• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

3. decembra 2016 
@lubica1979 tak velkeho bojovnika potom! :slight_smile:
30. máj 2013 o 18:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nelly3 u mna sledovali HCG az do 0, ale to zavisi od lekara. ale 9 je podla mna uz v pohode
30. máj 2013 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@daska32
diky, inac fakt keby mam test negativny, tak to lepsie predycham ako ked pozitivny aj krv a potom nic z toho :pensive: ach jo, este sa stale z toho dostavam :cry:
30. máj 2013 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: dievčatá dnes som sa stretla s lekárom ktorý mi dohodil gynekologa docenta na laparoskopiu vajcovodov oni mi ich vtedy vyoperovali no a....dr mi povedal ze s ním rozprával a zeon mi navrhuje ísť na kyret sliznice :confused: :confused: vraj on vidí v tej sliznici problém ze preto sa zrejme neuhniezdi embrio :rolling_eyes: vraj má s tým dobré skusenosti ze to robia zenám ktorým sa nedarí...odstránia sliznicu a vraj ona sa vytvorí nová :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful: ..počuli ste uz o niečom takom???ja som z toho paf :astonished: ...ale čo ak má pravdu?????ale zas na druhej strane čo ak mi tým ublížia ...no mám teraz zase nad čím rozmýšlať :rolling_eyes: :grinning: .....
30. máj 2013 o 22:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dafy ublížiť by ti to nemalo, no sliznica dorasta potom cca tri cykly. Ale je čerstvá a šanca sa zvyšuje, o tom som čítala. Kyret nie je rizikový zákrok aj keď všade je aspoň malé riziko.
30. máj 2013 o 22:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dafy aj ja si myslim, ze by to mohlo pomoct, ved sa hovori, ze po kyrete "akoby pohnojil", ja som mesiac po laparke a zaroven mi robili aj kyret, vraj sa potom lahsie uhniezdi, zatial este cakam na nejake vysledky z gastro a potom sa uvidi ci dovolia plodit
30. máj 2013 o 22:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@amali aj ja chcem takychto dvoch chrustikov v brusku :slight_smile:
30. máj 2013 o 23:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dafy Ja som bola na ultrazvuk u dr. co mi odporucal Koudelka a aj on mi vravel, ze kyret by pomohol. Ale fesi na to nic nepovedal. Rozhodla som sa verit Koudelkovi :slight_smile:
30. máj 2013 o 23:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sarasota Budu....urcite budu :slight_smile: Ja som tu dnes nejaku melancholicku naladu zavliekla....hanba mi!!!! :slight_smile:
30. máj 2013 o 23:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lubica1979 to je bojovnicek neboj bude silniet :wink:
30. máj 2013 o 23:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mimika1973 asi okolo 10 augusta
31. máj 2013 o 00:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lienka_1 mna to mata uz ale tyzden.Prave som to zajedla tromi napolitankami uz sa blizi mrcha.Mam polnocne orgie prave som prisla z prace.Manzel uz spinka tak si aspon takto uzivam. :grinning:
31. máj 2013 o 00:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lienka_1 takze nepojdes na ten kyret?
31. máj 2013 o 00:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sarasota :grinning: :grinning: :grinning: Ja mam dnes za sebou zdravu tycinku, v rychlom slede prelozenu milou a manzelovi som schrustala pol nanuku.....a to po nevydarenych IVF mavam take nechutenstvo, ze mam problem nieco prehltnut....tentokrat asi smutok zajem a hotovo :grinning:
31. máj 2013 o 00:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dafy Nie. Ja by som si zanho musela v RF zaplatit. A ja mam sliznicu celkom slusnu. U mna skor tie protilatky robia sarapatu.
31. máj 2013 o 00:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lienka_1 kolko pred IVF beries prednison?
31. máj 2013 o 00:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sarasota Dr. Madar z UPMD mi povedal, ze minimalne 6 tyzdnov pred transferom mam zacat brat, aby to malo zmysel. Dnes som pisala Koudelkovi, co a ako na KET, tak som zvedava, co mi povie. Teraz mi znizil davku prednisonu na 2,5mg, ale zato som mala intralipidove infuzie.
31. máj 2013 o 00:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lienka_1 takze ked dosiahnem zvýsenie sliznice tak to nemá zmysel či ako to mám chápať?? tie mm co meraju ultrazvukom to je akoze hrubka tej sliznice?....a preco potom to odporučaju ked sa to dá zvýšit aj liekmi?
31. máj 2013 o 00:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lienka_1 ja som brala 5 tyzdnov a verim ze prave ten pomohol
31. máj 2013 o 00:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lienka_1 @dafy preco este nehajate aj vy mate uz zajtra vlastne dnes volno?
31. máj 2013 o 00:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ochvilku sa k nam pripoji ranne vtaca melisska :grinning:
31. máj 2013 o 00:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@sarasota haha ze ranné vtáča si ma rozosmiala :grinning:
31. máj 2013 o 00:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem za srdiecko potesilo moju dusicku podrzim si ho zatial u seba a ak bude niekto smutnucky poslem dalej :slight_smile:
31. máj 2013 o 00:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dafy dnes sme ju predbehli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2013 o 00:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lienka_1 ty berieš teraz 1krát ten prednison?? ja áno uz 4den beriem tiez mi to vychádza ze cca 6týždnov budem brať,plus ten fraxiparín :slight_smile: som zvedavá či pomoze :zipper_mouth: ..začala som byť poz.naladena na dalsie IVF a teraz mi dali hrobaka do hlavy s tou kyretážou sliznice som zvedava co mi odpíse stelcl na to :sweat_smile:
31. máj 2013 o 00:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sarasota takže som prvá...Dobré ránko dievčence :grinning: ...Melisska konečne som ta predbehla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2013 o 00:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@melisska Dobre ranko :wink:
31. máj 2013 o 00:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@sarasota myslím ze uz aj lenka išla čučať :stuck_out_tongue_closed_eyes: už iba my dve tu koníkujeme :grinning:
31. máj 2013 o 00:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
a zaroven dobru noc upadam do komy :pensive:
31. máj 2013 o 00:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dafy takze predavas stafetu melisske
31. máj 2013 o 00:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok