Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...
melisska
27. máj 2013
@ria191 😃
tancik
27. máj 2013
hlasim Baby , ze na 8 den po transfere mam test biely ako sneh. 😞
melisska
27. máj 2013
@tancik po kolkodnovej kultivacii? Treba moja vydržať, určite ti dr. Kázal urobiť test neskôr🙂
tancik
27. máj 2013
@melisska po 5dnovej kultivacii cize PK dali mi HB/1 som hotova z toho
tlucka
27. máj 2013
@speranza1 Ahoj; no dúfam, že to bojovníček vydrží a zajtra bude vklad. Dr. predbežne by mal byť vklad o 14. Chystáš sa zajtra aj ty do RF?
speranza1
27. máj 2013
@tlucka ano zajtra idem aj ja 🙂
speranza1
27. máj 2013
@tancik na osmy den moze byt este skoro moja.... niektorym babam na 8 den neukazalo nic a na 10 ty den uz mali ducha a postupne im ciarocka tmavla...este nezufaj a ver....
isabellaa
27. máj 2013
Caute baby, ako sa mate? Ja uz som vyrovnana, aspon si myslim. 1mrcha za mnou, este dve....
@speranza1 drzim palce
@melisska vidim, ze sa krasne dari, len tak dalej 😉
a dalsie
tancik
27. máj 2013
@speranza1 tak skusim este nejako vydrzat
speranza1
27. máj 2013
@tancik prajem ti z celeho srdiecka aby sa ti splnil sen x-) x-) x-)
@isabellaa dakujeeem 🙂
sarasota
27. máj 2013
@cora41 ahoj tak som si aj trosku poplakala od stasia srdiecko bije a bude az do konca je to krasny pocit zelam hlavne zdravicko to je najdolezitejsie 🙂 🙂 🙂
majbo
27. máj 2013
baby ,ktoré ste užívali pred ET a KET Estrimax na vystelku maternice,do kedy ste ho užívali? Totiž mne ho predpísali užívať ešte aj po Et-ku a teraz som sa dočítala v prib. letáku,že tehotné ho nesmú užívať vôbec... :-| no a myslím,že to je príčina prečo sa nám krásna silná blastička neujala 😞 😞 😞 ,či????
melisska
27. máj 2013
@tancik tak ešte vydrz 4 dni a potom testuj 😉
sarasota
27. máj 2013
@tancik ja som mala ducha az na 10 den este pockaj 😉
melisska
27. máj 2013
@isabellaa ďakujeme a čakáme aj na teba 🙂
sarasota
27. máj 2013
@tlucka treba mu verit a zajtra si ho prinesies domov 🙂
tancik
27. máj 2013
@melisska a ty si kedy mala pozitivny na kolky den?
sarasota
27. máj 2013
@speranza1 takze ides nato alebo mi nieco utieklo? 😉
tancik
27. máj 2013
@sarasota este 10ty den si mala ducha?
isabellaa
27. máj 2013
@melisska Ake pekneeee, vycarila si mi usmev 🙂
Pevne som sa rozhodla, ze sa dockame o tie dva mesiace 🙂
sarasota
27. máj 2013
@tancik ano na 10 den som mala takeho slabeho dusika ja som mala nizke hcg na 13 den 164 a predsa som bola tehulka 😉
speranza1
27. máj 2013
@sarasota ano... zajtra je moj velky den.... x-) :-x
sarasota
27. máj 2013
@speranza1 budem mysliet na vas a poprosim krasne hcg o 14 dni ine neberiem 😃
cora41
27. máj 2013
@sarasota dakujem moja, nech mas tento pocit cim skor aj ty a budes ho mat, to si pis 😃 😃
falin
27. máj 2013
@cora41 - super, krasna spravicka. Drz sa moja. Velmi sa tesim 🙂

@manita - ja som cital jednu studiu ze prave pri nizkom amh pomaha inofolic, par stranok dozadu (tusim v piatok alebo vo stvrtok) som pridavala rii link na tu studiu
speranza1
27. máj 2013
@sarasota rozkaz!!!! 😃 😃 😃
cora41
27. máj 2013
@falin dakujeme krasne 🙂
falin
27. máj 2013
@tlucka @speranza1 - dievcence, drzim palce na zajtra 🙂
falin
27. máj 2013
@majbo - ja som uzivala estrofem (to iste co estrimax) do 12tt
speranza1
27. máj 2013
@falin dakujem.. pevne verim, ze na zajtrajsi den nikdy nezabudnem...ale len v dobrom..... bude to jeden z dni na kt. nikdy nezabudnem.... x-) x-) :-x

Začni písať odpoveď...

Odošli