Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

martinusa22
4. jún 2013

@speranza1 ja som mala 12. 5. Vklad takze asi taky treti týždeň po... Nebola som na krvy ani nic az na ult idem budúci týždeň

andydi
4. jún 2013

@pufa ahoj, diky, gratulujem k babatku....Bola si na SOFT-e?Kolko si mala vajicok?Ja mam za sebou 3 neuspesne pokusy na SK, teraz idem na konzultaciu k Stelclovi, chcela by som skusit soft, lebo som nemala vela vajicok a neboli kvalitne.Pri IVF som mala aj Gonal aj Menopur a prave sa mi zda, ze ta prva stimulacia s Gonalom bola asi lepsia.

speranza1
4. jún 2013

@martinusa22 a testik si robila?

martinusa22
4. jún 2013

@speranza1 ano robila aj tri krát este pred týždňom a vyzera to ze som v tom boli tam dve //

jahoda333
4. jún 2013

@melisska no ved prave to ze sa musim s nim este skontaktovat lebo zase moj gynekolog robi len tri dni do tyzdna a mimo vobec nerobi som z toho uplne ze zmatena

falin
4. jún 2013

@tlucka - dobre si sa rozhodla, stres by ti urcite neprospel, a ked pises ake to mate v praci, tak radsej byt doma. Aj ked sa clovek viac pozoruje, lebo ma viac casu na seba. Zober si dobre hrubu knihu a citaj 😎

@speranza1 - este nie je nic stratene , moja. Ako pise Amali a kopec inych dievcat. Ver babuliatku. Posielam extra davku energy 😎

@jahoda333 - za malo. Veru skus tak, podla mna ta dr. neodmietne.

natali225
4. jún 2013

@speranza1 a ja ti posielam tehu vívrusiky TTTTTTTTTTTTTTTTT 😀

speranza1
4. jún 2013

@martinusa22 to je supeeeer....
@falin
@natali225 dievcata...tak velmi Vam dakujem za podporu.... vazim si to... poviem Vam pravdu, ze uz je mi do placu ( ale to prejde)...

martinusa22
4. jún 2013

@speranza1 no ale tie bolesti brucha ako pri menzese a špinenie vecne neni super no ved uvidíme v piatok 🙂

speranza1
4. jún 2013

@martinusa22 a neskusis si este urobit test dnes-zajtra?

mimika1973
4. jún 2013

@speranza1 a ake to mas spinenie mojka? hnedaste, ruzovkaste, ci cervene? v akej kvantite? stopa na slip vlozke ci pri utierani na wcku?
7.den este nic neznamena, moze ist kludne o to uhniezdovanie embryjka, preto to spinenie,pokial ovsem nebude velmi intenzivne! 😒 Urcite pokracuj s utrosom!
Boli ta aj podbrusko pri spineni ci nie?

speranza1
4. jún 2013

@mimika1973 raz ma boli a potom neboli.... na vlozke je to trilinka svetlo hnede a na papieri su take ako keby hnede vlasocnice... (zatial)

martinusa22
4. jún 2013

@speranza1 no rozmyslala som ze ho este pred ult spravím myslíš ze by som mala?

amali
4. jún 2013

mnaaaaaaaaaaaaam boršč od manžela navarený je najsamlepší 😀

speranza1
4. jún 2013

@martinusa22 asi ano....ja by som testla.... a kedy mas ten UTZ?

speranza1
4. jún 2013

@amali tak ty mas akeho dobreho manzelika...mne boršč zaberie velmi vela casu.. pretoze ho robim pravy rusky..2 druhy masa, zvlast varim cviklu, zvlast kapustu a pod...ale stoji za to 😀

amali
4. jún 2013

@speranza1 u nás varí len môj mužíček a výborne 😉

martinusa22
4. jún 2013

@speranza1 no doki povedal ze najlepsie by bolo az po 10 júni ale ja mozem az 14 piatok

speranza1
4. jún 2013

@martinusa22 tak skus ten test a ukaz nam ho... nech nas zahreje pri srdiecku🙂
@amali tfuj tfuj tfuj.... tak to mas zrejme skveleho manzela 😵

mimika1973
4. jún 2013

@martinusa22 ahoj, ja by som sla Rovno na tu krv! 🙂 Aspon uvidis ake mas hcg....test ti ukaze len dve kolajnicky. 😉

martinusa22
4. jún 2013

@speranza1 skúsim veruze a potom vam to sem dám 🙂

speranza1
4. jún 2013

@martinusa22 budem sa veeelmi tesit...je to velmi povzbudzujuce vidiet a zdielat uspechy s inymi zienkami... 🙂

mimika1973
4. jún 2013

@speranza1 tak to je v poho este, sleduj ako sa vyvinie situacia 😉 Pokial nejde o typicku cersvtvu cervenu krv a vo velkom mnozstve aj, je tu sanca! 🙂

speranza1
4. jún 2013

@mimika1973 iste... 🙂

nelly3
4. jún 2013

@speranza1
a netestuj skor ako na 11,12 den moja oki. zbytocne sa budes stresovat.

speranza1
4. jún 2013

@nelly3 tak to veru ze nebudem ani moja.... uz som si prilis vela krat zazila ako ciarky slabnu... uz to zazit nechcem... bud tam nech su..alebo nie....

nelly3
4. jún 2013

@speranza1
spravny pristup 😉 ja ked som spinila na 15 den po KET som to nevzdavala, lebo vela bab spinilo, tak ma trosku ukludnili, ale na 19 den po KET ked uz som mala aj cervenu krv, tak som vedela, ze to nebude dobre, ale zase ja som nejako moc aj stresovala, aj som si to asi privolala alebo co. nabuduce budem kludna, dufam 🙂

daska32
4. jún 2013

@speranza1 spinenie este nic neznamena.to moze byt dobre znamenie

ria191
4. jún 2013

@speranza1 iba som nakukla a hneď padám ☹ ☹ ☹ , ale teba si veru neodpustím bosorečka moja východniarska 😀 😀 😀 . Ono je to síce teraz na mašľu, ale ja verím, že ty to zvládneš a o krpcovi ani nepochybujem drž sa mojenko tfuj tfuj tfuj.

vilaamalia
4. jún 2013

neviete mi niekto poradit, existuje nejaka asi skor sukromna gynekologicka ambulancia, kde ked zavolam, zoberu ma tam behom 1 al. 2 dni? NIeco ako sukromna pohotovost. V Ba alebo okoli...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre