Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sarasota
24. máj 2013

@ria191 ej veru veru same racice - dracice 😀

dafy
24. máj 2013

@melisska o chvílku budeš mat polovicu za sebou 😉

mimika1973
24. máj 2013

ahojte babky, jedna otazka: Preco si pichate injekcie len rano? a nie vecer? To Vam doki v Brne povedal alebo je to individualne? alebo je to vlastne jedno?
Pytam sa, lebo doteraz to bolo u mna len vecer medzi 18-20h maxi, o rane som nikdy nepocula...normalne teraz neviem ako to budem robit. 😕
No a musela by som si asi davat na rano budik, aby to bolo presne na hodinu kazdy den! 😀

mimika1973
24. máj 2013

@ria191 ano aj ja som rak! 😵

melisska
24. máj 2013

@mimika1973 ja vždy poobede, dôležité je to, že si pichame vždy v tu istú hodinu 😀 😀 😀

karinuska22
24. máj 2013

@vilaamalia Mne este zle nebolo a to som v 26.tyzdni. Je to individualne.

karinuska22
24. máj 2013

@martinusa22 Tak za tie 2 ciarky na 10.den moze pravdepodobne pregnyl. Test sa robi okolo 14.dna

martinusa22
24. máj 2013

@karinuska22 myslíš? Pregnyl som mala pichany 36 hodín pred vkladov

cora41
24. máj 2013

@melisska nadherna sprava🙂 zohriala mi dusicku 🙂

cora41
24. máj 2013

@martinusa22 moja, myslim, ze sa zbytocne strachujes... daj tomu pohodu a vieru, dnes si nerobila testik? budes az v nedelu alebo zajtra? toto nie je pregnylova ciarka, ta byva strasne slaba... len moja nepanikar a musis byt pozitivna, len tak to vyhrame 🙂

martinusa22
24. máj 2013

Baby nemôže ublížiť sex ked som možno tehotna a aj keby som bola tak neublizi to tomu?

cora41
24. máj 2013

@martinusa22 a mala si PK?

mimika1973
24. máj 2013

@martinusa22 skus spravit zajtra ranny testik! istota je istota! ;) alebo ist na krvicku pondelok! Pregnyl zostava v tele asi tak maxi 10dni po pichu potom uz nie...
Ale myslim, ze si tehu! mas aj dake vcasne priznaky? bolest podbrusko, vajecnik, prsia a pod?

cora41
24. máj 2013

@martinusa22 mne v Brne povedali, ze tri tyzdne ziadny sex... asi by som to neriskovala...

martinusa22
24. máj 2013

@cora41 netestovala som odvtedy, budem az v nedeľu na 14 den uz tak potom dávam foto

martinusa22
24. máj 2013

@mimika1973 vajecniky ma pobolievaju inak nic ale tie ma zvyknú pobolievat

cora41
24. máj 2013

@martinusa22 tak robis dobre, myslim, ze sa zbytocne trapis.. urob test zajtra a obavy budu prec, lebo sa budes trapit celu sobotu... ja som vzdy mala vacsie ciarky na poobednom teste 🙂

dafy
24. máj 2013

@mimika1973 mne tiez odporučil pichať rano 😨 predtým som pichala poobede....tiez mi to skomplikovalo to ranné pichanie ale zvladli sme 😝 😝

melisska
25. máj 2013

@cora41 ďakujeme 🙂
Aj ty budeš mať také správy 🙂

Dobré ranko 🙂 spachtosky 😀

tlucka
25. máj 2013

Ahojte, tak už som po OPU. Tak nakoniec som mala len 3 vajíčka, tak som trochu sklamaná. 😢 Myslela som si, že ich bude viac 😒
Teraz už len dúfam, aby sa pekne vyvýjali

izzie27
25. máj 2013

@tlucka budu sa vyvijat, ved su bojovnici.drzim palce 🙂

melisska
25. máj 2013

@tlucka nemás byť smutná, ale veselá, aby si ich podporovala🙂 opakujem sa, ale naozaj stačí jedno pravé 🙂

martinusa22
25. máj 2013

@tlucka no veru stačí len jedno a to práve ako som ja mala a vyzera to ze som v tom🙂

alka025
25. máj 2013

@tlucka neboj aj ja som mala 3 vajka a nakoniec nám zostal len jeden bojovník a toho mám v brusku a výsledok ešte nevieme ale všetko je v božích rukách. Veľa šťastia 🙂

dafy
25. máj 2013

@melisska ci pána ty normálne tu perlíš byť o 5:16 rano hore mna by to asi zabilo 😀 😀 😀 😀 😀 ...ale kebyže som tehula som ochotná aj ja takto rano vstávať 😝 😝 😝 😝

cora41
25. máj 2013

@martinusa22 no vidiiis moja🙂 skusala si dnes ten test alebo si odolala? 🙂

cora41
25. máj 2013

@alka025 ved to je super vysledok!!, niektore baby nemaju nic, tak sa moja tes 🙂 z tych troch ked sa ti budu 2 vyvijat skvelo a daju ti dvoch raraskov do brusko, len aby si nemala dvojky🙂 teraz sa upokoj a ver, uz to neovplyvnis a robila si vsetko, co si mohlo, tak si teraz trosku oddychni, lebo potom to nosit 9 mesiacov bude riadna fuska 😀 😀 😀

cora41
25. máj 2013

@melisska mojko, ty mas ale spanok 🙂 ja o takom case snivam este len niekolky sen a ty uz hore🙂 to si taky ranostaj stale, alebo iba teraz ked ste dvaja v jednom ? 😀 😀 😀

dafy
25. máj 2013

dnes v noci sa mi snívalo ze som predčastne porodila dievčatko a bludila po nemocnici v ktorom inkubátore je 😀 😀 no a minule ked som bola uz po vklade sa mi snívalo ze som porodila a ze som ho nechala niekde v domove a o dva dni som sa rozhodla ze ho chcem späť uz mi asi švitorí v hlavičke 😀 😀

melisska
25. máj 2013

@dafy budeš moja🙂 no neviem preberiem sa, wc, chlebík s rybacou natierkou, potom si ešte lahnem 🙂))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre