Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ivanka0210
3. jún 2013

baby neviete mi poradit petrenko ma dovolenku ??

lubica1979
3. jún 2013

dnešné výsledky z krvi 1934 HCG, je to dobré?

amali
3. jún 2013

@lubica1979 supééééééééééééééér 😉 gratulujem a vitaj medzi tehuľkami reprofitáčkami

natali225
3. jún 2013

čafte baby, poraďte prosím, ktoré tlačivo mám vypísať do dôvery o refundáciu platby?

speranza1
3. jún 2013

@lubica1979 je to vynikajuce...ktory si den po ET? a vkladali ste 2 alebo 1?

lubica1979
3. jún 2013

@speranza1 dnes 17 deň po ET a vkladali mi 1.

vilaamalia
3. jún 2013

@lubica1979 blahozelam tehulka🙂 u mna boli podobne cisla a teraz som v 7.tt:) Oni v tom RF snad robia zazraky🙂

lubica1979
3. jún 2013

dievčatá, poraďte mi, aké je potrebné teraz absolvovať vyšetrenia. Volala som s mojou doktorkou a tá nemá prehľad, som asi jej prvá pacientka čo absolvovala IVF.

lubica1979
3. jún 2013

@vilaamalia ďakujem a Tebe gratulujem. Ja nemám žiadne zvláštne pocity a nič ma ani nebolí. Dúfam, že je to OK.

vilaamalia
3. jún 2013

@lubica1979 V RF odporucaju prist na sono o dva tyzdne od odberu krvi. ale to iste mozes urobit aj u svojho lekara. Napis aj svojmu dokimu do Brna vysledok, on Ta bude instruovat dalej. Lieky pravdepodobne uzivaj dalej, ako doteraz od ET.

daska32
3. jún 2013

@lubica1979 super, gratulujem ku krasnemu cisielku!zelam pekne tehulkovanie 😉

vilaamalia
3. jún 2013

@lubica1979 AJ ja Ti dakujem, zatial sa len tisko tesim, je to este skoro na nejaky ohnostroj🙂 Tie pocity neistoty, ci je dobre, ze nic necitis a ci je dobre, ze Ta niekde pichlo🙂, na to sa priprav, na psychike to prilis neprida. Ale hlavne, ze si v dalsom levely a nie je ziaden dovod na obavy. Drz sa!!!🙂 Nech brusko pekne rastie!!!

mimika1973
3. jún 2013

@lubica1979 suprove lubi! tesim s tebou!!! krasne hcg, kolky den si uz po ET? 🙂

lubica1979
3. jún 2013

@mimika1973 ďakujem Ti, 17. deň

mimika1973
3. jún 2013

@tinkatinulka tak ty si uz po? som ani nevedela! 🙂 Tak super, poreparovana a po pauzicke sup do toho, a s uspesnym koncom! 😉 😵

mimika1973
3. jún 2013

@amali sranda, akurat rano som nad tymi sulancami uvazovala, hadam si ich spravim veru! 😀
Ide tam hruba muka a uvarene zemiaky do cesta?

falin
3. jún 2013

@lubica1979 - nie dobre, to je suproveeee. Krasne spravicky

amali
3. jún 2013

@mimika1973 ano, zemiakové cesto 😉

mimika1973
3. jún 2013

@falin mame sice len 20°C, ale aj to je dobre oproti 15°C co sme mavali doteraz! 😉 Slniecko sa uz trosku schovava, ale verim, ze opat vyjde, a ako vzdy sa nam tu ukazuje hlavne na vecer! no sme otoceni na zapad stranu, tak nas vecer dost oslnuje! 🙂

mimika1973
3. jún 2013

@amali a recept s ingrediencami je aky u teba? nech to porovnam a urobim tie najlepsie! 😀

melisska
3. jún 2013

@lubica1979 to je výborneeee 🙂)) blahoželám 😵

amali
3. jún 2013

@mimika1973 zarežem sačik z mrazničky, uvarím a zjem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

falin
3. jún 2013

@mimika1973 - veru tych slnecnych 20 by potesilo aj tu. U nas prsi a prsi a prsi a je nejakych 13-15 st. 😖

lubica1979
3. jún 2013

@falin
@melisska
@amali
@daska32 ďakujem Vám veľmi pekne

melisska
3. jún 2013

@amali aj ja mám také 🙂 ináč robím zemiakové cesto ako na slivkove knedle 🙂

amali
3. jún 2013

@melisska presne tak........aj tie mám v mrazáku 😀

skaredekacatko
3. jún 2013

Tak som sa objednala na prvu konzultaciu do brna, 20 k doktorovi Otevrelovi nas objednali.Neviete aky je?

vilaamalia
3. jún 2013

@skaredekacatko je super, ma odborny pristup, robil mi posledne ET, vela sa pytaj, je otvoreny🙂

tinkatinulka
3. jún 2013

@mimika1973 dakujem no dufam, prave som dosla od mojej gyndy z kontroly tak buduci mesiac folikulometria aby sme zistili ako ma napravili a potom je to v rukách osudu alebo Stepanka 😝

skaredekacatko
3. jún 2013

@vilaamalia vdaka, ked ja vzdy zabudnem co sa chcem opytat. Co sa vlastne robi na prvom stretnuti,? Aj beru krv ci nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre