Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinka9075
3. jún 2013

@lubica1979 pekné hcg gratulujem len tak ďalej 🙂 🙂

tinka9075
3. jún 2013

@lienka_1 ja som pri poslednom ivf mala Gonal a výsledok 22 vajíčok ako sliepka 😀 😀

cookienka
3. jún 2013

@lubica1979 no krásne hcg maš lubi, gratulujem a držte sa🙂

lienka_1
3. jún 2013

@tinka9075 Ale ved ty si mala IUI, alebo to niekto iny? Uz som z toho zmatena 😀 😀 Ked som Koudelkovi povedal, ze pri poslednom normalnom IVF mi dali 450j. gonalu, tak mu vyletelo obocie az ku vlasovej ciare 😀 Menopur som mala od kamosky zadara, tak sme isli do menopuru a nedam nanho dopustit. Ja som bola vzdy velmi slaba v znaske, takze 7 vajok je u mna zivotny vykon.

tinka9075
3. jún 2013

@lienka_1 áno iui ale na sk 3X ivf som mala 🙂 🙂

mimika1973
3. jún 2013

@lienka_1 ahojky, to znamena, ze aj pri velkych konskych davkach hormonov, uroda vajok moze byt nizka! Koudelka nieco na to aj povedal? ci sa len zacudoval? 😉
Velke davky asi nehraju velmi na kvalite, vzdy som si myslela opak, ale asi to tak nebude! 😉
A softik robi zazraky potom, je to asi spontannejsie a prirodnejsie riesenie na stimulovanie vajok🙂
Vsak uvidim ci to tak bude posobit aj u mna...mavala som 225j menopuru ci fostimonu predtym, a teraz mi navrhuju len 75j menopuru s clostylkom 😉 Dufam, ze daco vyprodukujem aby sa to oplodnilo a uchytilo tiez. 🙂

lienka_1
3. jún 2013

@mimika1973 No vzhladom na to, ze som mala dost vysoke AMH, tak produkcia vajicok bola aj pri vysokej davke hormonov mala. Koudelka nepovedal vela, len, ze by mi taku konsku davku nikdy nedal. Ja som nikdy nemala vajka z praveho vajecnika, alebo iba velmi malicko, teraz tam boli 3 folikuly a boli krajsie ako v lavom. Aj sama dokina, co mi robila ultrazvuk sa cudovala, ze ved mne ten pravy predsa poriadne nefunguje a ze zrazu toto. A neboj sa, vajka urcite budu 😉

melisska
4. jún 2013

Dobré ranko 🙂

melisska
4. jún 2013

Chceme slniečkoooooo

rot
4. jún 2013

dobré ráno 🙂
@lienka_1 ja som mala melatonínovú kúru (tie tri mesiace) pred týmto ivf. Síce som so spaním problémy nemala, ale tiež kvôli kvalite vajíčok. 😉 Rovnako Déčko a materskú kašičku.

speranza1
4. jún 2013

dobre rano vsetkym.... 🙂

strapula27
4. jún 2013

@melisska dobre ranko, u nas trosku vykuklo slniecko,mohlo by to tak ostat, potrebujeme slnkoooo🙂

manita
4. jún 2013

kočky, dohodla som si konzultáciu do Brna, chcem sa vás spýtať - na SK treba dať pred IVF urobiť u svojho všeob. dr. predoperačné vyšetrenie pre ženu + krv a muž si musí dať urobiť vyšetrenie krvi na rôzne choroby. Ako je to v Brne? Tiež s tým posielajú k všobecnému alebo si to urobia tam v RF pre ženu aj muža? Dík.

natali225
4. jún 2013

Baby, dnes 13. deň po ET 🙂

speranza1
4. jún 2013

@natali225 naaadhera... potichucky gratulujem 😵 😵 🤐

natali225
4. jún 2013

@speranza1 ďakujem, som sa konečne dočkala po 13 rokoch 🙂

speranza1
4. jún 2013

@natali225 my cakame este len 6 rokov a zrejme sme sa ani tentokrat nedockali...a nechcem predbiehat udalosti... ale volajako to podvedome asi kazda zena vie, ked to nevyjde...nevadiii... aj tak neprestaneme bojovat 🙂

speranza1
4. jún 2013

@natali225 kolko ste vkladali moja? 1? alebo2?

natali225
4. jún 2013

@speranza1 moja, aj ty sa dočkáš, ja síce už mám 13 ročného syna, ale veľmi sme ešte chceli druhé 🙂 a konečne po roku sa to podarilo, toto bolo moje 3. IVF ale prvé v RF a oplatilo sa, som veľmi rada, že som šla do Brna 😉 🙂

natali225
4. jún 2013

@speranza1 2 10-bunkové bublinky 😀 🙂 😉

manita
4. jún 2013

@natali225 je to krása! akú si mala stimulku?

natali225
4. jún 2013

@manita mala som 225 j merionalu + clostyl 1-1-1 + 3 orgalutrany a nakoniec ovitrelle, mala som 3 vajka, ale len 2 z toho zabojovali a aj sa vložili, tretie sa nedooplodnilo

melisska
4. jún 2013

@strapula27 aj u nas , ale je čiernava , uvidíme🙂
@natali225 nádhera moja🙂

natali225
4. jún 2013

@melisska ďakujem moja 🙂

speranza1
4. jún 2013

@natali225 aha...tak my sa snazime uz aj s centrami 6 rokov....2x IUI neg, 5xIVF neg a teraz 1 KET vysledok este neviem ????
ale z celeho srdiecka vam GRATULUJEM 😵 😵 😵

manita
4. jún 2013

@natali225 takže čakáš na dve srdiečka 😉

martinusa22
4. jún 2013

Baby odkedy sa vlastne rátajú týždne, v ktorom týždni by som mohla byt ked pred troma týždňami som mala vkladane embrijko? Alebo sa to ráta od poslednej menstruacie?

natali225
4. jún 2013

@speranza1 držím ti veľmi pršteky a ďakujem veľmi pekne, som od Štelcla dostala najkrajší narodeninový darček 😀 (deň vkladu) 🙂

zlatanka30
4. jún 2013

@martinusa22 zhruba 6 tt

speranza1
4. jún 2013

@natali225 😵 posielam srdiecko..aby ti pomahalo aj nadalej🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre