• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

16. januára 2017 
@speranza1 ty si ale hovadzina to ti musím uznať ale určite je to pravda :grinning:
5. jún 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ved hej sak ma schladila moja gynda že pomaly nech sa do ničoho nehrniem, že musime babatku pripraviť na jesen super podu a tak.inak začala som brať melatonin a spim ako zarezana.takže netehule ak si chcete odpočinút tak odporúčam.
5. jún 2013 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 tak to mám aj ja v pláne chodiť každý druhý deň behať, ale skutek utek :grinning: :grinning: :grinning: . Tiež potrebujem rysung do plaviek aj keď nikam nejdem, ale aj pri behaní s táčkami sa mi to zíde no nie? :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2013 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ria191 samoska ze je to pravdaaaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@tinkatinulka ja kedze mam problem so spankom, tak tiez som ho uzivala...a u mna nezabral nist... :confounded:
5. jún 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je melča ? @melisska určite vypeká a o chvíľku nás tu bude dráždiť :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinkatinulka a čo ti odporúča Macháč?
5. jún 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už musím končiť škoda :frowning2: :frowning2: :frowning2: majte sa tu krásne a @speranza1 pohladkaj za mňa bruško :grinning:
5. jún 2013 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ahoj zlato.... prajem krasny dnik a pohladila som ho.... :slight_smile:
5. jún 2013 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 tomu som nepisala zatial, chcem ho prekvapiť ked budem vedieť či moje vaječníky v novom cykle budu fungovat, naposledy sme sa dohodli že davame velku prestavku a poriešim zakroky a a j vahu.on sam nemal žiaden dotaz na vahu ale ja som rypala doneho čo by teoobreticky pomohlo tak mi vypisal pre a proti.takže dodržujem plan.
5. jún 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 - pocuvaj riuska ty si musela byt velmi zle dieta ked ta tolko za usi tahali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
Ty takto na sebe makas, dokelu aj ja by som mala trosku cvicit, aby sa "hmota" skvalitnila :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dokym som po materskej nenastupila do roboty, tak sa dalo s tym cvicenim alebo bikom, ale teraz akosi nezostava cas a enrgy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@nelly3 - tak mate s Riuskou rovnaky ciel. Verim ze sa podari naplnit :wink:

@speranza1 - som zvedava moja, ako to u teba dopadne. Ale som optimista a verim na zazraky. A jeden zarak specialne pre teba si zelaaaam. Drz sa moja. Su to urcite nervy. Ja sa mam fajn, nicim teraz nestresujem, beriem vitaminky a cakam asi az na jul. :dizzy_face:
@speranza1 - jeej, ty si taka drobnucka. Ale vies co sa hovori: dobreho byva malo :slight_smile: .... citam dalej ze ma rius predbehla a napisala to iste, ale nejdem uz mazat

@ria191 - to si ale zvedava, zeee? ALe neboj po decembrovom tehu som isla aj ja s vahou hore. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musime si dat stretko Trnava a okolie, tam ti prezradim :grinning: :grinning: :sunglasses:
5. jún 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinkatinulka - tinuska ja aj bez neho spim ako zarezana :grinning: ale citala som o nom, ze je dobry na kvalitu vajok. Tak rozmyslam ze nasadim, ale potom budem spat aj postojacky :grinning:
5. jún 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Takze nakoniec v nedeľu ultrazvuk ze maju budúci týždeň kongres ci co tak sme to dali na nedeľu, baby ako sa prejavuje mimomaternicove tehotenstvo?
5. jún 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 vieš čo som sa na to tu vykak...kedže tu už nechodíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ááále nie srandujem mám to tu všetko pod kontrolou :wink:
5. jún 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy to sa ti ani nečudujem je tu nuda :grinning: :grinning: :grinning: (to bol akože fór :grinning: :grinning: :grinning: to pre ostatné). Zase jedna z mnohých čo zrazu vytasne na nás koľajnice ako svet že????????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin ale to musíš aj ty poznať keďže aj teba dobre vytiahli :grinning: :grinning: :grinning: čo sa ti máli tých 172cm :grinning: :grinning: :grinning: . Typujem 52 - 54 kg ty "potvurka" :angry: :angry: :angry:
5. jún 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy koprivka alebo alergia pod kontrolou?
5. jún 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinusa22 ahoj, prečo sa pýtaš na mimomaternicové tehotenstvo? Máš nejaké problémy, resp. podozrenie, že by si mohla mať mimomaternicové?
5. jún 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 no keby ti tak Pán boh z ust rozprával a bola by to pravda :grinning: :grinning: :grinning: aj nožky by som ti bozkala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..haha ja teraz mám dilemu či to zase preložit a počkat si na Stelcliho ...alebo pojdem teraz v jun lebo to tak má byť??osud?? :grinning: :grinning: :grinning: ..som trafená neviem čo robiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. jún 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinkatinulka no vyzerá to tak, že sme na tom podobne. Tiež budem čakať na jeseň aj ja sa chcem dať dokopy a porobiť si veci, ktoré ma ťažia a potom s čistým štítom znovu do boja :grinning: :grinning: :grinning: . Už to musíme dať aj my staré bojovnice keďže nás "novicky" predbiehajú :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dafy ak mu tak veríš, tak si na neho počkaj ak si myslíš, že budeš kľudnejšia. Mesiac hore dole či? Ako dlho tam nebude?
5. jún 2013 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 inak to som si vsimla uz aj ja.. ze my "stare paky" tu obsmrdame stale a tie nove si naaadherne tehulkuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2013 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tlucka ja neviem ved to hnedkaste špinenie a bolesti v podbrusku, uvidim v nedeľu teda
5. jún 2013 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 "kua" tak to teraz nepokaz :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2013 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinusa22 to by si mala také silné bolesti, že by si to nevydržala mimomaternicové to nebude neboj sa
5. jún 2013 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinusa22 cavles...a testla si uz???? ci?????
5. jún 2013 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .. jaaaaaaaaaaj keby to zalezalo len na mne tak uz som tehotna daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavno
5. jún 2013 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 aj štyri rázy čo????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja teda určite :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2013 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 speri počúvaj melča @melisska sa na nás dneska vybodla :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. jún 2013 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 nieee urcite nie nevybodla... mozno oddychuje, alebo vari, alebo sa isla prejst..alebo popripade sla k lekarovi... ona urcite este dnes pride.... :slight_smile:
5. jún 2013 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ja závidím tej babe čo má tie pätorčatá ja som asi chorá :grinning:
5. jún 2013 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok