Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

izzie27
7. jún 2013

@nelly3
@speranza1 Dakujem kocky, zatial mi vzdy prisla pred tak preto sa pytam, mala by som ist 12.6. do Brna na zakrok, ale tym ze nedorazila, asi budem musiet termin posuvat.

nelly3
7. jún 2013

@izzie27
ja idem tiez 12 do brna 😵 ale na konzultaciu. a na aky zakrok ides?

annetty
7. jún 2013

@speranza1 s tymi vysledkami je des. ja som si to vypytala od mojho lekara, a tvaril sa, keby som uz tie trombofilie mala vysetrene. Nikdy som necakala 3-4 tyzdne na vysledky, to by som si zapamatala. A este mi dodal, ze ale toto je strasne drahe vysetrenie...chcela som sa ho opytat, co to plati on...A Stelclovi som napisala, ze teda cakam na trombo vysledky ....a len tolko k tomu povedal,,,,ze dobry napad...........vsetko si musis zariadit sama 😠

amali
7. jún 2013

@moja72 ale ved nech chodia....je to ich práca 😒

manita
7. jún 2013

kočky, ako to v RF funguje cez víkendy? OPU robia normálne aj v sobotu aj nedeľu, či len jeden z týchto dní (tak je to v SK centrách, čím podľa mňa znižujú ženám šance)

keď tak rátam, tak mi OPU vyjde asi na sobotu 15. 6.

ako na potvoru, zrovna vtedy majú tú konferenciu For Fertility:
http://www.forfertility.com/program_seminaru

nevypytovali ste sa niektorá, v akom režime budú vtedy pracovať... aby mi OPU nerobil vrátnik... 😀 😀 😀

(ale však o pár dní na kontrolnom sone uvidím, na kedy to presne vyjde 😎 😎 😎 )

melisska
7. jún 2013

@nelly3

@speranza1 je mi ľúto, ale raz motyka vystrelí 🙂
@ria191 nemám foto, ale mm natočil drobceka na video, aj nám zakyval 😀
@strapula27 držím palceky na stredu🙂
@lubica1979

Dievčatá sme vporiadku, maličké rastie, aj nám kyvalo 🙂 21.6. Poradňa aj tripltesty, ktoré vzhľadom na to, že som mladučká a zdravucka dopadnú výborne 😀 aj drobcek je zdravucky 🙂
Dr. Pozrela aj krčok, sme zatvorený až do pôrodu 😀
Som šťastná 🙂

annetty
7. jún 2013

@nelly3 mm bol tento tyzden v Brne, ze dialnica bola v poho 😉

amali
7. jún 2013

@melisska to je super 😉

nelly3
7. jún 2013

@melisska
super, musi to byt uzasny pocit, uz sa neviem dockat aj ja, dufam, ze to bude v blizkej dobe 😵

izzie27
7. jún 2013

@nelly3 mam polyp, tak ho skusia vybrat. Lebo nie je vzdy vidiet iba v prvej faze cyklu. Mali by ma hospitalizovat o 12.
@melisska to je super sprava 🙂
@manita ja som mala OPU v nedelu

tancik
7. jún 2013

@izzie27 ahoj Moja mne hned dosla na druhy den....este si nedostala?co ti povedali v Brne kedy pokracujes?

melisska
7. jún 2013

@nelly3 je to úžasné,celé je to úžasné 🙂 zachvilku to prežijete všetky 🙂

ria191
7. jún 2013

@izzie27 môže aj po desiatich dňoch 😀

ria191
7. jún 2013

@melisska aj ja?

izzie27
7. jún 2013

@tancik no najskor musim ist na hysteroskopiu, ktoru mam naplanovanu na 12. a hadam mi potom povedia ako dalej. Este nikdy som nemala mrazacika, tak je to pre mna nove. A ty ako pokracujes?
@ria191 ahoj moja, ty vies teda potesit 😀

ria191
7. jún 2013

@speranza1 čo si pipi 😕 😕 😕 žiadnu chybu si nespravila to možno niekto iný. Ten myóm by ti robil problémy až neskôr to máš pravdu, že to ním nebude. Všetky pre to robíme možné aj nemožné. Niekto je akčnejší viac (viď. copaňu 😀) a niekto menej, ale my ti tu pomôžeme 😀 😀 😀 a samozrejme Marcelko .

ria191
7. jún 2013

@izzie27 no vlastná skúsenosť v Heliose vždy na 8. deň po ET a v Brne no neviem nejako ma preonačili 1. krát 10 dní po ET a teraz 5. deň po KET-e ale vždy sviňa prišla 😠 😠 😠

melisska
7. jún 2013

@ria191 jasné, že aj ty, s tvojím optimizmom, zasluzis si 🙂

izzie27
7. jún 2013

@ria191 aj ja tak v heliku na 9.den po ET ale RF este nedorazila 😒 😒 😒 😒 😒 Ked ju nechcem tam dorazi, ked potrebujem aby dorazila tak sa jej neraci
😠

ria191
7. jún 2013

@melisska jéééééééééééééééééééééééééééééééj iba to stačí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ?????????????? Kurňa dúfam, že aj ťažké prípady majú šancu a verím že tu budem žiarivým príkladom pre ostatné snažilky 😀 😀 😀

ria191
7. jún 2013

@izzie27 tak v RF ti už raz určite nedorazí vôbec 😀 😀 😀

tancik
7. jún 2013

@izzie27 tak bola som vcera na konzultacii...naplanoval mi KET vo stvrtok mam ist na ULT kvoli tomu ci je dobra sliznica a potom okolo 20teho teda na KET, ked bude sliznica ok. Joj bojim sa toho, necakala som, ze to bude tak skoro. Doki povedal, ze cim skor tym lepsie. Baby co ovplyvnuje teda rast sliznice?

izzie27
7. jún 2013

@ria191 no uz aby to bolo, ale tak ze nedorazi az po KETe, nie ze ma bude teraz natahovat 😝
@tancik na sono ides do brna alebo k svojmu? Aj budes brat nejake lieky? Budem ti drzat vsetky palce aj na nohach, nech to dobre dopadne 🙂

tancik
7. jún 2013

@melisska moja drzte sa

tancik
7. jún 2013

@izzie27 na sono do Brna chodim ...nie povedal, ze idem bez liekov ziadne lieky .....ale ti poviem pravdu ja som hotova z toho som myslela, ze bude chciet pockat,ale on ee ze hned iddeme na to....

lubica1979
7. jún 2013

@tancik držím všetky prsty nech je sliznica OK a nech potom na teste nájdeš // 🙂

tancik
7. jún 2013

@lubica1979 dakujem a vy sa drzte

izzie27
7. jún 2013

@tancik ale ved to je dobre ze idete hned, nie? ja keby som mohla, tak by som tiez isla hned. Prajem Ti nech sliznica je dostatocna a vklad uspesny a potom uz len // 🙂

lenka2013
7. jún 2013

@renkita ďakujem za povzbudenie,ja som zúfala a nieviem ,čo by som urobila a čo by som mala ešte brať ,len ,aby to vyšlo

melisska
7. jún 2013

@tancik ďakujeme 😵 🤐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre