Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

amali
6. jún 2013

@speranza1 ano som na rizikovom....dr. skoro osivela ked som jej povedala že chodím do roboty a hned písala marodku 🙂

amali
6. jún 2013

@speranza1 ja si chodím kde chcem..... 😀

speranza1
6. jún 2013

@amali 😀 😀 😀

amali
6. jún 2013

@melisska
@speranza1 tak babky odchádzam a prídem ako vymenená 😀 potom sa ohlásim papa 😉

speranza1
6. jún 2013

@amali ahoooj... 😉 🙂

speranza1
6. jún 2013

neviem zeny...co myslite, mam testnut zajtra t.j. na 10 den po KET..alebo pockam uz na 12 den tak ako mi vraveli v centre?

natali225
6. jún 2013

@speranza1 testni zajtra, už tam niečo bude alebo ´´bude´´ 🙂

speranza1
6. jún 2013

@natali225 vies.... bojim sa toho, ze tam bude slaba ciarka, ktora bude znamenat pre mna znova len plane nadeje.... hoci viem, ze nadej zomiera posledna... ja by som chcela vidiet bud test s // poriadnymi ..alebo radsej ziadne.... uz neznasam tie plane nadeje....

melisska
6. jún 2013

@speranza1 áno, mám prechádzky, od 10:00 do 12:00 ...treba variť, alebo vonku psie. Od 14:00 do 16:00 ...o 14:30 príde domov mm a asi 15:10 odchádza....asi tak, keby aspoň slniečko svietilo

natali225
6. jún 2013

@speranza1 tak potom počkaj do 12. dňa, ešte špiníš?

speranza1
6. jún 2013

@melisska veru.... u nas vcera troska vykuklo..ale potom vecer znova prsalo....ale co uz..ved aj ten dazd raz prestane a vyjde slniecko a doda nam vitamin D a viac energie 🙂 ..ze?

speranza1
6. jún 2013

@natali225 momentalne tak trosicka spinim..

melisska
6. jún 2013

@speranza1 ja som až 12 den, ale závisí to aj od toho aké ti boli vložené , ja by som počkala na ten 12; ale to som ja, načo sa stresovat dva dni dopredu....aj tak budeš musieť testnut aj 12 den, nie ? Ria ma ...jaaaj 😀

melisska
6. jún 2013

@amali ja zatiaľ nie, nebojis sa kontroly?
Čakáme ta krásavica 🙂

melisska
6. jún 2013

@speranza1 áno, slniečko potrebujeme ako soľ

speranza1
6. jún 2013

@melisska asi to tak urobim... mne vkladali 1x HB2 6 dnove embryjko...
@natali225 akurat som bola na wecku, tak zatial nespinim... no ale to je mozno len take prechodne ze nic a potom budem znova..ved uvidim...

natali225
6. jún 2013

@speranza1 veľmi ti držím pršteky, je to dobré znamenie, keď už nešpiníš, teraz ti pošlem srdiečko ja, pre šťastie 😀

speranza1
6. jún 2013

@natali225 😵 😵 😵 vdaka 🙂

daska32
6. jún 2013

@stastenka42 mas moj obdiv.teda velka bojovnicka.strasne Ti prajem, aby Ti ta 13 priniesla stastie 🙂

speranza1
6. jún 2013

ja mam znova 2 srdiecka juchuuuuuuuuuuuuuuuuu.... a to som vcera rozdala vsetky, co som mala.... milujem vas zienky mojeeee 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀

melisska
6. jún 2013

@speranza1 3. 🙂

ria191
6. jún 2013

@melisska zabije????????? 😀 😀 😀 Teraz nie až keď pukneš 😀 😀 😀

speranza1
6. jún 2013

@melisska 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

melisska
6. jún 2013

A kde su ďalšie tehulky??? Strapula, cora, .... Ako sa máte?

melisska
6. jún 2013

@ria191 áno 😀

speranza1
6. jún 2013

@melisska mozno su v praci a nemozu konikovat

melisska
6. jún 2013

@speranza1 cora, ale strapulka je doma 😀

speranza1
6. jún 2013

@melisska 😲 😲 😀

dafy
6. jún 2013

fuuuha herečky akáže to tu je dobrá náladička 😀

nelly3
6. jún 2013

@speranza1
to co to tu citam, co to vcera bolo hmmm, testni na 12 den bude alebo nebude, ved uvidis, ale ked to ustalo, moze to byt ok 😉 , posielam srdiecko 😵 to leto by uz aj mohlo prist, bude lepsia nalada, toto cakacie obdobie je na prd 😀, ale bude dobre potom no nie. ja tiez nemam hematologiu a imunologiu urobenu, zabite ma 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre