Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
23. máj 2013

@dafy a
@melisska kočule ja len nakuknem a pučím sa od vašich milých preklepov 😀 😀 😀 dneska fakt nemôžem 😀 😀 😀

melisska
23. máj 2013

@dafy falin ide v júni, ale neviem kolkeho🙂

melisska
23. máj 2013

@ria191 Pisem na HTC a niektore slova mi cele prepise ked si nedam pozor 😀

dafy
23. máj 2013

@ria191 počuj ty si i náč dobre vytrénovaná pri náskoku a zoskoku z koňa 😀

ria191
23. máj 2013

@melisska to je dobré, že si nedávaš pozor 🙂 je to veľmi milé 😀

dafy
23. máj 2013

@melisska neviem prečo možno ešte zmením názor uvidíme 😀 😀 😀

ria191
23. máj 2013

@dafy noooooooo keď ja bez vás nemôžem vydržať tak aspoň spravím kuk, ale tento posledný sa veru oplatil 😀 😀 😀 a stál za to 😀 😀 😀 . Idem si vypočítať či nepôjdem v júni na KET 😎

dafy
23. máj 2013

@ria191 ježíííš ja som si az teraz vsimla tu potradňu ospravedlnujem sa
@melisska 😀 😀 😀 😀

ria191
23. máj 2013

@dafy čo ti šiši 😀 😀 😀 ja sa váľam pod stolom a slzy mi tečú. Aspoň to tu nie je napäté 😀 😀 😀

ria191
23. máj 2013

@dafy melča tiež dala dneska perfektného preklepíka. Baby ja vás milujem 😀
@melisska

ria191
23. máj 2013

@dafy kurňa musím zoskočiť 😀 dúfam, že si nenatlčiem 😠 😠 😠

dafy
23. máj 2013

@ria191 napíš cas bo neviem najst asi som slepá 😀

dafy
23. máj 2013

@ria191 no čo uz si vypočítala??? 😝

melisska
23. máj 2013

@ria191
@dafy nejak je tu veselo 😀

ria191
23. máj 2013

@dafy 8:53 😀 a KET by vyšiel na 26.6. ale ešte nemám na to gule. Uvidím čo povie pražský MUDr. a potom sa rozhodnem 😀

izabela7
23. máj 2013

@ria191 drzim palce,nech ti prazsky dr. povie len dobre spravicky 🙂

dafy
23. máj 2013

@ria191 jáááj som sa nasmiala (neverím ze vydržíš necestovať 😀 😀 😀 😀 😀 to bude asi hormonami 😀 ale u mňa uz vyprchali tak neviem 😝

dafy
23. máj 2013

@ria191 tak počkáme si na odborníka co na to povie 😉 no a tie gule!! 😀 tak skus si na ten čas požičiať od niekoho po vklade vrátiš 😎 😉 inac to by si bola zase tyzdeň pred 🙂

speranza1
23. máj 2013

@dafy
@ria191 dievcata ja som asi mimo 😲 😲 😲 😲 ..ale ja vobec nechapem o com sa rozpravate 😀 😀 😀 😀

melisska
23. máj 2013

@speranza1 nevadi, musela by si byt na ich frekvenci 😀

ria191
23. máj 2013

@speranza1 lebo čítaš od zadu alebo to @falin falinka? 😝

speranza1
23. máj 2013

@melisska 😀

speranza1
23. máj 2013

@ria191 😨 😲 😕 ... 😀 😀 😀

alka025
23. máj 2013

@ria191 Ďakujem ale už som to bola dnes podať dúfam že to bude správne.

tancik
23. máj 2013

Baby dosiel Vam mail ohladne mrazenia embryi , ze Vam ich zamrazili...aky je teraz postup mam to vyplatit alebo oni ich zamrazia a v pripade potreby ich vyberu a tak?vtedy sa az za to mrazenie plati?teraz nemam na ten mail reagovat?

speranza1
23. máj 2013

@tancik ak ti dosiel mail, ze ti zamrazili embrya, tak ti dojde aj mail s fakturou, kde budes mat uvedenu sumu, kt. mas vyplatit dokedy a aj kde to mas zaplatit (myslim cislo uctu...)
Takze staci pockat a dojde ti aj druhy mail🙂... vela stastia 🙂

ria191
23. máj 2013

@tancik príde ti ďalší mail koľko a dokedy to musíš zaplatiť. Platiť budeš teraz 🙂 nie až potom

stella25
23. máj 2013

@cookienka Ahoj, dakujem. Prave preto chcem vyskusat ine centrum, ine lieky, mozno davky. Velmi rychlo mi klesa produkcia mojich vajicok a obavam sa ze ak to budem odkladat, tak nakoniec budem bez. Ja som pri prvom nemala ani jedno vajicko a 2 a 3 IVF som cele pichala 300 jednotiek. A tiez z toho nic nebolo. Uvidime.
Dakujem za nazor.

izzie27
23. máj 2013

@tancik mne prisli dva. Prvy- o tom ze zamrazili a druhy kolko a na aky ucet mam zaplatit. 😉

lienka_1
23. máj 2013

@tancik Aj mne prisli dva e-maily. Jeden kratko po vklade o tom, ze kolko embryjok bolo vhodnych na mrazenie a zhruba o tyzden dosla aj faktura. Ja som na prvy e-mail zareagovala a podakovala sa za super spravu, ze bolo co mrazit. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre