Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
22. máj 2013

@ria191
to malo byt asi mne 😉 ale nechcem ho tym otravovat, boze ma porazi z toho, praveze ani moc nekrvacam, uplne malicko.

ria191
22. máj 2013

@nelly3 ty si ale rýchla vidíš stihla som to ale opraviť 😀 . To ti verím je to na mašľu niekedy ☹ ☹ ☹

ria191
22. máj 2013

@stella25 to nevadí ja som taký podobný prípad ako ty. Aj keď je to soft tak môžeš brať vysoké dávky hormónov a aj tak to berú ako soft

falin
22. máj 2013

@stella25 - verim ze v brne nieco vymyslia 😉

111safary
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ria191
22. máj 2013

@falin presne tak moje slová Marcelko vždy niečo vymyslí aj keď v mojom prípade radšej nechcem vedieť čo si myslí 😠 😠 😠

stella25
22. máj 2013

@ria191 ale soft u nich teda znamena, ze je to kratky protokol ak tomu dobre rozumiem. trva to cele asi len 10 dni, nie?

falin
22. máj 2013

@nelly3 - na tu krv kedy ides? Juj nech ta to uz tolko netrapi. Je to nespravodlive, nielenze cloveku je blbo psychicky z nevydareneho pokusu, este aj takuto fyzicku bolest musi znasat 😠 😠 ☹

annetty
22. máj 2013

@falin posielam ti tiez link
http://www.mojelekarna.cz/userfiles/pdf/Inosito...
tu docitas o nom vela dobrych veci, a okrem toho pisu, ze znizuje spontanny potrat...ja hlupa som to vysadila, kedze moj doki povedal... "vyslovene sa to berie pred tehom"...ale prd makovy, berie sa to aj pocas teho, neodporuca sa prestat s tym. A ja hlupa blondyna som to vysadila v 5. tt.

falin
22. máj 2013

@stella25 - ano je to kratky protokol, moze byt aj o nieco viac ako 10 dni, podla toho ako zareagujes.

melisska
22. máj 2013

@ria191 dieta?

nelly3
22. máj 2013

@falin
neviem musim si zavolat a objednat sa. asi buduci tyzden niekedy a mozno zajtra behnem ak budu tie krce stale ☹

annetty
22. máj 2013

@ria191 ale kdeze, nic ti neuslo 😀 Test budem mat ohladom robotky mojej. Selektuju tu ludi o 100 😅 A ja som uz dufala, ze tento rok sa tomu vyhnem 😅 Ale rius, ked si online, ja ta normalne ze nestiham 😀

melisska
22. máj 2013

@ria191 nie vôbec😀 skôr som sama doma, vonku chodím malo, je zima, prší, viac lezim ...

falin
22. máj 2013

@annetty - dakujem, clovek sa uci stale. Aj ked na vlastnych chybach 😖 . A netreba vzdy verit nasim lekarom, dokelu naco studuju, clovek aby si vsetky info zhanal sam 😠

@nelly3 - radsej zbehni, ak budu krce pokracovat

falin
22. máj 2013

caute dievcence, ja uz koncim 🙂

ria191
22. máj 2013

@melisska to bolo trefné 😀 😀 😀 zase som sa z chuti zasmiala. Dneska boduješ na plnej čiare 😀

ria191
22. máj 2013

@falin neopováž sa 😀 Achoj 😀

ria191
22. máj 2013

@stella25 áno to je soft krátky protokol a ešte by mali byť nižšie dávky FSH, ale prípad od prípadu vidíš dajú aj podstatne vyššiu dávku aj podľa toho ako si stimulovala na SK

ria191
22. máj 2013

baby včul by veru bodlo také mäsko a ryža a nie nejaký kaleráb 😀

ria191
22. máj 2013

aj vy máte vždy nejaké to kilečko navyše po IVF-kách a KET-och? Tak som si myslela, že sa ich nebudem musieť zbavovať, že keď budem tehuľa tak budem na ne kašľať. Tehuľa nie som ☹ tak musím zhadzovať ☹

dafy
22. máj 2013

@melisska no hej tak podomácky sa liečim 😀

ria191
22. máj 2013

@annetty tak taký testík zvládneš ľavou zadnou 😀 toho sa v tvojom prípade vôbec nebojím. Ten druhý test je oveľa oveľa oveľa ťažší

izabela7
22. máj 2013

@annetty ja rozmyslam, ci si kupim nosifol alebo inofolic. asi nosifol vyzera lepsie, lenze ked ma vitaminy B, tak to budem stale hladna. idem nastudovat

dafy
22. máj 2013

@ria191 Riuška zdravím ta ako sa máme?? 😀 😀

manita
22. máj 2013

Sú tu nejaké kočky, čo na IVF pichali Fostimon? Chcem sa spýtať, že koľkokrát denne ste ho mali a aká bola úroda z toho + úspešnosť. (Bola som konzultovať SOFT IVF s minimálnou stimuláciou a doktor odporučil stimulovať 3x denne Fostimonom, mne sa to zdá veľa).

dafy
22. máj 2013

@lienka_1 je mi to luuto 😢 kazdý jeden neuspech tu ma nejak rozladí 😖 mám strach ist do dalsieho boja ale v kutiku duše dufam ze tentokrát to vyjde tak sa o to pokusime zas 😉 ty pojdes po mrazačikov a ja sa pokusim vyprodukovať čo najviac vajok a potom si budeme aj my dve užívat tehulkovanie 😉 😀

annetty
22. máj 2013

@ria191 tak to hej, malo by to byt jednoduhsi test, a ked nie, tak zmenim pracu 🙂 ale mangela nemozem vymenit, ked nabuduce nevycikam // 😅

annetty
22. máj 2013

@izabela7 to hej, priberam od toho ako prasiatko, aj teraz chrumkam chrumky 😀 posledny mesiac som tak vela pribrala, ze vahu ani vidiet nechcem ☹ Ale ked mi to pomoze, nech sa aj gulam, uz na to kaslem 🙂 Priberam aj od stimulky, teda od vsetkych hormonov a B-cko je k tomu ako ceresnicka na torte 😠

melisska
22. máj 2013

@falin ahoj🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre