Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

izzie27
22. máj 2013

@melisska dakujem 🙂

kika017
22. máj 2013

@vilaamalia Ahoj, je to určite dobré. Ja som mala na 13 deň ET hodnotu 180 a na 16 deň bola 600. Teraz som v 11 tt. Takže hlavu hore. Určite to je na dobrej ceste 🙂

martinusa22
22. máj 2013

@izzie27 no to som aj ja naposledy ale to som bola po 5 dnovej kultivacii tak zato som teraz na ihlach

martinusa22
22. máj 2013

@lienka_1 tak rada by som im len polepsila štatistiky ale tak uvidíme co bude ďalej asi dnes skúsim testnut

ria191
22. máj 2013

@mimika1973 vlakom 😀 asi to bude najpohodlnejšie a samaaaaaaa kurňa dúfam, že to zvládnem. A jasné popýtam sa úplne všetko nech som múdra 😀 😀 😀 dôvod mi aj tak nikto nepovie, ale určite to bude hormonálno-dedičná záležitosť 😠 😠 😠 s tým aj tak nič nenarobím (e).

vilaamalia
22. máj 2013

@melisska
kika017
dievcata dakujem, zdalo sa mi to malo, ale hadam bude vsetko v poriadku🙂

tinkatinulka
22. máj 2013

@vilaamalia gratulujem krásne čísielko 🙂

ria191
22. máj 2013

čaute kočule a tehule 😀 😀 😀 dneska mám super deň môžem chvíľku nerušene koníkovať 😀 😀 😀

ria191
22. máj 2013

@lienka_1 škoda preškoda ☹ ☹ ☹ . Zbytočne dávať nejaké plané nádeje, ale človek nikdy nevie alebo je to už isté? ešte nemôže byť to je nejak predsa len strašne skoro ☹

ria191
22. máj 2013

@vilaamalia mne sa to nezdá málo ale strach je prirodzený. Zatiaľ teda iba potichúčky gratulujem a teším sa s tebou 😀

ria191
22. máj 2013

@izzie27 drž sa moja zvládaš to perfektne 😀 😀 😀 . Škoda že tu toho 29.5. nebudem to mi ale ujde veľa vecí 😠

ria191
22. máj 2013

@martinusa22 vyzerá to veru nádejne 😀 tfuj tfuj tfuj

ria191
22. máj 2013

@melisska meli čo si mala na obed, keď na desiatu kapustové halušky ? 😀 😀 😀 malého bravíka (prasiatko 😀 )???

ria191
22. máj 2013

@falin falinka @speranza1 speri @nelly3 nelča @dafy @sarasota sarasotka @annetty kde ste ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? baby neserte ma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
22. máj 2013

chvíľku som nasadla a tuším hneď aj poletím z toho koňa 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

falin
22. máj 2013

@ria191 - ahoj moja, tu sooom, snazim sa preluskat co ste popisali a idem pozriet IP 😀. Len mam nejaku poobednu "krizu", nevladzem ani pisat 😀 asi si idem dat kafé 😎

falin
22. máj 2013

@ria191 nelet este

ria191
22. máj 2013

@izzie27 ja som vždy v Heliose krvácala presne na 8. deň to bol môj kritický, ale v Brne sa to zmenilo nekrvácala som vôbec 🙂

ria191
22. máj 2013

@falin takú krízu som mala včera. O 6 ráno som bola vyspatá a čulá ako rybička a presne o takomto čase ako píšeš (po obede) som myslela, že zaspím za PC 😀 😀 😀 des a hrôza. Ja mám takú kolegyňu, čo dokáže spať s otvorenými očami vždy sa na nej smejeme 😀 😀 😀 a čakáme kedy spadne zo stoličky, ale ešte nám takú radosť nespravila 😀 😀 😀

falin
22. máj 2013

@ria191 - to pises o mne? Mne sa doma smeju ze ja dokazem spat aj postojacky 😀
Ale uz som si spravila kaficko. Ved som ti pisala, vstavam skoro, takze pravidelne okolo tej 13-tej citim utlm. Niekedy sa musim riadne premahat

mimika1973
22. máj 2013

@ria191 riuska, ty si bola predtym v Heliose? v Martine? a nic moc to tam nie je teda? Lebo pred vyberom Brna, som tiez rozmyslala nad Heliosom a tymi ich technikami co tam robia akoze (PICSI, predimplantacna metoda atd....akoze kvoli zvysenym sancam!) ci to za to aj tak nestoji a je predsa lepsi ten IVF softik v Brne? 😉 😵 😀
ale urcite som sa spravne rozhodla, tak nic nelutujem! 😵 😉 🙂

ria191
22. máj 2013

@falin v noci a s predpaženými rukami a beháš po múroch???? 😀 😀 😀

falin
22. máj 2013

@ria191 - a dnes nemas sefa? vidim ze si sa rozbehla, je tu bez teba smutno, chybaju tvoje hlasky 😎

falin
22. máj 2013

@ria191 - to zas nie 😀 😀 😀 😀

falin
22. máj 2013

@mimika1973 - mimi, urcite dobra volba. Aj ked nam sa zatial nepodarilo dotiahnut to do uspesneho konca, ale su tam super lekari a pristup o akom mozme v sk centrach iba snivat

ria191
22. máj 2013

@mimika1973 bola som 2 krát. Naposledy marec 2012 a odvtedy sa tam veľmi veľa zmenilo nie je to tam zlé, ale s Brnom sa to veru nedá porovnať. Jednoznačne Reprofit tam ti spravia čo ti na očiach vidia a v Heliose išli strašne na istotu a presadzovali si iba svoje a o dlhom protokole už v živote nechcem počuť 😠

ria191
22. máj 2013

@falin ani šéfa ani šéfovú aj keď sú super 😀 😀 😀 , ale ste mi stráááááášne chýbali tak mi aj bodlo, že sú teraz preč 😝 😝 😝 . Ale makám a poslúcham snažím sa nevystrkovať rožky, aby som ešte mákla finančne nejaké to IVF veď vás tu nenechám samé trápiť 😀

vilaamalia
22. máj 2013

dievcata, uplne vsetkym dakujem za povzbudenie🙂 keby som nemusela byt v robote:((((

falin
22. máj 2013

@ria191 - tak mas super den dnes. To je od teba pekne 😉 budeme sa trapit spolu , ale aj tesit z mrnouskov, neboj nic. Prave pozeram na nete nejaku studiu o tom inofolicu

ria191
22. máj 2013

@vilaamalia a kde by si chcela byť ? V robotke je super nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre