Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
24. máj 2013

@falin áno vpohode, picham clexane 🙂

falin
24. máj 2013

@melisska - veru tak a potom z toho vznikaju pekne nezmysly 😎 😀
Som rada ze ste v poriadku, krasne sa to cita. Len tak dalej, moja. Strasne sa s tebou tesim 😵

falin
24. máj 2013

@melisska - ja som tiez mala raz clexane a niekolkokrat fraxi. Spociatku aj ja v pohode, ale postupom casu, mi to vobec neslo pichat, som nevedela najst na bruchu miesto kam by som si to supla. Ty pichas stale do bruska? alebo do ramena?

lienka_1
24. máj 2013

@tlucka Nic sa neboj! Ja som bola skalopevne presvedcena, ze ovulku som mala v noci z utorka na stredu a OPU az vo stvrtok. Dokina na ultrazvuku videla 7 folikov a mala som 7 vajicok. Fakt som si bola ista, ze uz popraskali a vsetko je zbytocne. Len bud v klude, v RF vedia co robia 😉

izabela7
24. máj 2013

@falin mne Marcelko po laparke kazal preventivne pichat fraxiparine, aj ked som nemusela, tak som posluchla, a pichla si 5 injekcii, ale s poslednou som mala problem. Neviem, ci ihla bola tvrda, alebo moje sadielko na bruchu. 😀

lienka_1
24. máj 2013

Zienky, musim sa s vami podelit s tym, co mi vcera zahlasil moj muz. Ved mnohe z Vas viete ako sa citite po dalsom neuspesnom pokuse, ze vseko je zbytocne, ze vsetko je zle, ze svet je nespravodlivy a ostatne podobne halusky okolo toho. 🙄 Tak som si vcera ja vylievala svoje ubolene srdce mojmu muzovi a ze koncime a tak. Cakala som jeho klasicke odhodlane nie, ze sa pozbieram a ideme dalej. A on mi zahlasil: "Tak moja, ber ovos a ideme siat." Hned som spozornela, co za haluz to vypustil z ust. A on, ze "No ked uz chces hadzat flintu do zita, aby bolo kde!!!!!" Tak som sa schuti zasmiala aj cez slzy a mojmu rumazganiu bol oficialny koniec 🙂 Kde on chodi na take vyroky, netusim 🙂

lienka_1
24. máj 2013

@melisska Meli, nadhera, ze tak krasne rastiete 🙂 🙂 🙂

falin
24. máj 2013

@izabela7 - 😎 , vdaka

@lienka_1 😀 😀 😀 podareny je tvoj mm. Moj tiez take hlasky vypusta, ze len pozeram ci nehulil 😀

melisska
24. máj 2013

@falin ďakujeme 🙂
Picham do bruska, potom asi plece 😀
@lienka_1 😵

melisska
24. máj 2013

Dnes zase nikde nikohoooo, no jo 🙂

martinusa22
24. máj 2013

@melisska 🙂

ria191
24. máj 2013

@melisska pracujúce veličenstvo sa na chvíľočku hlási 😀 . No keby som tu mohla byť ja, tak som tu celý celučičký deň až by vás to mrzelo 😀 . To je super že ste obidvaja OK musí to byť krásne čumieť na to sono a rozmýšľať čo to asi bude aj keď je to samozrejme jedno 😀 .

ria191
24. máj 2013

@lienka_1 aj ja chceééééém takého mužíčka 😝 😝 😝 . To je super, že to tak berie a hlavne že to nevzdávate to je najdôležitejšie veď ani nemôžete máte nanučikov 😀 😀 😀 .

ria191
24. máj 2013

@falin no veď ja musím počkať na teba najprv. ty a potom ja kto mi bude posielať tehu vírusiky? Pokiaľ to nebudeš ty tak ja do žiadneho KET-u nejdem 😠 😠 😠 .

ria191
24. máj 2013

inak kočeny začína jún račice budú oslavovať a pokiaľ si dobre pamätám, tak je nás tu dosť, že?????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
24. máj 2013

evidentne si dokážem pokecať sama so sebou kde ste ????????????????????????????? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠. Nikto tu ani nehodí foto zo sona nech sa ostatné pokocháme?

falin
24. máj 2013

@ria191 - nevymyslaj, len pod pekne so mnou. Ved aj v aprili som ta o kusok predbehla, tak asi aj teraz 😎 . Virusiky posle @melisska, neboj nic

falin
24. máj 2013

@ria191 - moja, uz som tu aj ja 🙂 . Hej dost racic tu bolo, ja sice nie som, ale doma mam 2 🙂

falin
24. máj 2013

ria na foto si asi budeme musiet pockat na nase 😉 , potom si to dam asi zaramovat 😀 😀 😀

ria191
24. máj 2013

@falin uvidím čo povie pražák, ale inak mi to vychádza na 26.6. a to by som ťa predbehla ty začínaš ak si dobre pamätám až 15.6.

ria191
24. máj 2013

@falin až dvoch ty brďo oni ťa musia veľmi ľúbiť 😀 😀 😀 . Idem si vypočítať, aby som aj ja mala ráčika takže jún to určite nebude 😀

falin
24. máj 2013

@ria191 tak to jo, aspon budes posielat ty mne 😀 . a dufam ze prazak povie nieco optimisticke

ria191
24. máj 2013

zase zosadám ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

falin
24. máj 2013

@ria191 - Ved maju 😀.
to musis v oktobri 😉 , mne sa uz rysoval treti racik, ale zial to nevyslo ☹
Skoda, ze uz ides ☹ ☹ ☹

izabela7
24. máj 2013

@ria191 hlasim sa k raciciam 🙂 a aby sme mali racatko tak to vychadza na oktober.

lienka_1
24. máj 2013

@ria191 Moj muz ma neuveritelnu schopnost tresnut tu najabsurdnejsiu vec v tej najprihodnejsej chvili 😀 Ja som myslela tak, ze pojdeme po otuzilca a koncime, ale ako poznam svojho chlapa, zase na mna nieco vymysli 🙂

vilaamalia
24. máj 2013

Baby, ja uz by som chcela, aby mi bolo zle🙂 Chcem vela 17 dni po ET? 😀

dafy
24. máj 2013

ahojte dievčatá nemá z vás niektorá zvyšný merional alebo menopur??tie ktore ste uz tehulky a nepotrebujete 😉 este mi chýba 7ks

melisska
24. máj 2013

@ria191 akú fotky, ked dr. Nemá tlačiareň ...

sarasota
24. máj 2013

@melisska super ze ste v poriadku len tak dalej tesim sa s vami 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre