Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

annetty
6. jún 2013

@ria191 aspon ze nie som sama 😀 😀 😀 Dufam ze nerobime v jednej firme, lebo o tri rady dalej jedna kocka tiez sa smeje poriadne🙂 Nemas ruzovy pulovrik? 😀 😀 😀

ria191
6. jún 2013

@annetty nie iba ružové líčka 😀

dafy
6. jún 2013

@speranza1 juuuj ja neviem a uz si to tak mala ze si bola tehula a špinila si či??nie som v obraze 😕

annetty
6. jún 2013

@ria191 ta ti nebudem mavat 😀 😀 😀

speranza1
6. jún 2013

@dafy pozri si vsetky moje albumy ako dopadli moje IVFka...

ria191
6. jún 2013

@annetty radšej nie to by ti už fakt nikto neuveril, že si nehúlila a baliť kolegyňu uffff 😀 😀 😀

annetty
6. jún 2013

@speranza1 speri! ked na 10kovom Rapi mas ducha, tak na mama teste budes mat krasne kolajnicky 🙂 U mna rapík bol aj na 15. den slaby a popri tom na mama teste som mala uplne ze 2 tmave ciarocky 😉

dafy
6. jún 2013

@speranza1 fuuuha 😕 tak ale to znamená ze stále sa ti uchytilo a kvoli niečomu to odišlo nie?? 😕 a nič ti na to nenasadili?? berieš vobec niečo??ked stale to tak dopadlo??

ria191
6. jún 2013

@speranza1 napíš "ujovi" 😀 😀 😀 (MUDr.ovi)

speranza1
6. jún 2013

@annetty no uz len keby som nespinila.... ☹

speranza1
6. jún 2013

@dafy neberiem....nic.... boze zeny az ma brucho rozbolelo...

ria191
6. jún 2013

@dafy nie neberie a sperča zaspala na vavrínoch

annetty
6. jún 2013

@ria191 😀 😀 😀 Ze by som bola skor na baby? 😀 😀 ...a potom sa cudujem ze som jalova??? 😀 😀 😀

speranza1
6. jún 2013

@ria191 hej a my vyhresi naco som tak skoro testovala 😖 ....no nic..ked som hlupa tak teraz si prezijem to iste co aj po ine razy.... nadej nadej nadej a potom bum bac sklamanie....

ria191
6. jún 2013

@annetty nestraš 😀

annetty
6. jún 2013

@speranza1 spinenie nevadi, to mozes aj 10 dni, len fesi mi povedal, ze ked uvidim cerstvu krv, tak to uz bude bez sance :o(. Jaj, a este aj to mi povedali, ze ked aj spinim, hned by som si mala dat hore nohy. Ale tak uprimne, hlupo by som vyzerala medzi kolegami 😀 Takte nohy hore, klud a nestresuj sa. Pozri si nejaku ropravocku 😉

dafy
6. jún 2013

@speranza1 ale prečo??ved ked si uz viac krát takto dopadla tak si to mala riešiť...ved potom u teba není problem ze by sa neuhniezdilo 😕 len sa to kvoli niečomu nevie udržat 😕 joooj hned volaj lekarovi nech ti niečo navrhne netreba čakať aby to zase tak dopadlo 😒 čo dufam ze nedopadne......kvoli niecomu zrejme to embryo stále odvrhlo a to ti uz mali nieco nasadiť 🙄

speranza1
6. jún 2013

@ria191 ja som nezaspala..len som verila ze Dr. vie najlepsie ze co este by som mala podstupit a co nie... ale co uz... teraz si to uz zariadim sama....

ria191
6. jún 2013

@speranza1 ale cez nett ťa nevycápe po rici tak mu okamžite napíš a keď ti napíše, že je to v rukách Božích tak budeš čakať, ale možno ti napíše niečo iné čo ja viem

annetty
6. jún 2013

@ria191 😀 😀 😀 Ale neee 😀 😀 😀 To sa neboj🙂 Milujem a lubim manzela ako kona 😀 AjAle aj rada konikujem 😀 😀😀

speranza1
6. jún 2013

@annetty som v robote draha😀

lienka_1
6. jún 2013

@tinkatinulka
@dafy
@ria191
@speranza1
@melisska Zeny vy ste cisla!!!! 😀 😀 😀 😀 Dnes pojdem do prace vyrehotana po tom, co tu citam.

ria191
6. jún 2013

@speranza1 no a čo? tam vám rozprávky nepúšťajú????? 😀

ria191
6. jún 2013

@lienka_1 mňa už bolí "chrápinda" 😀 😀 😀 ja už mám aj slzy v očiach @speranza1 sperča máš nás všetky na svedomí 😀 😀 😀

annetty
6. jún 2013

@speranza1 😀 predpokladam, ze si atraktivna zena🙂 mozes byt este atraktivnejsia 😀 😀 😀 Len si ich kludne vyloz hore 😀 😀 😀

speranza1
6. jún 2013

@ria191 nam len stredy a vam pustaju aj dnes???? 😀 😀 😀 😀 😀 zeny mam moznost si pichnut aj fraxik a mam moznost zobrat aj ascorutin.... neviem..... napisem stelclovi? ja nechcem ist na odber krvi k mojej gyndoske

ria191
6. jún 2013

@speranza1 nám furt a ty si mu ešte nepísala??? baby berú tuším ascorutin 😕 😕 😕

natali225
6. jún 2013

@speranza1 áno napíš, že či si to môžeš naordinovať 😉

natali225
6. jún 2013

@speranza1 ja beriem prednison 5 + heparín

dafy
6. jún 2013

@speranza1 stelcl asi neni v praci lebo neodpisuje uz dva dni.....možno je to tak ze embryo sa uchyti a telo potom vlastne reaguje tak ze je tam cudzie teleso a sa bráni a ho ako keby zničí...mne to tak vysvetlila hematologička preto beriem fraxiparín a prednison

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre