• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

18. októbra 2017 
@melisska dakujem :slight_smile:
22. máj 2013 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vilaamalia Ahoj, je to určite dobré. Ja som mala na 13 deň ET hodnotu 180 a na 16 deň bola 600. Teraz som v 11 tt. Takže hlavu hore. Určite to je na dobrej ceste :slight_smile:
22. máj 2013 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@izzie27 no to som aj ja naposledy ale to som bola po 5 dnovej kultivacii tak zato som teraz na ihlach
22. máj 2013 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 tak rada by som im len polepsila štatistiky ale tak uvidíme co bude ďalej asi dnes skúsim testnut
22. máj 2013 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimika1973 vlakom :grinning: asi to bude najpohodlnejšie a samaaaaaaa kurňa dúfam, že to zvládnem. A jasné popýtam sa úplne všetko nech som múdra :grinning: :grinning: :grinning: dôvod mi aj tak nikto nepovie, ale určite to bude hormonálno-dedičná záležitosť :angry: :angry: :angry: s tým aj tak nič nenarobím (e).
22. máj 2013 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska
kika017
dievcata dakujem, zdalo sa mi to malo, ale hadam bude vsetko v poriadku:slight_smile:
22. máj 2013 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vilaamalia gratulujem krásne čísielko :slight_smile:
22. máj 2013 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočule a tehule :grinning: :grinning: :grinning: dneska mám super deň môžem chvíľku nerušene koníkovať :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2013 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 škoda preškoda :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Zbytočne dávať nejaké plané nádeje, ale človek nikdy nevie alebo je to už isté? ešte nemôže byť to je nejak predsa len strašne skoro :frowning2:
22. máj 2013 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vilaamalia mne sa to nezdá málo ale strach je prirodzený. Zatiaľ teda iba potichúčky gratulujem a teším sa s tebou :grinning:
22. máj 2013 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izzie27 drž sa moja zvládaš to perfektne :grinning: :grinning: :grinning: . Škoda že tu toho 29.5. nebudem to mi ale ujde veľa vecí :angry:
22. máj 2013 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinusa22 vyzerá to veru nádejne :grinning: tfuj tfuj tfuj
22. máj 2013 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska meli čo si mala na obed, keď na desiatu kapustové halušky ? :grinning: :grinning: :grinning: malého bravíka (prasiatko :grinning: )???
22. máj 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin falinka @speranza1 speri @nelly3 nelča @dafy @sarasota sarasotka @annetty kde ste ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? baby neserte ma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2013 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
chvíľku som nasadla a tuším hneď aj poletím z toho koňa :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
22. máj 2013 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 - ahoj moja, tu sooom, snazim sa preluskat co ste popisali a idem pozriet IP :grinning:. Len mam nejaku poobednu "krizu", nevladzem ani pisat :grinning: asi si idem dat kafé :sunglasses:
22. máj 2013 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 nelet este
22. máj 2013 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izzie27 ja som vždy v Heliose krvácala presne na 8. deň to bol môj kritický, ale v Brne sa to zmenilo nekrvácala som vôbec :slight_smile:
22. máj 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin takú krízu som mala včera. O 6 ráno som bola vyspatá a čulá ako rybička a presne o takomto čase ako píšeš (po obede) som myslela, že zaspím za PC :grinning: :grinning: :grinning: des a hrôza. Ja mám takú kolegyňu, čo dokáže spať s otvorenými očami vždy sa na nej smejeme :grinning: :grinning: :grinning: a čakáme kedy spadne zo stoličky, ale ešte nám takú radosť nespravila :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2013 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 - to pises o mne? Mne sa doma smeju ze ja dokazem spat aj postojacky :grinning:
Ale uz som si spravila kaficko. Ved som ti pisala, vstavam skoro, takze pravidelne okolo tej 13-tej citim utlm. Niekedy sa musim riadne premahat
22. máj 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 riuska, ty si bola predtym v Heliose? v Martine? a nic moc to tam nie je teda? Lebo pred vyberom Brna, som tiez rozmyslala nad Heliosom a tymi ich technikami co tam robia akoze (PICSI, predimplantacna metoda atd....akoze kvoli zvysenym sancam!) ci to za to aj tak nestoji a je predsa lepsi ten IVF softik v Brne? :wink: :dizzy_face: :grinning:
ale urcite som sa spravne rozhodla, tak nic nelutujem! :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
22. máj 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin v noci a s predpaženými rukami a beháš po múroch???? :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 - a dnes nemas sefa? vidim ze si sa rozbehla, je tu bez teba smutno, chybaju tvoje hlasky :sunglasses:
22. máj 2013 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 - to zas nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2013 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimika1973 - mimi, urcite dobra volba. Aj ked nam sa zatial nepodarilo dotiahnut to do uspesneho konca, ale su tam super lekari a pristup o akom mozme v sk centrach iba snivat
22. máj 2013 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 bola som 2 krát. Naposledy marec 2012 a odvtedy sa tam veľmi veľa zmenilo nie je to tam zlé, ale s Brnom sa to veru nedá porovnať. Jednoznačne Reprofit tam ti spravia čo ti na očiach vidia a v Heliose išli strašne na istotu a presadzovali si iba svoje a o dlhom protokole už v živote nechcem počuť :angry:
22. máj 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin ani šéfa ani šéfovú aj keď sú super :grinning: :grinning: :grinning: , ale ste mi stráááááášne chýbali tak mi aj bodlo, že sú teraz preč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale makám a poslúcham snažím sa nevystrkovať rožky, aby som ešte mákla finančne nejaké to IVF veď vás tu nenechám samé trápiť :grinning:
22. máj 2013 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, uplne vsetkym dakujem za povzbudenie:slight_smile: keby som nemusela byt v robote:((((
22. máj 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 - tak mas super den dnes. To je od teba pekne :wink: budeme sa trapit spolu , ale aj tesit z mrnouskov, neboj nic. Prave pozeram na nete nejaku studiu o tom inofolicu
22. máj 2013 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vilaamalia a kde by si chcela byť ? V robotke je super nie?
22. máj 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok