• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

12. decembra 2017 
dievcata neviete, ci nie su volajake obmedzenia na ceste do Brna?
27. máj 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majbo v klude ho mozes uzivat ja som ho brala do 15tt
27. máj 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy - na stranke mam/nemam lieky pribudli 2 nove, pozri sa tam :wink:
27. máj 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobre ranko sa praje! :slight_smile:
27. máj 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 a co Ta caka zajtra ak sa smiem spytat? :wink:
27. máj 2013 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 - vidim ze si pozitivne naladena, to je super. Verim tomu ze urcite nezabudnes a o 9m sa budes vytesovat z malinkateho uzlicka :slight_smile:
27. máj 2013 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tancik ahoj, veru treba urobit testik este o par dni, na kedy inac si mala termin testovania podla dokiho? mate aj mrazacikov ci nie?
27. máj 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41 krasna spravicka, len sa takto pekne drzkajte az do konca! :slight_smile: a velka gratulka buducej mamicke! :dizzy_face:
27. máj 2013 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tancik ja som robila len 12 den po ket, predtým nie :wink:
27. máj 2013 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inna74 ahoj, a ako ides merat ten menopur na 100ui? jedna ampulka a pol? :wink:
27. máj 2013 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 moja zajtra je vas den :slight_smile:
27. máj 2013 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lenka2013 lenka, nevzdavaj to este, ja som podobny pripad tiez, ale kedze idem vyskusat po 1x RF, tak este dufam v novu nadej! :dizzy_face: A softik som este ani nemala, tak reku co ked sa moze zadarit?! :wink: Skusim raz, alebo aj dva krat, a uvidi sa, tak pekne naladme pozitivne vlny, nic nie je este stratene!
A inac, vy ste nerozmyslali aj nad darcovstvom vajok? aj to je mozne a RF vraj ma dobre vysledky s tymto! :slight_smile:
27. máj 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41 uzasna sprava:slight_smile: tesim sa s Tebou a len tak dalej!!! Ja som bola rano na krv kvoli tomu, ci hcg rastie, tak som trochu vyklepana, co bude. Vo stvrtok by som potom mala ist tiez na 1. uzv, snad tam uz nieco bude vidiet :slight_smile: . Ako sa to vlastne cele pocita, ak si 6tt+6 znamena to, ze si na konci 7. tyzdna, takmer uz v 8.? A takto to ratas od 1. dna poslednej mrchy? Potom by som ja mala byt asi 5tt+5:slight_smile:
27. máj 2013 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, tak dnešné sono v 12 tt - máme 5,2 cm, všetky merania v norme. Tak sa tešíme. Drobec sa hýbal a cmúlal si ručičku.
27. máj 2013 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@mimika1973 zajtra mam KET :dizzy_face: :slight_smile: :zipper_mouth:
27. máj 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@speranza1 aha ok uz chapem! :wink:
Tak drzim palceky na Ketik, a to na 9 mesiacov!!! :slight_smile:
A kolko embryjok vkladate? s akou kultivaciou?
27. máj 2013 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika017 to musi byt krasne ho vidiet ako sa pohubuje, gymnazista maly! :wink:
27. máj 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 ja mam az testovat od dokiho v piatok...ale nevydrzala som, tak om skusila skor na 8 den po transfere
27. máj 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 mame len jedno jedine a akej je kvality to netusim....ja mu verim silno silno... takze nech je akekolvek, je nase a my ho milujeme uz teraz a tesiiiiime sa nanho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :zipper_mouth:
27. máj 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@melisska tak budem aj ja trpezliva
27. máj 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zlatanka30
@falin Ďakujem,trochu ste ma upokojili,no stále mám z toho zlý pocit,vystrašila ma inf. na príb. letáku,že tehotné nesmú tento liek užívať....po toľkých sklamaniach sa už bojím ...asi aj vlastného tieňa...všetkým prajem krásny deň a šťastné tehuľkovanie,či maminkovanie :slight_smile:
27. máj 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika017 ake mile:slight_smile: tak nech mu je u Teba tak krasne este velmi dlho:slight_smile:
27. máj 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika017 - kika, to je krasne. Dievcence velmi nas povzbudzujete takyminto pozitivnymi spravickami. Super, mam radost

@vilaamalia - verim ze pekne podrastlo. Kedy budes vediet vysledky?
27. máj 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tancik ach jaj, ta trpezlivost! :grinning:
Pravdaze je to skoro! :stuck_out_tongue_closed_eyes: A este sa takto dopredu stresovaaat!!! :zipper_mouth:
Vyckat a urobit testik ci krvicku len piatok!!!!! Niekedy je dobre pocuvat aj dokiho, nie je tak? :grinning:
Takze teraz "Wait and see"! A mysliet do toho piatku na nieco ine a naladit sa na zen vlnu! :dizzy_face:
27. máj 2013 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tancik - veru moja, treba trpezlivost, nic nie je este stratene. Prajem pevne nervy a v piatok krasne //
27. máj 2013 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin Popoludni by som mala vediet Hcg, po 13 dnoch som ho mala 392,98 a teraz mi ho este po 19 dnoch od ET zopakovali. Nebolo nejako velmi vysoke, tak preto aj teraz.
27. máj 2013 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Takato odpoved sa mi paci! :dizzy_face: :slight_smile:
Pravdaze mu treba verit, a to uz aj odteraz! On sa uz tiez nevie dockat mamickinho tepleho bruska, vsak tam kde je mu je predsa zima! :grinning:
Super, od zajtra Ketikujes! a nevies ani, ci je to blastocysta? neposlali Ti vtedy vysledky z mrazovania?
27. máj 2013 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 mne ani nezaslali mail o mrazeni, len fakturu...ja som im nasledne napisala, ze kolko mame zamrazenych a oni odpisali, ze mate zamrazene jedno embryo...takze asi tak..ale zajtra nam to lekar urcite prezradi a potom ti poviem.... :wink: .... len nech sa nam v poriadku rozmrazi a nech sme zdravucki vsetci:slight_smile:
27. máj 2013 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majbo - veru ani som netusila ze v pribal.letaku je ze sa to nesmie. Ale ordinovali mi ho aj v BA aj v RF, tak asi vedia co robia. Ja viem, clovek sa boji vsetkeho.
27. máj 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vilaamalia - verim ze si ako na trnoch. Dufam ze bude vsetko ok a ciselko bude pekne. Drzim palce
27. máj 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok