Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...
nelly3
6. jún 2013
@ria191
co to tu citam herecky 😃 a ty co moja? sefka nie je v praci???? 😃 lenze si tu dlho, mne to, ale nevadi 😃 😃 😃 som rada.
izabela7
6. jún 2013
@ria191 keby to naozaj tak fungovalo, tak nevaham ani chvilu 😃 😃 😃
speranza1
6. jún 2013
@ria191 ze nemame???? vydrz??? my,??? na vychode?????? no tak skuuus... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
speranza1
6. jún 2013
@dafy..znova som klikla viac krat ako som mala :-o :-o :-o :-o
ria191
6. jún 2013
@nelly3 veru není 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ja šťastný zemepán 😃 😃 😃 😃 😃 😃 je mi s vami "supiš" 😃
ria191
6. jún 2013
@speranza1 na čom fičíš ?????
ria191
6. jún 2013
@speranza1 ešte raz a už ti to nikto neuverí 😃
speranza1
6. jún 2013
@ria191 ajajajaj.... kocura niet mysi maju raj... ale som taka rada ze si tu.... zeny ked nas tu niekto len tak cita, tak si mysli... tak tym uz docista praaasi... 😃 😃 😃 😃
dafy
6. jún 2013
@speranza1 daj jej a poriadne západniarke jednej 😃 😃 😃 😃 tote rožky jej treba troška obrusiť 😃 😃 😃
speranza1
6. jún 2013
@ria191 no tak dobre este raz...
ze nemame???? vydrz??? my??? na vychode?????? no tak skuuus... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
speranza1
6. jún 2013
@dafy kopytka uz ma ta teraz rozky 😃 😃 😃 😃 😃
ria191
6. jún 2013
@dafy poradím ti 😃 na OPU Marcelka a na ET Koudyho ja som to tak mala 😃 😃 😃 vyskúšaj a už to inak ani nebudeš chcieť 😃 😃 😃
speranza1
6. jún 2013
@ria191 ja ficim na tebe 😉 x-) 😃 cmuk
dafy
6. jún 2013
@ria191 tak ja to skusim opačne 🙂)) 😃
ria191
6. jún 2013
@dafy
@speranza1 bacha ja som polovičná východniarka a polovičná západniarka ta co??????????????
ria191
6. jún 2013
@dafy čo ti šiši ty chceš prespať Koudyho? 😃
speranza1
6. jún 2013
@dafy pozor na nu.,...na polovicnu vychodniarku 😃 😃 😃
dafy
6. jún 2013
@speranza1 ta to preto taká zbešnetá bo ona je mišung 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
melisska
6. jún 2013
@dafy 1:0 😃
ria191
6. jún 2013
@speranza1 čo to za šmejdy kupuješ? To čo je Rapid clear? Mamu si si mala kúpiť 😃
speranza1
6. jún 2013
@dafy zaaadny misung... východňarka ..to je a bodka.....to ze uz byva na zapade to ju nezachrani 😃 😃 😃 😃
dafy
6. jún 2013
@ria191 no a?? však práve. :-p sa mi bude pri ňom sladko zaspávať 😃 😃
speranza1
6. jún 2013
@ria191 hej ..taka starsia lekarnicka tam bola, tak ani o takom teste nepocula... :-o :-o :-o :-o a poviem ti ze je to smejd.... teraz nanho kukam a tam nie 2 ciarky..ale tri..ta to je chybny dajaky ne????? plany som to kupila 😃 😃
ria191
6. jún 2013
@speranza1
@dafy
@melisska pomóóóóóóóóóóóóóc 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 všetky západniarky ste vyplašili mrchy jedny ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
dafy
6. jún 2013
@ria191 to je výstraha pre západniarky!!!!! 😃 😃 😃 😃 ale ty ako polovičná vychodniarka tu ešte prskáš stále 😃 😃 😃 😃ale my ta skrotíme
speranza1
6. jún 2013
@ria191 nie nie... oni si nas citaju a bavia sa na nas a hovoria si... (radsej nechcem vediet co) 😃 😃 😃
dafy
6. jún 2013
@speranza1 😃 😃 😃 že 3??? ta to potom trojičky asi čakáš nie?? 😃 😃 😃 😃 😃 😃
speranza1
6. jún 2013
@dafy 😃 😃 😃 😃
melisska
6. jún 2013
Jasné , že nám tu svitori 😃
Ja som stred , medzi vami, na východ som sa len šťastne vidala 😃 😃 😃
@ria191 a nie je ten koud... Tak trochu ženský 😃 , keď ho tu tak opisujete, my chceme chlapa na oplodnenie 😃
ria191
6. jún 2013
@speranza1 to sa ani nečudujem ešte na východ nedorazil 😃 😃 😃 všetky mamatesty vykúpili na západe 😃 😃 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli