Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
4. jún 2013

@ria191 - cauko kočka, ukaz sa castejsie. Chybas tu ☹

sarasota
4. jún 2013

@speranza1 vsetko je v poriadku drobcek sa zahryzkava posielam srdieco nech potesi tvoju dusicku 😉

sarasota
4. jún 2013

@natali225 gratulujem a poprosim sup sa do tabulecky ked si reprofitacka 🙂

sarasota
4. jún 2013

@falin 🙂 aspon nemyslim na smutne udalosti ☹ a mame prehlad 😉

inna74
4. jún 2013

Ahojte kočky,vie mi niektorá opísať ako prebieha OPU?či môže byť partner s tebou v izbe po narkóze,alebo si tam sama?ďakujem za odpoveď.

cookienka
4. jún 2013

@inna74 no my sme mali OPU v sobotu, takže skoro nikto tam nebol. boli sme na izbe sami, ja a manžel a bolo to bez nejakých zdlhavého cakania, a celý cas tam bol muž so mnou, akurát teda na sale pri odbere nebol 😉
A spermie odovzdal niekedy tušim medzi tým ako som ja sa chystala na stole....velmi dobrý prístup a nestresujúci zážitok.
So sebou len dlhé tričko a papučky, a ponožky....

nelly3
4. jún 2013

@inna74
moze ak je volne miesto na izbe, ja ked som bola, tak nebolo miesto volne, ale to bolo cez tyzden mozno aj preto 😉

cookienka
4. jún 2013

baby dnes som si pozerala staré výsledky z iscare a ani som si nevšimla že mi tam dr. napisala že vraj som obezna....no pekne 😝 nie že by som trpela podvýživou a pri poslednom IVF u nich som trochu nabrala ale pri výške 174 cm mam 69 kg....akože fakt obezna?? 😒

cookienka
4. jún 2013

@nelly3 presne ako pišeš asi fakt zaleži aj od dňa, ale všetci boli fakt milí a príjemní

nelly3
4. jún 2013

@cookienka
he-he, ze obezna ty kokso, to by bola asi kazda druha 😀 ja mam ako ty 173-174 cm a vahu 66. kedysi som mala ja 69, aj 72 😉

nelly3
4. jún 2013

@cookienka
ale akoze 5-6 kg dat dole a som happy 😵

cookienka
4. jún 2013

@nelly3 presne, akože aj ja sa snažim dat dole teraz medzi IVF-kami tak 5-6 kg ale teda ma to trochu šoklo....aj ked je to nepodstatná blbost 😀

inna74
4. jún 2013

@cookienka ďakujem za odpoveď,zajtra mám opu tak ma to zaujímalo.

cookienka
4. jún 2013

@inna74 tak držim palce, nech je všetko ok

inna74
4. jún 2013

@cookienka ďakujem pekne, idem sa na to vyspať.pekný večer prajem.

lucky29
4. jún 2013

Ahojte, potrebovala by som pomoct s vypisovanim ziadosti o refundaciu z VZSP. Ktora by mi vedela pomoct? Do kedy mam cas na poziadanie refundacie?

pufa
4. jún 2013

@andydi mala som myslím 115 Ui gonalu denne 7 alebo 8 dni a mala som dve vajíčka obe zrele a obe sa pekne vyvijali, vložili jedno, druhé zamrazili. Ja som stimulovala vždy s gonalom len privyssich dávkach to išlo na úkor kvality u mna.

melisska
5. jún 2013

Dobré ranko 🙂
@lucky29 s vypisovanim nepomôže, ale viem, ze žiadosť o refundaciu posielajú až po vyplatení faktúry v brne, posielajú aj faktúru a tu poisťovňa preplati 🙂
@inna74 držíme palceky na opu 🙂

speranza1
5. jún 2013

@daska32 dakujem za podporu 🙂

@ria191 mojaaaaaaaaa... lubkam ta...ty si sa prisla pozriet na mna...to je mileee. ...a dakujem ti za vsetko... je to na milu jarmilu..ale vydrziiimeeeeeeeeee 🙂 😉

speranza1
5. jún 2013

@sarasota dakujem prekrasne moja... a tebe sa ako dari????

melisska
5. jún 2013

@speranza1 nič nieje na milu jarmilu , držíme silne palceky aj na nohách 😵 😉

speranza1
5. jún 2013

@melisska dakujem 🙂

natali225
5. jún 2013

@sarasota ďakujem moja, ok idem do tabuľky 🙂

natali225
5. jún 2013

14. deň po ET - test z RF 😉

amali
5. jún 2013

@natali225 gratulka 😉

natali225
5. jún 2013

@amali dík amali, konečne sa to podarilo, no ešte ma čaká dlhá cesta 😉

amali
5. jún 2013

@natali225 čaká...ale krásna....teším sa s tebou 🙂

speranza1
5. jún 2013

@natali225 jaaj gratulujem... a ospravedlnujem sa 2x som klikla na paci sa mi to a potom mi vyskocilo ze nepaci sa mi to 😲 ..... prepaaac..bol to omyyyl 😀 😀 😀

melisska
5. jún 2013

@natali225 teraz dávajú nijaké lepšie testy, ako nám 😀

natali225
5. jún 2013

@speranza1 v pohodeee, ani som si to nevšimla 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre