Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
5. jún 2013

@speranza1 ty si ale hovadzina to ti musím uznať ale určite je to pravda 😀

tinkatinulka
5. jún 2013

@speranza1 ved hej sak ma schladila moja gynda že pomaly nech sa do ničoho nehrniem, že musime babatku pripraviť na jesen super podu a tak.inak začala som brať melatonin a spim ako zarezana.takže netehule ak si chcete odpočinút tak odporúčam.

ria191
5. jún 2013

@nelly3 tak to mám aj ja v pláne chodiť každý druhý deň behať, ale skutek utek 😀 😀 😀 . Tiež potrebujem rysung do plaviek aj keď nikam nejdem, ale aj pri behaní s táčkami sa mi to zíde no nie? 😀 😀 😀

speranza1
5. jún 2013

@ria191 samoska ze je to pravdaaaaaaa 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀
@tinkatinulka ja kedze mam problem so spankom, tak tiez som ho uzivala...a u mna nezabral nist... 😖

ria191
5. jún 2013

a kde je melča ? @melisska určite vypeká a o chvíľku nás tu bude dráždiť 😀 😀 😀

ria191
5. jún 2013

@tinkatinulka a čo ti odporúča Macháč?

ria191
5. jún 2013

už musím končiť škoda ☹ ☹ ☹ majte sa tu krásne a @speranza1 pohladkaj za mňa bruško 😀

speranza1
5. jún 2013

@ria191 ahoj zlato.... prajem krasny dnik a pohladila som ho.... 🙂

tinkatinulka
5. jún 2013

@ria191 tomu som nepisala zatial, chcem ho prekvapiť ked budem vedieť či moje vaječníky v novom cykle budu fungovat, naposledy sme sa dohodli že davame velku prestavku a poriešim zakroky a a j vahu.on sam nemal žiaden dotaz na vahu ale ja som rypala doneho čo by teoobreticky pomohlo tak mi vypisal pre a proti.takže dodržujem plan.

falin
5. jún 2013

@ria191 - pocuvaj riuska ty si musela byt velmi zle dieta ked ta tolko za usi tahali 😀 😀 😀 😀 😎
Ty takto na sebe makas, dokelu aj ja by som mala trosku cvicit, aby sa "hmota" skvalitnila 😝 . Dokym som po materskej nenastupila do roboty, tak sa dalo s tym cvicenim alebo bikom, ale teraz akosi nezostava cas a enrgy 😝

@nelly3 - tak mate s Riuskou rovnaky ciel. Verim ze sa podari naplnit 😉

@speranza1 - som zvedava moja, ako to u teba dopadne. Ale som optimista a verim na zazraky. A jeden zarak specialne pre teba si zelaaaam. Drz sa moja. Su to urcite nervy. Ja sa mam fajn, nicim teraz nestresujem, beriem vitaminky a cakam asi az na jul. 😵
@speranza1 - jeej, ty si taka drobnucka. Ale vies co sa hovori: dobreho byva malo 🙂 .... citam dalej ze ma rius predbehla a napisala to iste, ale nejdem uz mazat

@ria191 - to si ale zvedava, zeee? ALe neboj po decembrovom tehu som isla aj ja s vahou hore. 😝 Musime si dat stretko Trnava a okolie, tam ti prezradim 😀 😀 😎

falin
5. jún 2013

@tinkatinulka - tinuska ja aj bez neho spim ako zarezana 😀 ale citala som o nom, ze je dobry na kvalitu vajok. Tak rozmyslam ze nasadim, ale potom budem spat aj postojacky 😀

martinusa22
5. jún 2013

Takze nakoniec v nedeľu ultrazvuk ze maju budúci týždeň kongres ci co tak sme to dali na nedeľu, baby ako sa prejavuje mimomaternicove tehotenstvo?

dafy
5. jún 2013

@ria191 vieš čo som sa na to tu vykak...kedže tu už nechodíš 😀 😀 😀 😀 ...ááále nie srandujem mám to tu všetko pod kontrolou 😉

ria191
5. jún 2013

@dafy to sa ti ani nečudujem je tu nuda 😀 😀 😀 (to bol akože fór 😀 😀 😀 to pre ostatné). Zase jedna z mnohých čo zrazu vytasne na nás koľajnice ako svet že????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
5. jún 2013

@falin ale to musíš aj ty poznať keďže aj teba dobre vytiahli 😀 😀 😀 čo sa ti máli tých 172cm 😀 😀 😀 . Typujem 52 - 54 kg ty "potvurka" 😠 😠 😠

ria191
5. jún 2013

@dafy koprivka alebo alergia pod kontrolou?

tlucka
5. jún 2013

@martinusa22 ahoj, prečo sa pýtaš na mimomaternicové tehotenstvo? Máš nejaké problémy, resp. podozrenie, že by si mohla mať mimomaternicové?

dafy
5. jún 2013

@ria191 no keby ti tak Pán boh z ust rozprával a bola by to pravda 😀 😀 😀 aj nožky by som ti bozkala 😀 😀 😀 😀 ..haha ja teraz mám dilemu či to zase preložit a počkat si na Stelcliho ...alebo pojdem teraz v jun lebo to tak má byť??osud?? 😀 😀 😀 ..som trafená neviem čo robiť 😝 😀

ria191
5. jún 2013

@tinkatinulka no vyzerá to tak, že sme na tom podobne. Tiež budem čakať na jeseň aj ja sa chcem dať dokopy a porobiť si veci, ktoré ma ťažia a potom s čistým štítom znovu do boja 😀 😀 😀 . Už to musíme dať aj my staré bojovnice keďže nás "novicky" predbiehajú 😀 😀 😀

ria191
5. jún 2013

@dafy ak mu tak veríš, tak si na neho počkaj ak si myslíš, že budeš kľudnejšia. Mesiac hore dole či? Ako dlho tam nebude?

speranza1
5. jún 2013

@ria191 inak to som si vsimla uz aj ja.. ze my "stare paky" tu obsmrdame stale a tie nove si naaadherne tehulkuju 😀 😀 😀 😀 😀

martinusa22
5. jún 2013

@tlucka ja neviem ved to hnedkaste špinenie a bolesti v podbrusku, uvidim v nedeľu teda

ria191
5. jún 2013

@speranza1 "kua" tak to teraz nepokaz 😀 😀 😀

ria191
5. jún 2013

@martinusa22 to by si mala také silné bolesti, že by si to nevydržala mimomaternicové to nebude neboj sa

speranza1
5. jún 2013

@martinusa22 cavles...a testla si uz???? ci?????

speranza1
5. jún 2013

@ria191 😀 😀 😀 😀 .. jaaaaaaaaaaj keby to zalezalo len na mne tak uz som tehotna daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavno

ria191
5. jún 2013

@speranza1 aj štyri rázy čo????????? 😀 😀 😀 😀 ja teda určite 😀 😀 😀

ria191
5. jún 2013

@speranza1 speri počúvaj melča @melisska sa na nás dneska vybodla ☹ ☹ ☹

speranza1
5. jún 2013

@ria191 nieee urcite nie nevybodla... mozno oddychuje, alebo vari, alebo sa isla prejst..alebo popripade sla k lekarovi... ona urcite este dnes pride.... 🙂

ria191
5. jún 2013

@speranza1 ja závidím tej babe čo má tie pätorčatá ja som asi chorá 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre