• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

30. mája 2017 
@melisska ja viem :confounded: :frowning2: :unamused: .... sklamana som zo seba.... do ricuse
6. jún 2013 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem trošku oddych od koná :slight_smile: už ma bolí hlava
6. jún 2013 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 aj chabá iskierka nádeje je nádej viem, že teraz to máš oveľa ťažšie ale ty to zvládneš nech to dopadne akokoľvek vieš ako sa hovorí: čo ťa nezabije to ťa posilní :grinning: ja verím v zázrak :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska dobrú noc :grinning:
6. jún 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska ahoooj moja...oddychni si...
6. jún 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ach ria ta toto som nechcela....idem kuknut na wecko aky je stav tam dole... :rolling_eyes:
6. jún 2013 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ja som asi vadná kde si mám pozrieť ten testík ???????
6. jún 2013 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 do kelu všetko som zmeškala bola som sa napapať :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...aj ja chcem vidieť testik a ho nevidím preco
6. jún 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby :grinning: vy ste ake podarene dnes :grinning: :grinning: Uz Vas tu hodinu citam a nahlas sa smejem. Kolega oproti nechape :grinning: Pyta sa ma:
-co si hulila? ..
-ja?
-to ony :grinning: :grinning: :grinning: (chudak teraz si mysli, ze som ducha videla :slight_smile:

@ speri drzkam moc moc moc palce. Posielam srdiecko :wink:
6. jún 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 v albume mojom....ak ste medzi mojimi priatelkami tak ho uvidite ak nie musite ma poziadat o priatelstvo a budete vidiet vsetky moje testy ...
6. jún 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ja viem zlatúšik , že tohto si sa veľmi bála, ale ja skrátka verím neviem prečo ja to ešte nevzdávam (za teba)
6. jún 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 speri, to srdiecko ti poslem z domu :slight_smile: Hlupi website mi to nechce dovolit :angry: Typicka americka firma....
6. jún 2013 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 cica a ty si aká prefíkaná teraz ťa musím požiadať o priateľstvo pch :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty to co je za traapnu firmu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ale dakujeeem
@speranza1 aj ja chcem vidieť testík :wink:
@ria191 to nie ja to kon
6. jún 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka poziadaj ma o priatelstvo...
6. jún 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 do kelu zase budem za blondínu ako sa žiada o priateľstvo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :pensive: :pensive: :pensive: :confused: :confused: :confused:
6. jún 2013 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@speranza1 no vidis to?! V takom site robit :grinning: Na nete mozeme ficat ale srdiecka posiela? to nie? :fearful: Neva, dostanes ho vecer :-P Ale aj tak ti drzim palceky, nech ti to vyjde :wink:
6. jún 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 už vííííímmm :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
6. jún 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ty pinduša ved su tam dve juchuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bože ty si to uz zahodila ze nic z toho a ved su tam dve co ja by som dala za ne a ze vraj po limite figu borovu ja som tak mala pri Emmke az po dvoch hodinach a predsa som bola juuuj tešíím sa :grinning:
6. jún 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annetty ja tiež keď fičím na koňovi tak som vycerená ako dzina :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy skusim ten test nafotit doma so zoomom... teraz ju naozaj dobre vidiet a je ruzova...
6. jún 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dafy choď ju vycapať po rici ty to máš blízko :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 mooore kde bývaš idem ti kupit mamatest a ho očuraš este dnes !!! :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 a fáááákt je trošku ožratá :grinning: :grinning: :grinning: ty si chloncala už??????? koľko jednotkový je ten test ešte takú maličkosť si nepovedala?
6. jún 2013 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 ty si ťapa nám netreba ani foták s tým tvojim zoomom ved ju vidím volným okom a to som uz tak trocha šlepáááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191
@speranza1 asi sa rozplačem od štastia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 10tkovy test je to... ale na fotke este nie je taka ruzova ako teraz tu v skutocnosti...ale baby...sak spinim do rici ta jaaaaaaaaaak
6. jún 2013 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok