Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...
ria191
5. jún 2013
@speranza1 ty si ale hovadzina to ti musím uznať ale určite je to pravda 😃
tinkatinulka
5. jún 2013
@speranza1 ved hej sak ma schladila moja gynda že pomaly nech sa do ničoho nehrniem, že musime babatku pripraviť na jesen super podu a tak.inak začala som brať melatonin a spim ako zarezana.takže netehule ak si chcete odpočinút tak odporúčam.
ria191
5. jún 2013
@nelly3 tak to mám aj ja v pláne chodiť každý druhý deň behať, ale skutek utek 😃 😃 😃 . Tiež potrebujem rysung do plaviek aj keď nikam nejdem, ale aj pri behaní s táčkami sa mi to zíde no nie? 😃 😃 😃
speranza1
5. jún 2013
@ria191 samoska ze je to pravdaaaaaaa :-p :-p :-p :-p 😃 😃 😃 😃 😃
@tinkatinulka ja kedze mam problem so spankom, tak tiez som ho uzivala...a u mna nezabral nist... :-S
ria191
5. jún 2013
a kde je melča ? @melisska určite vypeká a o chvíľku nás tu bude dráždiť 😃 😃 😃
ria191
5. jún 2013
@tinkatinulka a čo ti odporúča Macháč?
ria191
5. jún 2013
už musím končiť škoda 😞 😞 😞 majte sa tu krásne a @speranza1 pohladkaj za mňa bruško 😃
speranza1
5. jún 2013
@ria191 ahoj zlato.... prajem krasny dnik a pohladila som ho.... 🙂
tinkatinulka
5. jún 2013
@ria191 tomu som nepisala zatial, chcem ho prekvapiť ked budem vedieť či moje vaječníky v novom cykle budu fungovat, naposledy sme sa dohodli že davame velku prestavku a poriešim zakroky a a j vahu.on sam nemal žiaden dotaz na vahu ale ja som rypala doneho čo by teoobreticky pomohlo tak mi vypisal pre a proti.takže dodržujem plan.
falin
5. jún 2013
@ria191 - pocuvaj riuska ty si musela byt velmi zle dieta ked ta tolko za usi tahali 😃 😃 😃 😃 😎
Ty takto na sebe makas, dokelu aj ja by som mala trosku cvicit, aby sa "hmota" skvalitnila :-p . Dokym som po materskej nenastupila do roboty, tak sa dalo s tym cvicenim alebo bikom, ale teraz akosi nezostava cas a enrgy :-p

@nelly3 - tak mate s Riuskou rovnaky ciel. Verim ze sa podari naplnit 😉

@speranza1 - som zvedava moja, ako to u teba dopadne. Ale som optimista a verim na zazraky. A jeden zarak specialne pre teba si zelaaaam. Drz sa moja. Su to urcite nervy. Ja sa mam fajn, nicim teraz nestresujem, beriem vitaminky a cakam asi az na jul. x-)
@speranza1 - jeej, ty si taka drobnucka. Ale vies co sa hovori: dobreho byva malo 🙂 .... citam dalej ze ma rius predbehla a napisala to iste, ale nejdem uz mazat

@ria191 - to si ale zvedava, zeee? ALe neboj po decembrovom tehu som isla aj ja s vahou hore. :-p Musime si dat stretko Trnava a okolie, tam ti prezradim 😃 😃 😎
falin
5. jún 2013
@tinkatinulka - tinuska ja aj bez neho spim ako zarezana 😃 ale citala som o nom, ze je dobry na kvalitu vajok. Tak rozmyslam ze nasadim, ale potom budem spat aj postojacky 😃
martinusa22
5. jún 2013
Takze nakoniec v nedeľu ultrazvuk ze maju budúci týždeň kongres ci co tak sme to dali na nedeľu, baby ako sa prejavuje mimomaternicove tehotenstvo?
dafy
5. jún 2013
@ria191 vieš čo som sa na to tu vykak...kedže tu už nechodíš 😃 😃 😃 😃 ...ááále nie srandujem mám to tu všetko pod kontrolou 😉
ria191
5. jún 2013
@dafy to sa ti ani nečudujem je tu nuda 😃 😃 😃 (to bol akože fór 😃 😃 😃 to pre ostatné). Zase jedna z mnohých čo zrazu vytasne na nás koľajnice ako svet že????????????? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ria191
5. jún 2013
@falin ale to musíš aj ty poznať keďže aj teba dobre vytiahli 😃 😃 😃 čo sa ti máli tých 172cm 😃 😃 😃 . Typujem 52 - 54 kg ty "potvurka" ]-( ]-( ]-(
ria191
5. jún 2013
@dafy koprivka alebo alergia pod kontrolou?
tlucka
5. jún 2013
@martinusa22 ahoj, prečo sa pýtaš na mimomaternicové tehotenstvo? Máš nejaké problémy, resp. podozrenie, že by si mohla mať mimomaternicové?
dafy
5. jún 2013
@ria191 no keby ti tak Pán boh z ust rozprával a bola by to pravda 😃 😃 😃 aj nožky by som ti bozkala 😃 😃 😃 😃 ..haha ja teraz mám dilemu či to zase preložit a počkat si na Stelcliho ...alebo pojdem teraz v jun lebo to tak má byť??osud?? 😃 😃 😃 ..som trafená neviem čo robiť :-p 😃
ria191
5. jún 2013
@tinkatinulka no vyzerá to tak, že sme na tom podobne. Tiež budem čakať na jeseň aj ja sa chcem dať dokopy a porobiť si veci, ktoré ma ťažia a potom s čistým štítom znovu do boja 😃 😃 😃 . Už to musíme dať aj my staré bojovnice keďže nás "novicky" predbiehajú 😃 😃 😃
ria191
5. jún 2013
@dafy ak mu tak veríš, tak si na neho počkaj ak si myslíš, že budeš kľudnejšia. Mesiac hore dole či? Ako dlho tam nebude?
speranza1
5. jún 2013
@ria191 inak to som si vsimla uz aj ja.. ze my "stare paky" tu obsmrdame stale a tie nove si naaadherne tehulkuju 😃 😃 😃 😃 😃
martinusa22
5. jún 2013
@tlucka ja neviem ved to hnedkaste špinenie a bolesti v podbrusku, uvidim v nedeľu teda
ria191
5. jún 2013
@speranza1 "kua" tak to teraz nepokaz 😃 😃 😃
ria191
5. jún 2013
@martinusa22 to by si mala také silné bolesti, že by si to nevydržala mimomaternicové to nebude neboj sa
speranza1
5. jún 2013
@martinusa22 cavles...a testla si uz???? ci?????
speranza1
5. jún 2013
@ria191 😃 😃 😃 😃 .. jaaaaaaaaaaj keby to zalezalo len na mne tak uz som tehotna daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavno
ria191
5. jún 2013
@speranza1 aj štyri rázy čo????????? 😃 😃 😃 😃 ja teda určite 😃 😃 😃
ria191
5. jún 2013
@speranza1 speri počúvaj melča @melisska sa na nás dneska vybodla 😞 😞 😞
speranza1
5. jún 2013
@ria191 nieee urcite nie nevybodla... mozno oddychuje, alebo vari, alebo sa isla prejst..alebo popripade sla k lekarovi... ona urcite este dnes pride.... 🙂
ria191
5. jún 2013
@speranza1 ja závidím tej babe čo má tie pätorčatá ja som asi chorá 😃