• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. novembra 2017 
@falin áno vpohode, picham clexane :slight_smile:
24. máj 2013 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska - veru tak a potom z toho vznikaju pekne nezmysly :sunglasses: :grinning:
Som rada ze ste v poriadku, krasne sa to cita. Len tak dalej, moja. Strasne sa s tebou tesim :dizzy_face:
24. máj 2013 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska - ja som tiez mala raz clexane a niekolkokrat fraxi. Spociatku aj ja v pohode, ale postupom casu, mi to vobec neslo pichat, som nevedela najst na bruchu miesto kam by som si to supla. Ty pichas stale do bruska? alebo do ramena?
24. máj 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka Nic sa neboj! Ja som bola skalopevne presvedcena, ze ovulku som mala v noci z utorka na stredu a OPU az vo stvrtok. Dokina na ultrazvuku videla 7 folikov a mala som 7 vajicok. Fakt som si bola ista, ze uz popraskali a vsetko je zbytocne. Len bud v klude, v RF vedia co robia :wink:
24. máj 2013 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin mne Marcelko po laparke kazal preventivne pichat fraxiparine, aj ked som nemusela, tak som posluchla, a pichla si 5 injekcii, ale s poslednou som mala problem. Neviem, ci ihla bola tvrda, alebo moje sadielko na bruchu. :grinning:
24. máj 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky, musim sa s vami podelit s tym, co mi vcera zahlasil moj muz. Ved mnohe z Vas viete ako sa citite po dalsom neuspesnom pokuse, ze vseko je zbytocne, ze vsetko je zle, ze svet je nespravodlivy a ostatne podobne halusky okolo toho. :rolling_eyes: Tak som si vcera ja vylievala svoje ubolene srdce mojmu muzovi a ze koncime a tak. Cakala som jeho klasicke odhodlane nie, ze sa pozbieram a ideme dalej. A on mi zahlasil: "Tak moja, ber ovos a ideme siat." Hned som spozornela, co za haluz to vypustil z ust. A on, ze "No ked uz chces hadzat flintu do zita, aby bolo kde!!!!!" Tak som sa schuti zasmiala aj cez slzy a mojmu rumazganiu bol oficialny koniec :slight_smile: Kde on chodi na take vyroky, netusim :slight_smile:
24. máj 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@melisska Meli, nadhera, ze tak krasne rastiete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. máj 2013 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@izabela7 - :sunglasses: , vdaka

@lienka_1 :grinning: :grinning: :grinning: podareny je tvoj mm. Moj tiez take hlasky vypusta, ze len pozeram ci nehulil :grinning:
24. máj 2013 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin ďakujeme :slight_smile:
Picham do bruska, potom asi plece :grinning:
@lienka_1 :dizzy_face:
24. máj 2013 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes zase nikde nikohoooo, no jo :slight_smile:
24. máj 2013 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
24. máj 2013 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska pracujúce veličenstvo sa na chvíľočku hlási :grinning: . No keby som tu mohla byť ja, tak som tu celý celučičký deň až by vás to mrzelo :grinning: . To je super že ste obidvaja OK musí to byť krásne čumieť na to sono a rozmýšľať čo to asi bude aj keď je to samozrejme jedno :grinning: .
24. máj 2013 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lienka_1 aj ja chceééééém takého mužíčka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . To je super, že to tak berie a hlavne že to nevzdávate to je najdôležitejšie veď ani nemôžete máte nanučikov :grinning: :grinning: :grinning: .
24. máj 2013 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin no veď ja musím počkať na teba najprv. ty a potom ja kto mi bude posielať tehu vírusiky? Pokiaľ to nebudeš ty tak ja do žiadneho KET-u nejdem :angry: :angry: :angry: .
24. máj 2013 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak kočeny začína jún račice budú oslavovať a pokiaľ si dobre pamätám, tak je nás tu dosť, že?????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2013 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
evidentne si dokážem pokecať sama so sebou kde ste ????????????????????????????? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:. Nikto tu ani nehodí foto zo sona nech sa ostatné pokocháme?
24. máj 2013 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ria191 - nevymyslaj, len pod pekne so mnou. Ved aj v aprili som ta o kusok predbehla, tak asi aj teraz :sunglasses: . Virusiky posle @Melisska, neboj nic
24. máj 2013 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 - moja, uz som tu aj ja :slight_smile: . Hej dost racic tu bolo, ja sice nie som, ale doma mam 2 :slight_smile:
24. máj 2013 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ria na foto si asi budeme musiet pockat na nase :wink: , potom si to dam asi zaramovat :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2013 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin uvidím čo povie pražák, ale inak mi to vychádza na 26.6. a to by som ťa predbehla ty začínaš ak si dobre pamätám až 15.6.
24. máj 2013 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin až dvoch ty brďo oni ťa musia veľmi ľúbiť :grinning: :grinning: :grinning: . Idem si vypočítať, aby som aj ja mala ráčika takže jún to určite nebude :grinning:
24. máj 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 tak to jo, aspon budes posielat ty mne :grinning: . a dufam ze prazak povie nieco optimisticke
zase zosadám :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
@ria191 - Ved maju :grinning:.
to musis v oktobri :wink: , mne sa uz rysoval treti racik, ale zial to nevyslo :frowning2:
Skoda, ze uz ides :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. máj 2013 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 hlasim sa k raciciam :slight_smile: a aby sme mali racatko tak to vychadza na oktober.
24. máj 2013 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 Moj muz ma neuveritelnu schopnost tresnut tu najabsurdnejsiu vec v tej najprihodnejsej chvili :grinning: Ja som myslela tak, ze pojdeme po otuzilca a koncime, ale ako poznam svojho chlapa, zase na mna nieco vymysli :slight_smile:
24. máj 2013 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, ja uz by som chcela, aby mi bolo zle:slight_smile: Chcem vela 17 dni po ET? :grinning:
24. máj 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte dievčatá nemá z vás niektorá zvyšný merional alebo menopur??tie ktore ste uz tehulky a nepotrebujete :wink: este mi chýba 7ks
24. máj 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 akú fotky, ked dr. Nemá tlačiareň ...
24. máj 2013 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska super ze ste v poriadku len tak dalej tesim sa s vami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. máj 2013 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok