• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

28. júla 2017 
@ria191 aspon ze nie som sama :grinning: :grinning: :grinning: Dufam ze nerobime v jednej firme, lebo o tri rady dalej jedna kocka tiez sa smeje poriadne:slight_smile: Nemas ruzovy pulovrik? :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@annetty nie iba ružové líčka :grinning:
6. jún 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@speranza1 juuuj ja neviem a uz si to tak mala ze si bola tehula a špinila si či??nie som v obraze :confused:
6. jún 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ta ti nebudem mavat :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy pozri si vsetky moje albumy ako dopadli moje IVFka...
6. jún 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty radšej nie to by ti už fakt nikto neuveril, že si nehúlila a baliť kolegyňu uffff :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 speri! ked na 10kovom Rapi mas ducha, tak na mama teste budes mat krasne kolajnicky :slight_smile: U mna rapík bol aj na 15. den slaby a popri tom na mama teste som mala uplne ze 2 tmave ciarocky :wink:
6. jún 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 fuuuha :confused: tak ale to znamená ze stále sa ti uchytilo a kvoli niečomu to odišlo nie?? :confused: a nič ti na to nenasadili?? berieš vobec niečo??ked stale to tak dopadlo??
6. jún 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 napíš "ujovi" :grinning: :grinning: :grinning: (MUDr.ovi)
@annetty no uz len keby som nespinila.... :frowning2:
@dafy neberiem....nic.... boze zeny az ma brucho rozbolelo...
6. jún 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy nie neberie a sperča zaspala na vavrínoch
6. jún 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 :grinning: :grinning: :grinning: Ze by som bola skor na baby? :grinning: :grinning: ...a potom sa cudujem ze som jalova??? :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 hej a my vyhresi naco som tak skoro testovala :confounded: ....no nic..ked som hlupa tak teraz si prezijem to iste co aj po ine razy.... nadej nadej nadej a potom bum bac sklamanie....
6. jún 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty nestraš :grinning:
6. jún 2013 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 spinenie nevadi, to mozes aj 10 dni, len fesi mi povedal, ze ked uvidim cerstvu krv, tak to uz bude bez sance :o(. Jaj, a este aj to mi povedali, ze ked aj spinim, hned by som si mala dat hore nohy. Ale tak uprimne, hlupo by som vyzerala medzi kolegami :grinning: Takte nohy hore, klud a nestresuj sa. Pozri si nejaku ropravocku :wink:
6. jún 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ale prečo??ved ked si uz viac krát takto dopadla tak si to mala riešiť...ved potom u teba není problem ze by sa neuhniezdilo :confused: len sa to kvoli niečomu nevie udržat :confused: joooj hned volaj lekarovi nech ti niečo navrhne netreba čakať aby to zase tak dopadlo :unamused: čo dufam ze nedopadne......kvoli niecomu zrejme to embryo stále odvrhlo a to ti uz mali nieco nasadiť :rolling_eyes:
6. jún 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ja som nezaspala..len som verila ze Dr. vie najlepsie ze co este by som mala podstupit a co nie... ale co uz... teraz si to uz zariadim sama....
6. jún 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 ale cez nett ťa nevycápe po rici tak mu okamžite napíš a keď ti napíše, že je to v rukách Božích tak budeš čakať, ale možno ti napíše niečo iné čo ja viem
6. jún 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 :grinning: :grinning: :grinning: Ale neee :grinning: :grinning: :grinning: To sa neboj:slight_smile: Milujem a lubim manzela ako kona :grinning: AjAle aj rada konikujem :grinning: :grinning::grinning:
6. jún 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annetty som v robote draha:grinning:
6. jún 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka
@dafy
@ria191
@speranza1
@melisska Zeny vy ste cisla!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dnes pojdem do prace vyrehotana po tom, co tu citam.
6. jún 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 no a čo? tam vám rozprávky nepúšťajú????? :grinning:
6. jún 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 mňa už bolí "chrápinda" :grinning: :grinning: :grinning: ja už mám aj slzy v očiach @speranza1 sperča máš nás všetky na svedomí :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 :grinning: predpokladam, ze si atraktivna zena:slight_smile: mozes byt este atraktivnejsia :grinning: :grinning: :grinning: Len si ich kludne vyloz hore :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 nam len stredy a vam pustaju aj dnes???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zeny mam moznost si pichnut aj fraxik a mam moznost zobrat aj ascorutin.... neviem..... napisem stelclovi? ja nechcem ist na odber krvi k mojej gyndoske
6. jún 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 nám furt a ty si mu ešte nepísala??? baby berú tuším ascorutin :confused: :confused: :confused:
6. jún 2013 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 áno napíš, že či si to môžeš naordinovať :wink:
6. jún 2013 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ja beriem prednison 5 + heparín
6. jún 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 stelcl asi neni v praci lebo neodpisuje uz dva dni.....možno je to tak ze embryo sa uchyti a telo potom vlastne reaguje tak ze je tam cudzie teleso a sa bráni a ho ako keby zničí...mne to tak vysvetlila hematologička preto beriem fraxiparín a prednison
6. jún 2013 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok