Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
5. jún 2013

@speranza1 Štelclovi ? on je taký dlháň 😀

ria191
5. jún 2013

@melisska vtákov? tých ja veru môžem 😀

melisska
5. jún 2013

@ria191 on je maličký 😀

speranza1
5. jún 2013

@ria191 aale kdeze.... jeho obdivujem, ze mu este my slovenky nelezieme na nervy.. ved nas ma hojny pocet... 😀 😀 😀

ria191
5. jún 2013

@speranza1 si predstav, že aj mne tu ten plačúci smajlík chýba, ale ja by som ho používala asi príliš často

lucky29
5. jún 2013

@ria191
teraz som ti poslala správu 🙂

melisska
5. jún 2013

@ria191 veď aj ja 😀 verím , ze nas tu je veľa , co sme na vtáky 🙂

ria191
5. jún 2013

@melisska ty si spravila malých vtákov? veď tam ide aj vajco a uhorka či? 😀 😀 😀

tlucka
5. jún 2013

@speranza1 Inak speri, ja som tiež taký malý prcek ako ty, avšak váhou neporovnateľná 😀 😀 Ja keby som niekoho skôr prisadla, možno by som mu skôr ublížila 😀 😀

tinkatinulka
5. jún 2013

@speranza1 kludne,mi tá rozveselime..teraz kupujeme laku a chudneme..banality ale treba sa drobostami rozveseliť

speranza1
5. jún 2013

@tinkatinulka OK uz najlizsie ked ta tam uvidim pridem k vam😀

speranza1
5. jún 2013

@tlucka 😀 😀 😀 ..aaale az take zle to nebude😀DD

speranza1
5. jún 2013

@tlucka posielam srdiecko... este mam 3 kusy..hlaste sa, kto ho potrebuje, preposlem Vam!!! 😀 😀 😀

martinusa22
5. jún 2013

Kokos ja už aj krvacam pomaly :(

speranza1
5. jún 2013

@martinusa22 k*rna...aj ty??????????? dnes je den na h***o 😔 😔 😔

speranza1
5. jún 2013

@martinusa22 testovala si?.. lebo mked mas peknu hrubu ciarku, tak skus tablety papat a nie vkladat.... a najlepsie by bolo zajst na ten UTZ.... a bolesti nemas???

tlucka
5. jún 2013

@speranza1 ja si myslím, že je to ešte horšie, ako si myslíš ty 😀 😀 😀 Tvoju váhu som mala pred 10 rokmi a teraz mám o 20 viac. Malá guľa 😀 😀 😀
Inak niečo na pobavenie. Každý, kto mňa spolu s mm stretne, sa na nás smeje. Už nám do trojice chýba len bystrozraký (asi to bude krpec). Môj muž má cez dva metre a je extrémne chudý, dokonca váži menej ako ja. Ja zase malá guľa. Len neviem, akého smajlíka dať, či sa mám z toho smiať alebo plakať

tlucka
5. jún 2013

@speranza1 ďakujem

speranza1
5. jún 2013

@tlucka ti vravim, ze by sme potrebovali smajlika plac cez slzy.... inak aj u nas to tak vyzera... velke pivo a mala pena.... minule v kostole jeden ministrant vravi.... pan farar: je tu ten 2metrovy s tou 1 a pol metrovou.. . . . 😀 😀 😀 😀 😀 somaaar 😀 😀 😀 😀

tlucka
5. jún 2013

@speranza1 😀 😀 😀 Tak dobre som sa dnes ešte nezasmiala 😀 😀

speranza1
5. jún 2013

@martinusa22 posielam srdco 😉

martinusa22
5. jún 2013

Je to zatial len slabe krvácanie tak uvidíme a papam od zaciatku tabletky

martinusa22
5. jún 2013

@speranza1 nemám bolesti občas ma zaboli v podbrusku

speranza1
5. jún 2013

@martinusa22 aha...

speranza1
5. jún 2013

@martinusa22 mna tak hnusne reze..ako keby mi niekto rezal skalpelom pomalicky krcok maternice... ze nechapacka 😲

daska32
5. jún 2013

@speranza1 to mi je luto🙂 tak silno som Ti drzala palceky...

daska32
5. jún 2013

@speranza1 budem rada, ak mi jedno posles 😉

speranza1
5. jún 2013

@daska32 ja viem moja...a keby si vedela ako som sama sebe drzala palceky...ach jaj.... 😔

speranza1
5. jún 2013

@daska32 tvoje zelanie je mi rozkazom...este mam jedno... 🙂

daska32
5. jún 2013

@speranza1 dakujem mockrat.raz vratim 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre