Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

julietka
26. okt 2009

ahojte babulky 🙂

mirindik podla mna je v tomto pripade najlepsia milosrdna loz, resp.to ani nebude klamstvo len jej nepovies vsetky skutocnosti. Jednoducho povedz ze obcas sa stane ze pri jednovaj.dvojickach jedno neprezije, ked uz teda tu fotku zo sona videla, povedz ze pri dvojkach sa to stava casto a velakrat nepreziju obidve a musis jej to podat v tom pozitivnom obraze ze vy ste mali vlastne velke stastie v tom nestasti ze vam prezila aspon jedna princezna. Na detaily bude vzdy dost casu aj porode ked si mamina vytvori citovy vztah k malinkej, celu skutocnost mozes povedat kedykolvek aj potom, ale aj nikdy..

julietka
26. okt 2009

bobi, ninocka ja vam z celeho srdca zelam aby ta motyka vystrelila 😉 a akby aj nahodou nie, reprofit to isti 😵

taky nebojkaj ta ciarocka urcite zosilnenie, skoda ze nie je dostat ten klasicky mamatest, ten je taky presvedcivejsi

olympia my sme na SK tiez museli k notarovi, ale to bolo este uplne na zaciatku ked sme zacali navstevovat centrum a este sme neboli manzelia, vlastne sme museli urobit pred notarom prehlasenie ze spolu zijeme uz niekolko rokov, v reprofite ich nic take byrokraticke nezaujima, im naozaj ide o tu podstatu veci kvoli ktorej ste tam prisli

tani velmi sa mi paci vas vyber torticiek, veduci bude mat radost 😵

takyna
26. okt 2009

Zuzlík ty nevies , alebo Lenka co je s Peckou??? 😨

zuzla80
26. okt 2009

Taky aj ja som po nej minule zháňala na fóre, ale nikto nič o nej nevie. Ja na ňu žiaľ nemám telefonický kontakt a neviem, či niekto napr. Lenka má. Tiež by som rada vedieť ako sa majú, hlavne, či je všetko v poriadku, keď sa neozýva.

Ahoj Juli 😉

takyna
26. okt 2009

ved to , ze uplne sa odtajila ☹ , hádam je vsetko ok, snad *Lenka na nu ma kontakt

takyna
26. okt 2009

Ahoj Juli 🙂 ty pracujes ci si doma?a ako 3D?

julietka
26. okt 2009

zuzlik mamina ajoj 😉

taky ja som od 7tt doma na PN< doki ma hned vypisala,takze oddychujem ak sa to tak da povedat, mam pocit ze doma mam stale viac roboty ako v praci, stale si nieco vymyslim, alebo som tu s vami 😉

teda babenky ja som si uz velakrat spomenula na pecu kedze som ju dlho v byvalej temicke nevidela, ja len dufam tiez ze je vsetko v poriadku, ved sa im krasne darilo 😕

julietka
26. okt 2009

taky az vecer ideme na 3D, budeme to mat namiesto kina 😀

takyna
26. okt 2009

bude to uzasny zazitok, priprav si more vreckoviek........ 😉 😵

julietka
26. okt 2009

taky ja si pripravujem skor vankus 😀 ja mam strasne problemy s tym palenim zahy a mam to od ET, vlastne to bol moj prvy priznak a teraz je to uz take ze nemozem vobec lezat, spavam skoro posediacky a minule mi aj UTZ robili na dvakrat co som sa musela kazdu chvilu posadit, takze som si to odtrpela a nemala som z toho taky zazitok...uz som na to vyskusala vsetko nezabera nic a v lekarni mi nic nechcu predat v tehu. Takze pijem "Bystrinku" co si kupujem v potravinach a spolieham sa na to ze kyselina vinna, citronova a oxid kremicity co obsahuje bobakom neublizi...

takyna
26. okt 2009

Juli ja som tiez od ET mala zahu, aj teraz mavam, hlavne po jogurte, ale pri tom sa mi stale ziadaju 😎 , ja to iste, uzivam, pri dcere som mavala takuto zahu....a musela som jest kysle zelene jablka to mi jedine zaberalo, ale u vyborne skus to ...,zjest 3vlaske orechy osupane s kosky

takyna
26. okt 2009

z kožky 🙂

zuzla80
26. okt 2009

Juli, že mamina, to jak super znie 😅

baby, aj mňa trápila niekoľko dni žáha, ale to bolo niečo neskutočné, ešte takto ma nikdy nepálila. Teraz to ustálo a už pár dni nepáli a mám pocit, že to bolo hlavne zo slaného jedla. Inak ja som počula, že vraj sú dobré na žáhu aj burizony - neskúšali ste?

takyna
26. okt 2009

áno fatra a burizóny biele zaberajú 🙂 , ale vravim aj tie vlasske orechy ale bez kože 😉

julietka
26. okt 2009

taky ja som skusala uz asi vsetko, suche rozky, orehy vsetkeho druhu pocnuc mandlami, jablka, mlieko..atd atd..na mna nic neucinkuje iba ta bytrinka, aj to si musim dat niekedy dvakrat za noc...ale kamaratka co zije v IT mi prinesie nejaky specialny sirup ktory je vyrobeny specialne pre tehotne, jej to pomohlo aj pri prvom aj druhom dietati tak som zvedava ci to na mna bude zaberat 😨

zuzlik, taky to je dobre ze viete z coho vas pali ta hnusna zaha, aspon sa mozete tomu vyhnut, ale mna pali aj z vody, ja nemozem dat nic do svojho zaludka, uplne zo vsetkeho ju mam 🙄 , ale ja si tu len tak pofrflem a viem ze je to vsetko len docasne a potom to bude ok 😉

tanitta
26. okt 2009

zuzlA.. AJ MANDLE ZE SU DOBRE...ups.... veduci mi neda pisat 😝 ...uz musim davat bacha VElky...na kable a zastrcky to je momentalne hit 😠 ...
miri...ja by som asi nepovedala teda o HK... ked uz....mas za tym a nevedeli...

ninockaskv
26. okt 2009

na zahu skuste aj citron..

a nebojte, ked bude zle pocas tehu, to si vsetko pretrpite a "vyzeriete" a potom sa uz nic zle nestane .. koniec bude dobry 😉

takyna
26. okt 2009

Mne vzdy vraveli, ze ked ta pali zaha , dietatku rastu vlasy, a bude vlasate, som Juli zvedava ake budu babenka u teba 🙂 , lebo moja dievka sa narodila s riadnym harom 😉 🙂

floskula
26. okt 2009

ahoj babule. prosim vas o nazor, mali ste niektora KET a stimulovali ste estrofemom? ako ste sa po nom citili? nieco ako migrena a pocit na zvracanie je bezne? dakujem. 😔

takyna
26. okt 2009

Floskula podobne ako estrofen, áno bohužial migreny pri tom su, aj zmeny nálad, aj pocit na zvracanie, nie u kazdeho , ale napr. ja som mavala taketo stavy 😔

floskula
26. okt 2009

taky, dakujem za info. to sa mam na co tesit. 😖

takyna
26. okt 2009

floskula , ale nie kazdy to tak znasa, bývaju výnimky 😉 🙂 , drzim ti palce nech je KET uspesny 🙂

floskula
26. okt 2009

dakujem. len ja mam migrenu, hnacku a aj busenie srdca. neviem, ci je to zhoda nahod a len je zmena tlaku, alebo co ja viem co. necakala som to, lebo pri konskych davkach pocas IVF stimulky mi nic nebolo a teraz zjem 2 mg estrofemu, co je fakt minimum a nejako mi je divne. a to nie ze by som sa akoze prehnane pozorovala. proste som sa praveze tesila, ze taka mala davka, ze aka pohoda oproti hormonom pri ivf.

kukulik30
26. okt 2009

ahojte 🙂
taky , co to vidim 😵 😵 😵 juchuuuu..tesim sa 😵

zuzlik aj tebe blahozeláááám, ako krasne pri tvojom mene svieti 5tt 😵 😵 😵

zdravim vas dievcence 🙂

mirinda10
26. okt 2009

floskula ja som iba priberala z estrofemu inak nic 😉

inak aj mna trapi zaha a pouzivam stale nieco ine a zatial sa to da len niekedy je to chvilka niekedy aj par hodin

takyna
26. okt 2009

Kukulicek dakujem 🙂 aj ked este radsej opatrne, krv je krv 😉 , malemu Samkovi k 3 rockom, vsetko dobre zelam, zdravicko, stasticko , lasku a nech sa mu cim skor ten surodencek dostane 😵

Neviem kocky ci ste to aj vy mali , ale ja mam take navaly tepla ako v prechode ☹

kukulik30
26. okt 2009

mirindik..aj na teba som myslela, urcite to nebolo lahke 😔 , ale som velmi rada, ze bambulka je ok 😵 😵 😵 😵

taky, takze islavy Diankinej 18 tky boli bujare 😀 ako som citala, ale sak tak to byva 😀 vsetko naj naj naj jej prajem 😉

takyna
26. okt 2009

dakujem za Didu, 🙂 veru bujaré, aj tanečné 😉

kukulik30
26. okt 2009

taky..tie navaly som aj ja mala, som vravela muzovi, ze sa citim ako v prechode, ale brutalne...v sekunde taka horucava ma zavalila, a v noci som sa na to normlane budila,potom som nemohla ani zaspat 😝 hnusne

takyna
26. okt 2009

presne Kukulik, potom sa ako stary chlap 😒 , ako keby bolo vonku 40stupnov v tieni 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre