• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

24. mája 2017 
@dafy polepetko :grinning:
6. jún 2013 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bergalm opravujem zle som ti napísala myslela som mesiac jul ty ideš v jun teraz tak zrejme tam bude :slight_smile:
6. jún 2013 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita žiaden papier k notárovi nepotrebuješ to asi iba na Sk v RF určite nieeeeeee a o tom parkovaní ešte pikošku je pravda, že sa tam neplatí, ale sú obdobia keď sú tam nejaké výstavy a vtedy sa platí ale v pohode aj € ale myslím si, že teraz tam žiadna nie je :grinning:
6. jún 2013 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska no veru tiež som púlila oči aký guláš dafča @dafy navarila s tými mesiacmi, ale som sa pobavila :grinning: :grinning: :grinning: raz tak raz tak :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
čo by sme tu my západniarky robili bez vás východniarok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zdechli od nudy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte baby, užívate alebo ste užívali počas tehotenstva nejaké vitamíny. Neskúšali ste GS mamavit? Doki mi povedal, že mám užívať len kyselinu listovú.
6. jún 2013 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica1979 ja nie, len čerstvé ovocie, masko, vajíčka, jogurty, mliecko. :grinning:
6. jún 2013 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska ďakujem moja
6. jún 2013 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska zabudla si kaleráb :grinning:
6. jún 2013 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@melisska chabý pokus o vtip :sunglasses:
6. jún 2013 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 to preto ze ked ja ho nebudem mať tak nikto potom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dafy dobre si to zariadila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ešte že ho nechcem u mňa boduje Kouďák a je oveľa oveľa jemnejší ako Marcelkovi a ešte je aj gentleman
6. jún 2013 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
"kua" spravila som preklep "Marcelko" :grinning: :grinning: :grinning: ja sa asi zabijem :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. jún 2013 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 sperča kde si? v zúfalkách ? budem ťa tam chodiť strašiť :grinning:
6. jún 2013 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ria191
@melisska
dík, takže predoperačné netreba, papier od notára netreba, samé dobré správy

pôjdem tam asi aj na tú folikulometriu, nie rovno až na OPU, bude to tak lepšie (ako to prebieha? tak ako tu? krv + sono a potom sa volá, aký je výsledok a kedy treba pichnúť Pregnyl?, či povedia hneď?)
6. jún 2013 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita iba sono žiadna krv a povie ti to hneď
6. jún 2013 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 vieš čo ma naser a namiesto Marcelka si vyberiem Koudelku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aspoň budem mocť porovnať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. jún 2013 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 caaau teraz som dosla.... bola som si kupit obed... blizko bola lekaren, tak som kupila aj testa a haaadaj co???
6. jún 2013 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy nie nie nie "Marcelko" je fakt super :grinning: :grinning: :grinning: . Nechaj si ho :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 "oščala" si ho?????
6. jún 2013 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 presne tak a?
6. jún 2013 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 "kua" nenaťahuj ma :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
6. jún 2013 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ho ho ho............o ?????? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
@ria191 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je biely ako krieda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@speranza1 a čo sa ceríš ty ťapa :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ty si robíš prdel :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
6. jún 2013 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieee..nerobim si prdel..ale ja som sa vyplakala do sytosti vcera moja... a povedala som si ze uz nebudem plakat nad rozliatym mliekom.....kus oddychnem...strasiem zo seba kg a stres a pojdem znova do boja moja.... :wink: :slight_smile:
6. jún 2013 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ria191 potešila si ma, že aj zapadniarky robia preklepy :grinning:
6. jún 2013 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 nerob foriky..ved to treba z ranneho mocu..
6. jún 2013 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy kto ma viac tehu a deticiek ??? Chichichi Marcelko
6. jún 2013 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@melisska a ja že iba hrubky :grinning:
6. jún 2013 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok