Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
3. jún 2013

@speranza1
asi ano, ved naco mi budu, mozno robia aj zle, uvidim co koudelka odporuci. ved 8 rokov som prirodzene neotehotnela, tak pochybujem, ze su priechodne.

speranza1
3. jún 2013

@nelly3 tak budem ti drzat palce🙂....

falin
3. jún 2013

dobre ranko dievcence

@lubica1979 - krasny testik, blahozelaaaam

lubica1979
3. jún 2013

@falin ďakujem pekne

falin
3. jún 2013

@speranza1 - verim ze je to na dobrej ceste. Ja ked som bola tehu tiez cca 5-6 den po et som mala taky smotanovy az zltkasty vytok 😉

mimika1973
3. jún 2013

@nelly3 ahoj, laparka sa robi cez brusko, rezom este? Nie cez pupok (kde sa zavedie kamerka) a dva reziky dole pri slabinach?

mimika1973
3. jún 2013

Dobre ranko prajem! 🙂 Konecne u nas uz slniecko, hned iny a krasny pocit je! 😵

nelly3
3. jún 2013

@mimika1973
laparka sa robi ako pises, cez pupok + dva, to som pisala o laparotomii (rez cez brucho)

speranza1
3. jún 2013

@falin dakujem falin 🙂 za povzbudenie 🙂 ... ako sa mas?

mimika1973
3. jún 2013

@nelly3 aha, oki, zle som asi precitala 😀

mimika1973
3. jún 2013

@speranza1 ahojko,, ako sa citis mojka? zatial tomu verime, oki? 😉 🙂

speranza1
3. jún 2013

@mimika1973 u nas staaale prsiiiiiiii

mimika1973
3. jún 2013

@lubica1979 ahoj, bola si uz aj na krvicke? ake mas hcg?
Gtratulka mamina! 🙂

speranza1
3. jún 2013

@mimika1973 jasan moja.... velmi to nerozoberam, ci to vyslo , alebo nie... ja to uz aj tak neovplyvnim 🙂
no a ako sa citim? ako kazdy iny mesiac na 26 DC..takze necitim absolutne nic 😀

lubica1979
3. jún 2013

@mimika1973 ďakujem, dnes ráno som bola na krv, poobede budú výsledky, som veľmi zvedavá. Ešte sme nič nevyhrali, mám strach ako to dopadne.

tinkatinulka
3. jún 2013

@nelly3 ano laparka je s 3 dierkami...mam tu cest byť už po 🙂 ale moja prva bola rezom ako pišeš ale to dnes robia iba niekde kde sa chcu porýpat. takto to je uplne že pohodička 😀

speranza1
3. jún 2013

@lubica1979 vsetko bude v poriadku... uvidis🙂

lubica1979
3. jún 2013

@speranza1 ďakujem a Tebe prajem nech to dopadne čo najlepšie a nech na testíku sú //

speranza1
3. jún 2013

@lubica1979 dakujem a tebe prajem nadherne HCGcko🙂 🙂

nelly3
3. jún 2013

@tinkatinulka
jej super, lebo sa bojim, ze ked som mala laparotomiu, ze ci sa bude dat urobit aj laparka. takze asi ano a mala si aj zrasty po laparotomii? ja sa bojim, ze co vsetko tam budem mat - mam endometriozu 😠 ale ved nejako bude. takze si oki? aj ti nieco odstranovali? ako si sa citili po? ja chcem ist do reprofitu na laparku.

speranza1
3. jún 2013

@tinkatinulka ty si kde bola na LPK? a kedy?

@nelly3 nevies kolko stoji laparka v RF?

nelly3
3. jún 2013

@speranza1
8000czk - 350€, ale da sa poziadat o refundaciu, jednej kocke tento rok v reprofite robili hysteroskopiu a tiez poziadala o refundaciu a preplatili jej.

speranza1
3. jún 2013

@nelly3 zeby som si dala preplatit aj HSK?? 😀 😀 no uvidim🙂)) este mi nepreplatili ani IVFka 😀 😀 😀

nelly3
3. jún 2013

@speranza1
kukam tabulecku nasu krasnu a ty si vlastne uz 2x bola tehulka, takze to je na dobrej ceste, to biochemicke tehotenstvo sa ako prejavuje? aj teraz nieco beries okrem utrosu?

nelly3
3. jún 2013

@speranza1
robili ti v reprofite? ak ano daj si, jej preplatili fakt.

nelly3
3. jún 2013

@speranza1
IVF mne trvalo pokial mi prisli money na ucet 3 mesiace, v septembri som poslala refundaciu a v decembri mi prili peniaze na ucet. vcera som to prave kukala na ucte.

speranza1
3. jún 2013

@nelly3 bio si si preskakala aj ty teraz naposledy.... toto je biochem. teh.....
a ano HSK mi robili v RF... ale uz tomu bude asi rok? ani neviem ..musim doma kuknut...

tinkatinulka
3. jún 2013

@nelly3 ved praveže som mala zrasty a črievka prirastene k stene brucha, stale ma to tam bollelo..takže konečne ulava.ale boli zdesený z toho že ma niekto takto pred 5 rokmi dokaličil.no čo už teraz som už aj ma mudrejšia.citim sa celkom fajn aj ked narkoza je uplne niečo iné ako v RF, bola to sila ved ma 1,5 hodky operovali.trosku som to tam mala poprehadzovane, upratali mi tak prefukli vajickovody a juhu priechodné su a a j boli.Bolia ale vajacniky, drilling bol len tak light ale aj tak.dnes som 4 den po operacii a celkom fit, mam sa dva tyzdne šetriť a možme pokračovať.

speranza1
3. jún 2013

@nelly3 ja som im posielala vsetko 4.03 a zatial mi neprislo nist...ale trpezlivost ruze prinasa 😀

tinkatinulka
3. jún 2013

@speranza1 ano bola som LSK aj HSK aj drilling vo stvrtok ma operovali v FN TN, odporučam vrelo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre