s dvoma 4bunkovymi stoplikmi...ale este mame veeelmi dlhu cestu pred sebou, tak sa modlim, aby sme ju zvladli...drzim prsty, aby boli krasne kolajnicky 🙂

speranza1
16. máj 2013

@cora41 tak ako draha? 😉 🙂 😀

strapula27
16. máj 2013

dobre ranko babulky, priebezne vas tu sledujem a vsetkym silno drzim palce!!!! my sme vcera boli na screeningu a babuliatka su v poriadku, obe rastu ako maju a srdiecka im biju ako dive🙂 moj muz bol pri mne a ked mu zakyvali rucickami tak sa skoro rozplakal🙂 bol to pre neho velky zazitok...doprajem kazdej!!!!!!!!

melisska
16. máj 2013

@strapula27 kraaasa 🙂))

melisska
16. máj 2013

@strapula27 už 13 tt ?

speranza1
16. máj 2013

@strapula27 verim, ze aj ja sa toho coskoro dockam😀

falin
16. máj 2013

@speranza1 - neviem co mas rada, ake knihy. Mne sa pacia knihy z ineho prostredia, z inych kultur, napr. Cervene sari, Tibetankin stratený dom, Tisic ziarivych slnk,... ale kazda z nich je aj smutna, taky je zivot 😖

@kika017 - Kika tak presne tak som fingovala pri prvom tehu. V robte som to nejak ledva vydrzala a ked som prisla z roboty, lahla som si a spala, tak presiel cely 1. trimester, potom to preslo. 😉

falin
16. máj 2013

@speranza1 - jasnacka ze dockas 🙂

speranza1
16. máj 2013

@falin ja citam vsetko co mi pride pod ruku....🙂 citam velmi rada a veeeeeeelmi vela.... naposledy som citala 50 odtienov sivej a 50 odtienov temnoty..... take troska sexi 😝 😀 😀 😀

cora41
16. máj 2013

@speranza1 tak trochu panicky, ale to sme my zeny, jeden den sa tesime z vysokeho HCG a druhy den sa uz bojime, ci sa nieco nestalo a neodchadza to... takze budem v miernych stresoch az do UTZ a potom ak Boh da tak asi az do konca 😉 😒

vilaamalia
16. máj 2013

@cora41 tak este asi netusis, ci mas dvoch chrumkacikov alebo len jedneho🙂 Drzim palce, nech sa im u Teba paci az do treskucej nasledujucej zimy🙂

speranza1
16. máj 2013

@cora41 velmi ti budem aj nadalej drzat palce..aby ste to dotiahli do uspesneho konca... 🙂

cora41
16. máj 2013

@vilaamalia myslim, ze budeme velmi spokojni aj s jednym babulkom, myslim, ze to HCG nie je na dvojicky ale teraz najdolezitejsie, aby sa mu u mna pacilo aj dalsich 8 mesiacov 🙂

cora41
16. máj 2013

@speranza1 dakujem krasne za podporu...

strapula27
16. máj 2013

@melisska tak mi to automaticky hodilo podla datumu porodu,ale som len 11 tt a 3 dni🙂

strapula27
16. máj 2013

@speranza1 zo srdca ti to prajem a myslim,ze budem uz pocut od teba len dobre spravy🙂 bola dobra ta kniha 50 odtienov...??? lebo si ju chcem kupit..

speranza1
16. máj 2013

@strapula27 ano ja som tie knihy strasne rychlo precitala 😀 😀 su to take hrubsie knihy..maju viac ako 600 stran..ale precitas ich velmi rychlo, pretoze su pisane putavo... mnooooo a su take eroticko-sexi 😀 😀 😀 treti diel vyjde u nas niekedy az v septembri 2013..zatial su v ponuke len 2 diely..keby som ich nepredala, tak by som ti ich zaslala.....ale co uz... 😎

strapula27
16. máj 2013

@speranza1 nevadi,kupim si ich,ja rada potom tie knihy skladujem🙂

olusam
16. máj 2013

@vilaamalia dakujem,testovala som 12den,zajtra idem na krv 🙂 Drzim ti palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre