• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. októbra 2017 
@ria191
co to tu citam herecky :grinning: a ty co moja? sefka nie je v praci???? :grinning: lenze si tu dlho, mne to, ale nevadi :grinning: :grinning: :grinning: som rada.
6. jún 2013 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 keby to naozaj tak fungovalo, tak nevaham ani chvilu :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ze nemame???? vydrz??? my,??? na vychode?????? no tak skuuus... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dafy..znova som klikla viac krat ako som mala :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
6. jún 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 veru není :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja šťastný zemepán :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je mi s vami "supiš" :grinning:
6. jún 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 na čom fičíš ?????
6. jún 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ešte raz a už ti to nikto neuverí :grinning:
6. jún 2013 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ajajajaj.... kocura niet mysi maju raj... ale som taka rada ze si tu.... zeny ked nas tu niekto len tak cita, tak si mysli... tak tym uz docista praaasi... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@speranza1 daj jej a poriadne západniarke jednej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tote rožky jej treba troška obrusiť :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 no tak dobre este raz...
ze nemame???? vydrz??? my??? na vychode?????? no tak skuuus... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy kopytka uz ma ta teraz rozky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dafy poradím ti :grinning: na OPU Marcelka a na ET Koudyho ja som to tak mala :grinning: :grinning: :grinning: vyskúšaj a už to inak ani nebudeš chcieť :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ja ficim na tebe :wink: :dizzy_face: :grinning: cmuk
6. jún 2013 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 tak ja to skusim opačne :slight_smile:)) :grinning:
6. jún 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy
@speranza1 bacha ja som polovičná východniarka a polovičná západniarka ta co??????????????
6. jún 2013 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy čo ti šiši ty chceš prespať Koudyho? :grinning:
6. jún 2013 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dafy pozor na nu.,...na polovicnu vychodniarku :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@speranza1 ta to preto taká zbešnetá bo ona je mišung :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
6. jún 2013 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 čo to za šmejdy kupuješ? To čo je Rapid clear? Mamu si si mala kúpiť :grinning:
@dafy zaaadny misung... východňarka ..to je a bodka.....to ze uz byva na zapade to ju nezachrani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@ria191 no a?? však práve. :stuck_out_tongue_closed_eyes: sa mi bude pri ňom sladko zaspávať :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 hej ..taka starsia lekarnicka tam bola, tak ani o takom teste nepocula... :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: a poviem ti ze je to smejd.... teraz nanho kukam a tam nie 2 ciarky..ale tri..ta to je chybny dajaky ne????? plany som to kupila :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@speranza1
@dafy
@melisska pomóóóóóóóóóóóóóc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: všetky západniarky ste vyplašili mrchy jedny :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
6. jún 2013 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ria191 to je výstraha pre západniarky!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ty ako polovičná vychodniarka tu ešte prskáš stále :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:ale my ta skrotíme
6. jún 2013 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ria191 nie nie... oni si nas citaju a bavia sa na nas a hovoria si... (radsej nechcem vediet co) :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@speranza1 :grinning: :grinning: :grinning: že 3??? ta to potom trojičky asi čakáš nie?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
6. jún 2013 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné , že nám tu svitori :grinning:
Ja som stred , medzi vami, na východ som sa len šťastne vidala :grinning: :grinning: :grinning:
@ria191 a nie je ten koud... Tak trochu ženský :grinning: , keď ho tu tak opisujete, my chceme chlapa na oplodnenie :grinning:
6. jún 2013 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 to sa ani nečudujem ešte na východ nedorazil :grinning: :grinning: :grinning: všetky mamatesty vykúpili na západe :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok