• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

18. januára 2017 
@falin dakujem, snad to bude mile prekvapenie, ktore rastie a rastie:slight_smile: Aj Tebe vela stastia!!
27. máj 2013 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin vdaka za info :wink: no mne uz chýba iba 1ks najlepsie by bolo merional aby som mala pár :grinning: no a uz len dokupim pregnyl a clostilbegyt :slight_smile: ináč predtým som mala brat 5dni clostilbegyt....teraz napisal od 1dna ..do 6dna :unamused:
27. máj 2013 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 dneska tam isla moja suseda tak sa jej mozem spýtať :slight_smile:
27. máj 2013 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy super, tak ak budes nieco este dnes vediet tak ta poprosim mozes mi podat nejake aktualne infosky?... my zajtra vyrazame skoro, takze tu uz nestihnem nakuknut:slight_smile:
27. máj 2013 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 jasné budem jej volať ked prekročia hranice smerom späť su objedn..na 13:00 tak niekedy podvečer ti napíšem :wink:
27. máj 2013 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy velmi pekne ti dakujem, si velmi mila :slight_smile:
27. máj 2013 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vilaamalia bude krasne vysoke :slight_smile:
27. máj 2013 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 prosím ta to je najmenej co mozem pre teba urobiť :grinning: :grinning: :grinning: a ku komu ideš??
27. máj 2013 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota ako povies:slight_smile: a beriem Ta za slovo:slight_smile: dik
27. máj 2013 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41 jeeee to je super správa,ty si tehulka ,gratulujem a prajem krásny pôrod.Dakujem za typ DHEA.
27. máj 2013 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimika1973 Ahoj.Jamám menopur ešte z predchádzajúcej stimulky,v jednej ampule 600 u.i.Mám to nariedené v chladničke a každý deň si do inzulínky naberiem 100u.i.
27. máj 2013 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika017 krása :slight_smile:))
27. máj 2013 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy - tak super, ze uz vacsinou mas :wink: Ja idem bud. tyzden na preventivku, tak mam v plane vypytat recept na clostyl a pregnyl a este musim ist obvodnemu pre fraxik :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bude to vsetko. Ty si sa ako rozhodla s fraxikom? Budes pichat?
Ten clostyl si prever u dr., lebo tiez som vzdy mavala iba 5 dni, aj teraz tak mam.
27. máj 2013 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inna74 ahoj, velmi nechapem! To nemas individualne injekcie co robi kazda 75ui? teda mas ampulku s praskom a ampulku s tekutinou a spolu ich riedis?
600ui v jednej ampulke? to ako? a tiez preco je to nariedene dopredu v chladnicke?
Puregon a Gonal to viem, ze je jedna ampulka uz predplnena a clovek si len dozuje z toho na pich pich, ale menopur? o tom som takto veru este nepocula! :confused:
27. máj 2013 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy ahoj, a ten clostyl beries 1-1-1 ? ci menej? a potom s tym? injekcie? tiez od 1.dna ci neskor? co mas vlastne na recepte napisane? a aku dozu?
27. máj 2013 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin no ja dneska jej budem volat lebo tyzden bola na kongrese v čechách :slight_smile: (hematologička) ale písala mi ze pozistuje aj tam nieco co by pomohlo atd takze tento tyzden uz zacnem aj ja pichať :slight_smile:
27. máj 2013 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze dievcata volala mi hematologička od dnes zacinam pichat fraxiparín vraj mám aj trosku vysie ako ma byt zražanlivost krvi a este k tomu mi predpisuje prednison :confused: máte s tým skusenosti??....a vraj by som sa mala naučit sama pichat ten fraxík ja to ale neviééééém :grinning: :grinning:
27. máj 2013 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 áno 1-1-1 som brala 5dní clostilbegyt a injekcie od druhého dna ked dostaneš mš :slight_smile: ...a aku dozu?,to nechapem co si myslela
27. máj 2013 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 clostilbegyt teraz neviem ci od prveho alebo tiez az od druheho dna...neviem najst tie papiere s predosleho IVF
27. máj 2013 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 Pohodka nerobí mi to žiadny problém.Ako už som spomínala sú to také pozostatky z minulej stimulky tak som si to musela prispôsobiť.Nič zložité.A ako si na tom ty?
27. máj 2013 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy ja som mala stale od 2dc
27. máj 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin
ahoj, ten fraxik ti odporucili pred ET? ja idem este na kontrolne hcg v stredu, ze ci nejake este vysetrenie si mam dat urobit :confused: velmi zvazujem tu laparku v reprofite a dam si ju aj refundovat :dizzy_face:
27. máj 2013 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy ahoj. ak chces, pregnyl ti mozem poslat. mam jednu 5000-ku chladnickovanu, expiracia je do niektoreho mesiaca 2014. :slight_smile:
27. máj 2013 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1
ahoj moja, drzim moc palce na zajtra, teraz to bude to prave, uvidis :wink: jaj tak by som isla aj aj, ale nemam si ist pre co :cry: ale ja si pockam na jesen :wink:
27. máj 2013 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pufa som rada ze je vsetko v poriadku len tak dalej :slight_smile:
27. máj 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pisala som este rano dokimu a stale sa mi neoziva:(
27. máj 2013 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 nellinka, dakujem ti velmi pekne moja.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..velmi sa tesim na zajtrajsi den :slight_smile:
27. máj 2013 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1
to je super, len tak dalej.
27. máj 2013 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočky nemám moc dobré správy, embryjko má zatial len 2 bunky, takže je slabšie. Zajtra ráno mi majú ešte volať, skolaudovanie sa ďalej vyvýja a či bude vlastne vklad. Chce sa mi plakať :angry:
27. máj 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 mozno tu nebudem na MK...a nebudem velmi prispievat po zajtrajsku, lebo nechcem mysliet stale na jedno a to iste... to len aby si vedela, keby som sa neozyvala:grinning:....mam v plane sa nepozorovat a vobe netestovat... az ked mi to lekar povie:slight_smile:... verim, ze ja to vsetko hravo zvladnem:slight_smile: :dizzy_face: :zipper_mouth:
27. máj 2013 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok