Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
6. jún 2013

@ria191 ..ty kukni aj na dalsie..nespoznavas aj ostatne baby... ten usmev, tie copanky... licka..no neviem neviem...asi by som to prekonzultovala s otcom

nelly3
6. jún 2013

@speranza1
no je tam ciarka, ja na 11 den po KET som mala taku slabu, ale to bol tiez nejaky vymysleny test lebo nemali nikde v TT mamatest, az neskor som ho zohnala. zajtra rano skus a inu znacku testu a potom sup na krvicku. drzim moc palce, uz si to velmi zasluzis 😉

dafy
6. jún 2013

@ria191 ta to západnare také 😠 chodia si na východ zahnuť 😀 😀 😀 😀

lienka_1
6. jún 2013

Ja uz fakt musim ist do roboty! Ako vas tu mam nechat bez "dozoru"?!?! 😀 😀 😀 A keby potom vsetko precitam? Ach jaj, no nic, idem ja dnes nieco zarobit. 😉

annetty
6. jún 2013

@nelly3 ja som vacsinou mala stastie na recepcnu.....asi vedeli, ze moja otazocka bude menej dolezita 😉

ria191
6. jún 2013

@speranza1 mama vždy hovorila, že je dobrý kanec (čo si myslíš prečo mám 4 sestry ??????)

dafy
6. jún 2013

@speranza1 vieš co sprav si test aj večer pre pokoj duše nič tým nestratíš a uvidíš aká čiarka tam bude hm?? 🙂

ria191
6. jún 2013

@dafy nie nie on tam iba "pracoval" 😀 😀 😀

ria191
6. jún 2013

@lienka_1 nemaj boja ja ich vyšticujem za copánky a bude kľud 😀 😀 😀

speranza1
6. jún 2013

idem bombulky moje od vas... dakujem vam za vsetko paaaaaa 🙂

dafy
6. jún 2013

@speranza1 prosím daj vediet ked si este urobís dnes testík...držíííím velmi palce aby sme sa tešili aj nadalej 😉

ria191
6. jún 2013

@speranza1 ahoj speri a drž sa mojenko 🙂 😀 😀

tinkatinulka
6. jún 2013

@ria191 no ja viem čo rozpraval mne dlho trva kým ma uspia a ked sa postavil na miesto a chytil ma za stehienka no do kolien smiechu, a hovori anesteziologycke..supnite este jednu nech už možem pracovať 🙂

bergalm
6. jún 2013

@speranza1 ahoj citala som no budem sa snazit verit my mame problem u manzela zevraj ja som zdrava tak nechapem co sa pokaslalo 😢 manzel ma cysticku fibrozu takze my jedine umele ja som uplne o.k.a prvy raz nic a druhy raz anembryomola v 8tt ☹

bergalm
6. jún 2013

@dafy o.k.dakujem no uvidime a Ty nejdes v Jun?

melisska
6. jún 2013

@amali ja som tiez riziková 🙂 ale záleží to od toho čo sa niekto milý nenájde a neuda🙂

nelly3
6. jún 2013

toto boli moje prve po 8 rokoch pozitivne testiky: spodny je 11 den po KET, 12 den po KET, 14 den po KET, 16 den po KET 😢 prvy tam kde je len duch je tiez nejaka divna znacku testu, uz ani neviem aka ostatne su mamatesty.

mimika1973
6. jún 2013

@speranza1 he he ale u mna urcite nie je! 😀 😀 Mozno niekde v Parizi ak tak! 🙂

martinusa22
6. jún 2013

No neviem neviem pripadá mi ťa druha ciarka slabá nato ze uz som skoro 4 týždne po vklade

melisska
6. jún 2013

@nelly3 Este budú moja 🙂

melisska
6. jún 2013

@martinusa22 ale vsak ta pri šípkach je hcg nie? Pozri návod, máš ju silnejšiu ako testovaciu 🙂)))

martinusa22
6. jún 2013

@melisska nie ťa spodná je hcg

melisska
6. jún 2013

@martinusa22 závisí aj kolkatka je test, 10,20,25; a je tam tak ver bublinke 🙂

Aj tak si myslím, ze ta vrchná je hcg, ver mi, pozri na nepokoje testy, mám pravdu, tal klidek 🙂

melisska
6. jún 2013

...pozri na nellkine testy...oprava

melisska
6. jún 2013

@martinusa22 kde si ??? Na každom teste je hcg prva po namoceni, kde ste kto, pomôžte 🙂

lubica1979
6. jún 2013

Toto sú moje testy od 15. - 20 dňa po ET

lubica1979
6. jún 2013

@martinusa22 ja si tiež myslím, že tá prvá je hcg a je silnejšia ako kontrolná

melisska
6. jún 2013

@lubica1979 krásne 🙂

Sú tu samé testy a užívam si ich sama 😀

emma30
6. jún 2013

Ahojte žienky nemáte číslo na toho dr. Annu na mobil? na nete je jeho číslo len na pevnú.... 😒

melisska
6. jún 2013

@emma30 0911239004, ja mám toto 😉 dr. Anna

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre