• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. januára 2017 
@speranza1 ta tvoja prva veta, presnejsie otazka je za 100 bodov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Stelclík teraz tam nie je:frowning2: Ale napis mu, v stredu je tam urcite, len pondelok utorok je otazne ci tam uz bude :wink:

Baby? este mam jednu otazocku. Ohladom hcg, vseobecny lekar nemoze zobrat krvicku??? :confused:
6. jún 2013 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy Marcel ti je neverný? dva dni v péčku sakra to nebude s kostolným poriadkom. To by ti Koudy nikdy nespravil :grinning:
6. jún 2013 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a co teraz ked nie je v praci do kelu!!!! zacnem brat aspon ten ascorutin???
6. jún 2013 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty ale ved dnes je stvrtok.... bude tam?
6. jún 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 nie si sama..ja nestiham co tie baby z východu povymýšlali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@ria191 vieš čo asi mu už leziem na nervy :angry: zrejme sa s ním budem musieť rozísť a nacapím sa ja na toho koudelku :grinning: :grinning:
@annetty ano zoberie ti krv aj obvodak
@speranza1 už si rozcapila??? :confused:
6. jún 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka Ja im celkom stiham, ved aj ja som salena vychodnarka :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ria191 co som mala rozcapit?
6. jún 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 draha daj si minimalne magnezium 2x1 tabletu,neuskodi ti to a budeš kludnejšia a veela vody :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jún 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 kukaj tu... dalsia nasa medzi nami .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 ja vychodnarov možem, najkamošky so z KE a VT a to su čísla úžasné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som mix stredu
6. jún 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 vacsinou ju zastupuje Vitouskova, ta je odbornicka na protokoly a lieky :wink: Vrelo odporucam :slight_smile: Len ona malo je pri pc, teda aspon mi odpisovala po veceroch:frowning2: Ale zlata je. Ale vsak napis Marcelkovi kludne, mozno ma OOO nastaveny a potom dozvies kto ho nasupuje. Ja som s nim pisala tento tyzden, len este nic nevedel, teda hlavne ze kedy sa vrati.
6. jún 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka vody pijem velmi vela to je jedina zvlastna vec co mi zostala ..som strasne smadna... co ja normalne smad nikdy ale naozaj nikdy nepocitujem
6. jún 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 pardóóóóón vycapiť nohy hore :grinning: :grinning: :grinning: ja už myslím na inšie :grinning:
6. jún 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty aha východniarky nás chcú preválcovať "kua" kde ste ostatné Trnavčanky? @nelly3 @falin nelča falinka kde ste?
6. jún 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 no tak sa vyjadruj konkretne nie???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..hej mala som ich hore na stole... kolega rozvoril dvere a ja som prave pila vodu... skoro som obliala vsetky dokumenty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@speranza1
@tinkatinulka Som sice 2000km daleko od vychodu, ale salena budem furt :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ria191 ty zradca!!!! sak si nasa polovicna vychodniarka.....
@dafy vidis ju???? vidis dafy ako nas zradila??????
6. jún 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
6. jún 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 dakujem ti moc. Prave sa chystam najst obvodaka v TT tak sa s nim skusim dohodnut, s Mediferou som skoncila na veky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A Marcelko tam nie je od vcera, ale fakt nevedel mi povedat kedy sa vrati....len Boh viem kam isiel :wink: Mozno chodi na terapiu nejaku, lebo sme ho znicili, my nenarocne kocky :grinning: :grinning: :grinning: Alebo si nasnupal z MK :grinning: :grinning: :grinning: Dnes by mal ale poriadnu davku :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@speranza1 ja ťa dnes fakt asi zabijem už sa váľam pod stolom. Včera nás na komplet všetky rozreveš a dneska popučíš od smiechu. Na zajtra si čo vymyslíš????
6. jún 2013 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 no to samam neviem... babo jedna.. nesmej sa a porad mi co si mam nasadit ked spinim...ascorutin alebo si rovno pichnem fraxik?
6. jún 2013 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ale nee:slight_smile: Co by som tu bola sama z TT? Poobede pride posielie dufam:grinning: :grinning:
@annetty dneska by to veru Marcelko nerozchodil :grinning:
6. jún 2013 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@melisska nie nebojím.......ja si to viem zariadiť a aj tak mi na sociálke hovorili že rizikovým nechodia :wink:
KOčky inak nemyslíťe že aj dr z RF sem na MK občas povečeroch kuknu a aj si cvrknu do gatí ????? :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@speranza1 podla jej fotky som hned vedela ze je zradca len som čakala kedy to vypukne :grinning: :grinning: :grinning:
@ria191 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@speranza1 daj anopyrin
@dafy hej vsimla som si ze ten ksicht je taky pofideeerny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2013 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok