Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
17. máj 2013

@ria191 😠 😠 😠 ☹

ria191
17. máj 2013

@speranza1 veru všimla to sa ja ešte len na druhý bok otáčam 😀 😀 😀 a ona už v plnom nasadení. Ale sa jej machruje, keď si cez deň pospinká a my všetky v robotke 😀

ria191
17. máj 2013

@falin ešte som tu chvíľočku 😀 . Koľko jednotiek si asi budeš pichať? Vieš už?

speranza1
17. máj 2013

@ria191 ja nie... ja vstavam o 5.45 😀 😀 😀

melisska
17. máj 2013

@ria191 možno , o (6:00 utros, ale hore som skôr. Potom mm odíde do práce a ja si ešte 2 h. Pospim ked sa dá 😀 už somsa oosprchovala, natočila vlásky, nech som aj doma nejaká herečka😀

melisska
17. máj 2013

@ria191 už nespavam cez den 🙂))

melisska
17. máj 2013

@speranza1 moja so mnou cmucik 😀

speranza1
17. máj 2013

@melisska hej? aj ty ta vstavas??? 😀 😀 😀 a v noci spinkate dobre?

ria191
17. máj 2013

@speranza1 😀 😀 😀 ja o siedmej a to ešte potrebujem žeriav, aby ma vytiahol z postele 😀 . Keby som vstávala tak skoro ako vy, tak sa musím celý deň fackať aby som nezaspala a to by boli výkony v práci 😎 😎 😎

ria191
17. máj 2013

@melisska to už máš celý servis za sebou 😀

speranza1
17. máj 2013

@ria191 aaale kdeze moja...keby si musela, tak by si vstavala aj o piatej🙂... a potom "zvyk je zelezna kosela" 😀

ria191
17. máj 2013

@speranza1 jasné keby som musela tak by som sa prekonala, ale bola by som nepoužiteľná 😝

speranza1
17. máj 2013

@ria191 😀 😀 😀

falin
17. máj 2013

@speranza1 - ja vstavam 5.20 😠 brrr, teraz ked je svetlo, je to lepsie, ale v zime des

falin
17. máj 2013

@ria191 - clostil 3x1 a 75 jedn

melisska
17. máj 2013

@speranza1 áno 2 - 3 x wc :- D

speranza1
17. máj 2013

@falin na mna vplyvaju najhorsie zmeny casu....hlavne zo zimneho na letny ked sa prechadza, tak som uplne ze KO

cora41
17. máj 2013

@melisska @natali225 @falin @michelitta @tinka9075 @speranza1 @ria191 : baby, tak od stredy stuplo HCG z 1980 na 4800!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dakujem za myslienky a podporu 😀 😀

speranza1
17. máj 2013

@cora41 😵 😵 😵 😵 😵 😵 len tak dalej moja....som prestastna s vami 🙂

melisska
17. máj 2013

@cora41 vidís moja 😀 už nemusís na krv, nie, stačí utz 🙂

ria191
17. máj 2013

@cora41 krásne super 😀 ešte srdiečko a bude to dokonalé 😀

ria191
17. máj 2013

@falin a prečo tak skoro veď robíš v kancli, či?

falin
17. máj 2013

@speranza1 - to mi hovor, som na tom podobne 😝

@cora41 - to je super, uzasne. Tesim sa s tebou 😵 😵 😵

falin
17. máj 2013

@ria191 - lebo mame taku pracovnu dobu 😖 , ale zas som aspon skoro doma 😎

annetty
17. máj 2013

@cora41 drzim strasne palce!!!! krasne ti rastie hcg 🙂
@bibi24 - Gratulujem! Prajem vela zdravicka hlavne!!!! 🙂
@kika017 - tak pomaly ale isto nam krasne pribudate tehulky🙂 Gratuluje, 🙂
@olusam - gartulujem k // nech tie kolajnicky vydrzia do 9 mes 🙂
@lienka_1 - tesim sa 🙂 uz nie si samal 🙂 drzim palce🙂
@ria191 - ahoj moja🙂 Tak je mi lepsie, ale este stale beriem analgetika. Psychicky som to aj tak ako prekonala, len keby tie bolesti neboli. Ale tak sa tesim aj do dalsieho kola, to uz musi byt na 9. mes a nie na 6 tt 🙂 Peniazky mi tento tyzden prisli zo vseobecnej, celkom rychlo to poslali a zaplatili komplet cele ivf. Tak naco cakat, ideme do dalsieho boja 🙂
A ty sa mas ako? Okrem toho ze praci nemozes konikovat 😝?

mimika1973
17. máj 2013

Dobre ranko babulky papulky, vidim, ze ste sa my tu uz rozpisali! 😀 Ako sa mame?
Vzdy, ked mam depku z tohto snazilkovania, idem na konika, a hop! nalada sa mi hned zlepsi! A hlavne, ked tu vidim krasne povzbudzujuce spravicky, tak ta nova nadej je tu opat! 😉
Prave pred chvilou som si citala postu, jedna babenka mi napisala, ze absolvovala 3x IVF klasik na SK a nic z toho, a poslednu sancu vyskusala prave v RF Brno, softik, a to len cisto s clostylom vraj, a sup! je uz v 25.tyzdni! 😵 No nie je to nadherne ked Brno to isti? Bola u Marcelka! 😀 Kiezby ju clovek takto nasledoval, ale verim, verim!!!! 😀 🙂
Juj, hned je tu lepsia nalada a ide vikend!!! ale pocasie na prd, prsi!!!! 😒

mimika1973
17. máj 2013

Gratulujem Bibi k chlapcekom!!! Budu aj fotky? 😉

mimika1973
17. máj 2013

@annetty annetty, neboj, na buduce si ty na rade s tehulkovanim, uvidis, vyjde to!!!! a ako hovoris, ideme do dalsieho boja! 🙂 posielam srdiecko!!!

mimika1973
17. máj 2013

@cora41 krasne cora! 🙂 no neviem ci netehulkujes veru 2 miminka! 😀 super HCG mas, tesimmm!!!! 😵

ria191
17. máj 2013

@annetty takže máš bolesti ☹ ☹ ☹ potvora (endoška) dáva o sebe vedieť. Áno v tomto bola všzp super vybavujú to dosť rýchlo čo som bola aj ja prekvapená. Ja by som tiež najradšej vhupla do ďalšieho boja no uvidíme čo mi povie v Prahe a podľa toho sa rozhodnem. Som veľmi rada, že ti je ako tak lepšie 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre