Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimika1973
27. máj 2013

@jahoda333 a bez injekcii to bude? len clostyl sam?

dafy
27. máj 2013

@mimika1973 no neviem ale aspoň 6 týždnov pred vkladom..mne este plus dala tabletky prednison tie budem brat do vkladu?? ci tak nejako 🙂 skušam uz vsetko 😀

nelly3
27. máj 2013

@annetty
12 juna mam konzultaciu, ja idem v stredu este na kontrolne hcg po menstruacii, ale poviem, ti tento menzes hruza, krce, bolesti, pichania atd. som na tabletkach, cysta ma picha 😠 no silno zvazujem tu laparku v reprofite, uvidim a az potom by som isla na soft. , ale ked vidim tie testiky s 2, je mi moc smutno 😔 , musim ich schovat niekam.

jahoda333
27. máj 2013

@mimika1973 ahoj ano bez injekcii

martinusa22
27. máj 2013

Takze dámy žiadna krv nebude počkám az po 10 júni kedy pôjdem na ult do Brna a vtedy bude všetko istejsie, nebudem sa stym stresovat s krvou a behanim po gynekologovi nechám tomu voľný priebeh 🙂))mam take pocity v bruchu ako pri menzesi ale ničomu nebudem prikladat dôležitosť 🙂)) držím vam všetkým palce a ja sa ozvem po ult 🙂

izzie27
27. máj 2013

@martinusa22 tisko gratulujem k //. 🙂 🙂 🙂 Ak sa smiem spytat, ty si dokimu napisala mail a on ti povedal, ze mas tam prist na UTZ?

melisska
27. máj 2013

@dafy sikulka 😀

martinusa22
27. máj 2013

@izzie27 pisala som mu najskôr ale nic mi nechodili lebo ze niečo bolo s emailovou stránkou tak potom mi volal, ja som sa rozhodla ze pôjdem tam na ult chcem ísť najskôr tam , ale ze nemám sa znervoznovat a chodit skor na ult ze este je cas nato , ja sa tiez nechcem stresovat, bud to ma byt alebo nie🙂

melisska
27. máj 2013

@martinusa22 držíme palceky 🙂

izzie27
27. máj 2013

@martinusa22 verim ze to bude 😉

dafy
27. máj 2013

ináč som zvedává kde si budem pichať injekcie na stimulku ked uz dovtedy budem dopichaná od fraxíku 😕

renkita
27. máj 2013

@lenka2013 Ahoj, ja som stimulovala Clostilbegyt (1-1-1) 5 dni, Bravelle 2 ampulky ( je to podobne ako Menopur) 9 dni, od odberu vajok som brala utrogestan, Prednison a Fraxiparine a priplatili sme si za PICSI, mala som 11 vajicok a z toho sa 9 oplodnilo a dve vklad a prvy krat nam aj mrazili, co sa predtym nikdy nestalo, vzdy sa prestali vyvijat, alebo sa to skoncilo potratom. Z tohto posledneho pokusu som v 7 mesiaci a cakame dvojicky. Ja si myslim, ze PICSI pomohlo a Prednisom a Fraxik som brala do konca 16 tyzdna. Drzim palce aby sa to aj vam podarilo, netreba stracat nadej a samozrejme to otrepane, ale pravdive psychika robi vela.

mimika1973
27. máj 2013

@martinusa22 ale preco nejdes na krv? som si myslela, ze je to povinne ist! 😕
a az potom na utz....
No ak dovtedy vydrzis cakat, tak drzim palceky! a prines sem dobru novinu! 😉 🙂

mimika1973
27. máj 2013

@renkita ahoj, a ty si tiez bola v brne? ked robili ten picsi? to je to zvacsenie spermii, ze?

melisska
27. máj 2013

@dafy do ramena 😀

melisska
27. máj 2013

@nelly3 držíme palceky 🙂

martinusa22
27. máj 2013

@mimika1973 ze to neni nutne ani povinne ísť ns krv 🙂

kika017
27. máj 2013

Dievčatá, ďakujem Vám všetkým, že sa so mnou tešíte a držíte nám palce. Som rada, že sa tu tak podporujeme. Veľmi držím všetkým palce, aby sme čoskoro mohli držať v náručí naše vytúžené bábätká. Posielam Vám ešte pre radosť dnešné foto nášho drobca.

vilaamalia
27. máj 2013

@kika017 Este raz prajem vsetko najkrajsie!!! 🙂 Kedy mas vlastne termin?

kika017
27. máj 2013

Ďakujem, 15.12.2013

kika017
27. máj 2013

@vilaamalia Ako dopadlo dnešné kontrolné HCG, vieš výsledok?

vilaamalia
27. máj 2013

@kika017 Praveze zatial nijako:( Natahuju ma jak trenky:( Mam zavolat az zajtra. Ty mas krasny datum, do vianoc ste traja🙂 U mna az po Novom roku, pevne verim...

renkita
27. máj 2013

@mimika1973 Ano, bola som v Brne a uz by som do ineho centra ani nesla. Velka spokojnost. PICSI je, ze do misky so spermiami daju tekutinu podobnu aku vyluceje vajicko a tie spermie ktore idu k tej tekutine tak su zrele a ktore nie tak tie nie su zrele, cize pri oplodnovani sa pouzivaju len tie zrele spermie a nie tie ktore su pekne podla oka, lebo to ze je pekna nezarucuje zrelost. Aspon tak nejak som to mala vysvetlene, ze pri klasickom ICSI pouziju spermiu podla oka, ktora sa im zda byt OK. My sme mali spermogram v poriadku, ale aj tak sme mali stale problem, bez ICSI sa nam nic neoplodnilo a s ICSI sa sice oplodnilo, ale zle sa to vyvijalo a ked aj doslo ku vkladu, tak to nedopadlo dobre.

kika017
27. máj 2013

@vilaamalia Verím, že to bude na výbornú 🙂 Sú to nervy...

sarasota
27. máj 2013

@speranza1
Drahý Bože,máme na
rozdávanie veľa lásky a chceli
by sme sa o nu
podeliť s dieťatkom.
Prosíme Teba i anjelov,aby
ste nám pomohli s počatím.
Prosíme,pošlite do nášho
života jednu z vašich
najžiarivejších a najšťastnejších duší,a
umožni to tejto bytosti,aby
sa stala naším dieťaťom.Amen

melisska
28. máj 2013

@sarasota 🙂 Liečenie s anjelmi, asi str. 48, modlitba za pocatie dieťaťa 🙂 poznam ju moja naspamat 🙂
speranza myslime na vas 🙂
@vilaamalia moja uz je dnes 🙂 a dozvies sa krasne hcg

melisska
28. máj 2013

Dobre ranko🙂

melisska
28. máj 2013

Dievcata kde ste? Este spinkate ? 😀

natali225
28. máj 2013

@sarasota krásna modlitbička 🙂

falin
28. máj 2013

@mimika1973 - mimi, urcite to vyjde a RF ma naozaj super referencie. Veru rocky pribudaju, ale tiez sa este nechcem vzdat, aj ked jedno dietatko mame, bola by som velmi rada kebyze sa este jedno postasti. Uz som si terz po potrate hovorila ze koncim, ale neda mi to.
Inac, s tym pristupom vo Fr. som prekvapena, som myslela ze iba na SK to tak je 😖
Uvidis ako budes na soft reagovat. A co na to sliznica, ja mam opacny problem, mam ju vacsinou nizku, musia nasadit aj estrimax, aby trosku podrastla.
Idete tusim v lete? ci sa mi to pletie? Budeme drzat palce, nech RF zvysite statistiku 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre