Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
5. jún 2013

bre ranko koceny 🙂 ,
@speranza1 a ty pracujes alebo si PN?

natali225
5. jún 2013

@melisska no veď to som si všimla aj ja, že vy ste mali také nejaké papierové a nám už dali kazetové 😀

nelly3
5. jún 2013

@melisska
vsak, nam dali taky ten uplne obycko.

melisska
5. jún 2013

@nelly3
@natali225 no veď, na nás ušetrili 😀

natali225
5. jún 2013

@melisska 😒 🙂

tlucka
5. jún 2013

@natali225 super, gratulujem 🙂

speranza1
5. jún 2013

@nelly3 pracujem... 😀

falin
5. jún 2013

@sarasota - jasnacka, je to perfektne, ze je to stale aktualne 😉

@cookienka @nelly3 - baby trnavcanky akesi ste vysoke 😀 , ja mam 172 cm, vahu radsej nepisem lebo ma ukamenujete 😀 😀 😀
@annetty - kdeze si sa nam stratila? dlho si tu nebola

@inna74 - drzime palceky 😉
@melisska @natali225 - aj ja pozeram ze ake nove testy, ja som mala v aprily este stary, ale to je jedno, hlavne nech ukaze // 😎

lubica1979
5. jún 2013

Ahojte, baby v ktorom týždni už vidieť na utz činnosť srdiečka?

falin
5. jún 2013

@speranza1 - ahoj pracujuca inteligencia. Ako je dnes moja?

falin
5. jún 2013

@lubica1979 tak v 6-7 tt. Kedy mas ist na utz?

nelly3
5. jún 2013

@falin
ja mam tych 173-174cm a vahu 66, ale chcem mat 60 kg 😀

ria191
5. jún 2013

@nelly3
@falin
@speranza1
@melisska
@sarasota caute kočule 😀 😀 😀 kuk na sekundičku. Ale vám závidím, že ste teraz spolu ☹ ☹ ☹ . Kua musím to nejako vyriešiť, aby som len "nekukala" a aj prispievala. Speri je super, že si v robotke možno ti to rýchlejšie ubehne 😝 aj keď asi aj počo robí svoje kurňa už je to fakt na mašľu toto je akože leto 😠 😠 😠 ? Tak aj ja prispejem svojou výškou a váhou 177cm a 66kg ale už pracujem aby 6-ka išla kade ľahšie 😀 😀 😀 včera stepper a brušáčiky a menej žeriem 😀. Kočulky nestíham reagovať na ostatné všetkým novým tehuľkám veľká gratulka a čakateľkám fakt pevné nervy 😕 😕 😕. Zatiaľ sa tu majte krásne a ja sa určite čoskoro pripojím 😀 😀 😀. @dafy dafča ty kde trčíš???????

speranza1
5. jún 2013

@falin ahoj moja.... hej pracujem🙂 a ako sa mam dnes??? tak ako vcera... spinim tak do sivo hneda...dnes som 28DC... normalne by som mala menzes od 28 DC do 30DC... tak uvidime... ciculky ma uz nebolia, a citim sa normalne ..akurat vcera ma pobolievalo brusko ako na mrchu..ale len niekedy..... a ty ako?

speranza1
5. jún 2013

@nelly3
@ria191 Boooze zeny vy ste take stihle?????? a vysoke...ach ako vam zavidim... ja svoje miery radsej ani nepisem..... 😲 😲 😲 😲 ..ale 4-5- kg musia ist dole urcite ....

lubica1979
5. jún 2013

@falin na budúci týždeň, idem sa objednať na sono do Brna. ET som mala 17.5.

tinkatinulka
5. jún 2013

@speranza1 aj ja pozeram ake výšky tu píšu kočky, my čo začíname 160 tkou to mame tažké 😝

speranza1
5. jún 2013

@tinkatinulka no ja mam do tych 160 cm 😀 😀 😀 😀 ..som malinky prcek ... a mam 54 kg!!!!! najviac v mojom zivote..stale som mala 48-50 kg maximalne a teraz ze toto... fuuuuuuuuuuuuuuuuj 😀 😀 😀 😀

tinkatinulka
5. jún 2013

@speranza1 no cica ja mam 167 ale kila radsej nenapišem lebo by ste na mna poslali slobodu zvierat. 😅

speranza1
5. jún 2013

@tinkatinulka tinka... az nad 100kg by ti vydali zakalaci list..takze je to v pohodeeeeeeeeeeee...... a keby aj nie..hlavne ze sme zdrave dievcataaaa.... na vahe az tak nezalezi...hoci verim tomu, ze vsetky chceme byt aj pekne a atraktivne a aj stihle🙂

tinkatinulka
5. jún 2013

@speranza1 no 100 nemam takže dakujem za milosť 🙂 ale už pracujem na uprave domčeka pre drobčeka, len ma stve že nemožem cvičiť este dva tyždne, som maniak do orbitracku pri spravach idem ako vrtula.dneska este len chtichy von pojdu vrrr

ria191
5. jún 2013

@falin ale napíš to som zvedavá akú koncentračnú váhu bachneš nech závidíme 😀 😀 😀 a máme motiváciu

speranza1
5. jún 2013

@tinkatinulka a mas 3 rezy alebo 2? ..ja som mala len 2 rezy po laparke...take mini pidi...a ja som taka leniva, ze ani po schodoch nevladzem vyjst a funim ako taka parna lokomotiva...ale sama seba opokojuje, ze ked to "naaaahodou" ani teraz nevyjde..tak pojdem cvicit do fitka a budem sa o seba starat..tak aby som v auguste isla na dovcu ako super cica 😀 😀 😀 😀

ria191
5. jún 2013

@tinkatinulka ten orbitreck ti závidím aj ja by som ho chcela ale nie sú dengy 😠 😠 😠 , ale včera som dala 1000-ku na takom steperíku ale bavilo ma to vcelku horšie to je s brušákmi eeeeeee 😔 😔 😔 😝 😝 😝

ria191
5. jún 2013

@speranza1 u nás sa hovorí že čo je malé to je milé 😀 😀 😀 alebo dobrého býva málo

nelly3
5. jún 2013

@speranza1 inac to si aj ja hovorim a teraz je to pocasie blbe, tak sa mi ani von nechce ist po praci si zabehat, nic, sice vcera som bola vecer, ale to bola taka rychla prechadzka, ale polepsim sa 😀 chcem byt tiez krasna v plavkach he-he.

tinkatinulka
5. jún 2013

@ria191 no ten som dostala k 27micke od draheho takže ja som zo premastila po rokoch.

speranza1
5. jún 2013

@ria191 a ja si hovorim, ze co je male to je: mile, krasne, jemne, uprimne, najlepsie, najkrajsie, a pod. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinkatinulka
5. jún 2013

@speranza1 mam 3 ale ten v pupku je des stipe a je este modrý a opuch okolo takže aj na dotyk citlivý takže kým to vyzrie nemožem brušáky

speranza1
5. jún 2013

@tinkatinulka to je samoska ze nie.... uz tolko pockas aby sa ti to dobre zahojilo...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre